Kelley School of Business Indiana University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kelley School oferuje edukacji biznesowej czołowych koncentruje się na prowadzeniu Cię do swojego prawdziwego sukcesu.

Na Kelley School of Business, jesteśmy w branży tworzenia kariery rozpędu. Nasi studenci mają talent, aby osiągnąć sukces, pokorę, aby rosnąć i wytrwałości do wytrwania. Ten duch, połączone z edukacją, że tylko elita Kelley Szkoły mogą przynieść rezultaty w-absolwentów z wiedzy i umiejętności potrzebnych do nowych wyzwań, aby pozytywne zmiany możliwe i przyczynić się do ich organizacji od pierwszego dnia.

Mamy swoje korzenie w pierwszym kursie biznesowym oferowanym na Indiana w Bloomington College w 1830 roku. Indiana College wzrosła do Indiana University, a Szkoła Handlu i Finansów, założona w 1920 roku, wzrosła do być Kelley School of Business. Mamy oferowane kursy biznesowe w naszym kampusie Indianapolis od 1916 roku realizowany Executive Education w 1952 i edukacji postęp biznesu w skali globalnej. Nasze kalendarium prezentuje ponad 100 lat doskonałości biznesowej.

o Kelley

Rekrutacji mówią nam, że poszukiwania naszych studentów i absolwentów do ich pozytywnego nastawienia, pracowity i zaufanie, które pochodzi z rzeczywistego świata, dotyczy edukacji Nasz wydział dostarczyć na każdym poziomie studiów.

Nasi członkowie wydziału żądać i uzyskać, co najlepsze z naszych uczniów. studenci Kelley nauczyć się jazdy wyników. Jakość ta znajduje odzwierciedlenie w naszym wyjątkowym studenckich cenach oferują miejsca pracy, reputacja naszych usług kariery i nasza globalna pozycja jako najlepszy szkole biznesu.

transparent

Idź z chwili na pędu

Są momenty w życiu znaczenia. Zdarzają się zawsze i wszędzie. Błysk inspiracji dla nowego biznesu, wprowadzenie do mentora, lądowania dużych pracy-Oni są kluczowe momenty, które definiują cię. A bez odpowiedniego szkolenia i wsparcie, to wszystko są: pojedyncze momenty, które kończą się, kiedy skończy. Z Kelley, te chwile wybuchnąć w reakcje łańcuchowe z okazji. Chyba nie tylko przygotowane dla nich; jesteś w stanie poruszać się je w celu kierowania się w stronę swojego prawdziwego sukcesu.

transparent

Misja

Misją Kelley School of Business jest przekształcenie życia studentów, organizacji i społeczeństwa poprzez edukację zarządzania i badań. Naszym celem jest stworzenie: a) studentów, którzy są obywatelami świata, którzy mają pozytywny wpływ na ich organizacje oraz na społeczności, w których żyją, oraz b) badania, który przemieszcza się zarówno teorię i praktykę. Kładziemy nacisk na podejście oparte na współpracy, który zachęca do tworzenia partnerstw dodanych wśród wykładowców, studentów, absolwentów, innych uczelni i jednostek naukowych w IU, a także z sektora prywatnego i non-profit.

W Szkole Kelley, jesteśmy zobowiązani do utrzymania systemu wartości oparta na:

  • Etyczne postępowanie i integralność
  • Doskonałość, profesjonalizm i duma we wszystkim, co robimy
  • inicjatywa osobista i indywidualna odpowiedzialność
  • Pełne zaangażowanie wszystkich naszych wykładowców i personelu wykonujących misję szkoły
  • Ciągłe innowacje w naszych programach i stypendium
  • Duch współpracy, uprzejmości, szacunku i kolegialnej postępowania we wszystkich kontekstach
  • Otwarty i szczery komunikacji
  • Różnorodność i integrację społeczną oraz
  • Słuszne i sprawiedliwe uznanie za wykonanie
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Global MBAs »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Global MBA

Kelley / Manchester Globalne MBA

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat July 2019 Stany Zjednoczone Bloomington Wielka Brytania Manchester + 2 więcej

Dzisiejsze szybkim tempie światowym rynku wymaga od liderów biznesu do poruszania się w zawiłości wielu kulturach z doświadczeniem biznesowym. Nabywanie umiejętności i coaching musisz prowadzić wielonarodową firmę w zaledwie dwa lata z Kelley / Manchester globalnego programu MBA. [+]

Biznes jest globalny. MBA Could Be też.

Dzisiejszym globalnym rynku wymaga międzynarodowej działalności doświadczonych i wielokulturowym perspektywy. Kelley-Manchester Globalny MBA łączy w jednym z najlepszych na świecie programów MBA online z wciągającą, nauczanie przy wyborze ośmiu miejscach na świecie twarzą w twarz. Efektem jest elastyczne MBA, który jest prawdziwie globalne doświadczenie.

Kelley-Manchester Globalny MBA jest wspólnie wydana przez Kelley School of Business na Uniwersytecie Indiana oraz Alliance Manchester Business School-top-rankingu instytucji w USA i Wielkiej Brytanii Będziesz zarabiać dwa MBA z dwóch najlepszych szkół i uzyskać globalną perspektywę niezbędne, aby stać się liderem wielonarodowa-biznes bez przerywania swojej kariery.... [-]


Filmy

Picture yourself at Kelley

Build Your Momentum with Kelley

Kelley/Manchester Global MBA: Lauren Smith

Kontakt
Adres lokalizacji
Godfrey Graduate and Executive Education Center
1275 E. 10th Street

Bloomington, Indiana, 47405 US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
801 W. Michigan Street
Indianapolis, Indiana, 46202 US
Media społecznościowe