Przeczytaj oficjalny opis

Kelley School oferuje edukacji biznesowej czołowych koncentruje się na prowadzeniu Cię do swojego prawdziwego sukcesu.

Na Kelley School of Business, jesteśmy w branży tworzenia kariery rozpędu. Nasi studenci mają talent, aby osiągnąć sukces, pokorę, aby rosnąć i wytrwałości do wytrwania. Ten duch, połączone z edukacją, że tylko elita Kelley Szkoły mogą przynieść rezultaty w-absolwentów z wiedzy i umiejętności potrzebnych do nowych wyzwań, aby pozytywne zmiany możliwe i przyczynić się do ich organizacji od pierwszego dnia.

Mamy swoje korzenie w pierwszym kursie biznesowym oferowanym na Indiana w Bloomington College w 1830 roku. Indiana College wzrosła do Indiana University, a Szkoła Handlu i Finansów, założona w 1920 roku, wzrosła do być Kelley School of Business. Mamy oferowane kursy biznesowe w naszym kampusie Indianapolis od 1916 roku realizowany Executive Education w 1952 i edukacji postęp biznesu w skali globalnej. Nasze kalendarium prezentuje ponad 100 lat doskonałości biznesowej.

o Kelley

Rekrutacji mówią nam, że poszukiwania naszych studentów i absolwentów do ich pozytywnego nastawienia, pracowity i zaufanie, które pochodzi z rzeczywistego świata, dotyczy edukacji Nasz wydział dostarczyć na każdym poziomie studiów.

Nasi członkowie wydziału żądać i uzyskać, co najlepsze z naszych uczniów. studenci Kelley nauczyć się jazdy wyników. Jakość ta znajduje odzwierciedlenie w naszym wyjątkowym studenckich cenach oferują miejsca pracy, reputacja naszych usług kariery i nasza globalna pozycja jako najlepszy szkole biznesu.

transparent

Idź z chwili na pędu

Są momenty w życiu znaczenia. Zdarzają się zawsze i wszędzie. Błysk inspiracji dla nowego biznesu, wprowadzenie do mentora, lądowania dużych pracy-Oni są kluczowe momenty, które definiują cię. A bez odpowiedniego szkolenia i wsparcie, to wszystko są: pojedyncze momenty, które kończą się, kiedy skończy. Z Kelley, te chwile wybuchnąć w reakcje łańcuchowe z okazji. Chyba nie tylko przygotowane dla nich; jesteś w stanie poruszać się je w celu kierowania się w stronę swojego prawdziwego sukcesu.

transparent

Misja

Misją Kelley School of Business jest przekształcenie życia studentów, organizacji i społeczeństwa poprzez edukację zarządzania i badań. Naszym celem jest stworzenie: a) studentów, którzy są obywatelami świata, którzy mają pozytywny wpływ na ich organizacje oraz na społeczności, w których żyją, oraz b) badania, który przemieszcza się zarówno teorię i praktykę. Kładziemy nacisk na podejście oparte na współpracy, który zachęca do tworzenia partnerstw dodanych wśród wykładowców, studentów, absolwentów, innych uczelni i jednostek naukowych w IU, a także z sektora prywatnego i non-profit.

W Szkole Kelley, jesteśmy zobowiązani do utrzymania systemu wartości oparta na:

  • Etyczne postępowanie i integralność
  • Doskonałość, profesjonalizm i duma we wszystkim, co robimy
  • inicjatywa osobista i indywidualna odpowiedzialność
  • Pełne zaangażowanie wszystkich naszych wykładowców i personelu wykonujących misję szkoły
  • Ciągłe innowacje w naszych programach i stypendium
  • Duch współpracy, uprzejmości, szacunku i kolegialnej postępowania we wszystkich kontekstach
  • Otwarty i szczery komunikacji
  • Różnorodność i integrację społeczną oraz
  • Słuszne i sprawiedliwe uznanie za wykonanie
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Global MBA

Kelley School of Business Indiana University

Globalny MBA Kelley-Manchester to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dwa MBA z dwóch najlepszych szkół biznesowych i nawiązać globalne połączenia. Nauczysz się przez Internet i ... [+]

Zdobądź dwa tytuły MBA w dwóch Elitarnych Szkołach Biznesu

Globalny MBA Kelley-Manchester to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dwa MBA z dwóch najlepszych szkół biznesowych i nawiązać globalne połączenia. Nauczysz się przez Internet i bezpośrednie studia, w tym opcje uczestnictwa w warsztatach w Dubaju, Hongkongu, Manchesterze, São Paulo, Szanghaju i Singapurze.

Ten podwójny program MBA jest wspólnie realizowany przez Kelley School of Business i uznane przez uczelnie Alliance Manchester Business School za najlepsze innowacyjne programy biznesowe.

Zaangażuj się w globalny biznes

Jest to inny rodzaj doświadczenia MBA - który otwiera wielonarodowe możliwości zawodowe - które ma moc, by zmienić twoją karierę. Dzięki Global MBA Kelley-Manchester zyskujesz kilka przewag konkurencyjnych, w tym:... [-]

Stany Zjednoczone Bloomington Wielka Brytania Manchester
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Picture yourself at Kelley

Build Your Momentum with Kelley

Kelley/Manchester Global MBA: Lauren Smith

Location address
Godfrey Graduate and Executive Education Center
1275 E. 10th Street

Bloomington, Indiana, 47405 US
Social Media
Location address
801 W. Michigan Street
Indianapolis, Indiana, 46202 US
Social Media