Kennesaw State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na nowej KSU

Kennesaw State University to kompleksowy uczelnia uznawana za jego ducha przedsiębiorczości, globalnego zaangażowania i poczucia wspólnoty. W trzecim co do wielkości uniwersytet Gruzji i jednym z pięćdziesięciu największych uczelni publicznych w kraju, Kennesaw State oferuje ponad 100 studiów licencjackich i magisterskich stopni, w tym rosnącą liczbę programów doktoranckich. Kennesaw State jest zobowiązana do zostania światowej klasy instytucja naukowa przygotowana do poszerzenia swoich zadań akademickich i badawczych oraz rozszerzenia jej zakresu na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.

Przez ponad 50 lat, Kennesaw State University został znany ze swojego ducha przedsiębiorczości i poczucia wspólnoty. Oferowanie kampusy w Marietta i Kennesaw, uczelnia znajduje się na północ od Atlanty i łączy podmiejskich ustawienie z dostępem do jednej z najbardziej dynamicznych miast w kraju. W trzecim co do wielkości uniwersytet Gruzji, Kennesaw State oferuje ponad 150 studiów licencjackich i magisterskich stopni, w tym rosnącą studiów doktoranckich. Wyznaczony przez Zarząd Regents Systemu University of Georgia, jako kompleksowego uczelni, Kennesaw State jest zobowiązana do zostania światowej klasy instytucja naukowa przygotowana do poszerzenia swoich zadań naukowych i badawczych i rozszerzyć jej zakres na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym.

Dwa wielkie Instytucje - One World-Class University

W dniu 6 stycznia 2015 roku Zarząd Regents Systemu University of Georgia zatwierdziła konsolidację Kennesaw państw i Southern Polytechnic State University. Stanowi piąty i największą konsolidację USG w jej dalszego zobowiązania do zwiększenia efektywności i skuteczności, aby lepiej służyć studentom i państwa.

Nowa Kennesaw State University łączy w sobie najlepsze z dwóch najbardziej szanowanych instytucji Gruzji w szkolnictwie wyższym. Kompleksowa uniwersytet, Kennesaw State jest kampus przeznaczenia oferując studentom szerokie spektrum środowisk akademickich jakości, coraz większa i tętniącego życiem kampusu nagradzanych gastronomicznych, a także szeroki wachlarz ofert sportowych. Z rankingu krajowym stopni w programach biznesowych, inżynierii i pierwszego roku, a także premier nauczania, Pielęgniarstwo, architektury, programów naukowych i matematycznych, nowy Kennesaw State University jest gotowy, aby stać Gruzji następna instytucja światowej klasy.

Kennesaw State University - By The Numbers

  • Razem rejestracji: 33000 (oparte na jesień 2015)
  • Wszystkich programów studiów: ponad 150 licencjackie, magisterskie i doktoranckie stopni
  • Na terenie kampusu pojemność obudowy: około 5200 i osiem akademików
  • Liczba absolwentów: więcej niż 100.000
  • Skutki gospodarcze: $ +1,2 mld euro - Board of Regents Systemie raportu Georgia University 2012
  • Kraje reprezentowane w organizmie studentów: 130
  • Studenci uczestniczący w zajęciach wychowania kontynuowanej: 17,210
  • Athletic drużyna: 18 NCAA Division I, w tym piłki nożnej (jesień 2015)

Kennesaw State University jest akredytowany przez Stowarzyszenie południowej kolegiów i szkół Komisję na kolegiach wyróżnienie licencjata, magistra, specjalisty i stopni doktorskich. Skontaktować się z Komisją w sprawie kolegiów w 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 lub zadzwoń 404-679-4500 na pytania dotyczące akredytacji Kennesaw State University.

Mission Statement KSU

Kennesaw State University oferuje wysoką jakość i produktywne, absolwent licencjackich, kształcenia i współpracy programów nauczania. Należą do nich możliwości kształcenia w dziedzinie architektury, sztuki, biznesu, informatyki, nauki, inżynierii i technologii inżynierii, Zdrowia i Opieki Społecznej, zaszczyty doświadczeń, nauk humanistycznych i społecznych, studiów interdyscyplinarnych, rozwój przywództwa, naturalne i fizyczne nauki, studiów za granicą oraz innych pokrewnych dyscyplin. Uczelni badania naukowe, stypendium twórcze działania i inicjatywy publiczni rozwinąć i zastosować wiedzę, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego i poprawy jakości życia w społecznościach lokalnych, Gruzji, naród i świat.

Wartości KSU społeczności open, rzetelny i przemyślany intelektualnych dociekań, innowacyjne i twórcze rozwiązywanie problemów, profesjonalizm, kompetencję, współpraca, uczciwość i etyczne zachowanie, zaangażowane obywatelstwo, globalne zrozumienie, trwałość, wzajemnego szacunku i uznania dla człowieka i różnorodności kulturowej. Społeczność uniwersytecka dąży stale do zwiększenia sukcesu studentów, poprawę jakości instytucjonalnej, a odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne dla szkolnictwa wyższego.

Oświadczenie KSU Vision

Kennesaw State University będzie światowej klasy kompleksowe uczelni uznawana za jego doskonałości w edukacji, odkrycia, innowacji, technologii i zaangażowania społecznego na wszystkich poziomach, od lokalnego do globalnego. Doświadczenia KSU upoważniają członków i absolwentów społeczności uniwersyteckiej mieć wizję, odwagę i zdolność do przekształcenia w przyszłości.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA » Widzieć MBA - MBAStudies » Widzieć MBA - OnlineStudies » Widzieć Świadectwa studiów magisterskich - OnlineStudies » Widzieć MSc - OnlineStudies » Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć Certificates » Widzieć Studia doktoranckie » Widzieć Świadectwa studiów magisterskich - AcademicCourses » Widzieć DBA » Widzieć MA » Widzieć MSc - Magisterskie » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Coles Executive MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 19 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

Jeśli masz wielkie marzenia zawodowe, pomożemy Ci je osiągnąć. Executive MBA z Coles College of Business zapewnia wiedzę planowania strategicznego, przywództwa i zarządzania, aby wziąć swoją karierę na wyższy poziom. [+]

Spraw, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością. Zacznij tutaj.

Jeśli masz wielkie marzenia zawodowe, pomożemy Ci je osiągnąć. Executive MBA z Coles College of Business zapewnia wiedzę planowania strategicznego, przywództwa i zarządzania, aby wziąć swoją karierę na wyższy poziom. Będzie doświadczenie nowatorskie globalnego połączenia sił, program długi executive coaching i dostosowany program przeznaczony dla ambitnych menedżerów. Kiedy będziesz gotowy, aby być władczy lider biznesu jesteś gotowy na Coles.

EMBA Highlights Sprawdzony ROI | Ponad 94% studentów twierdzi, że ich Coles EMBA zwiększyło ich wartość dla ich organizacji, a 88% zgłosiło wzrost ich zdolności do awansu. Optymalny harmonogram | Nasz przyspieszony program EMBA jest przeznaczony dla zapracowanych kadry kierowniczej z wygodnym jednym weekendem w miesiącu (sobota / niedziela). Najlepszy program | Ranking magazynu Businessweek i CEO jako jeden z 25 najlepszych programów w kraju. Przywództwo w pracy | Dzięki interakcjom z wykładowcami i osobistym trenerem kadry kierowniczej udoskonalisz swój styl przywództwa i opracujesz nowe umiejętności dzięki planom, które można podjąć. Popraw swoje strategiczne zdolności przywódcze przez czołowych światowych i krajowych zespołów w całym programie. Globalnie skoncentrowany | Chwyć paszport i pracuj z globalnym i krajowym zespołem podczas całego programu, realizując projekty w czasie rzeczywistym, których kulminacją jest trwająca 9 dni rezydentura w zakresie doradztwa biznesowego w Ameryce Południowej. Zbudowany dla Firm Nasz spersonalizowany program nauczania jest nauczany z punktu widzenia dyrektora generalnego, dzięki czemu można uczyć się wielowymiarowego procesu decyzyjnego i jego wpływu na konkurencyjny i stale zmieniający się krajobraz. Natychmiastowe zastosowanie do kariery. Dedykowany Wydział | Nie tylko liderzy badań... [-]

MBA

Dual Degree Master of Business Admin/Master of Public Admin (MBA/MPA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

The Master of Business Administration/Master of Public Administration (MBA/MPA) Program is a dual degree offered by the Coles College of Business Administration and the College of Humanities and Social Sciences. The objective of this program is to allow students who are interested in public and private sectors to concurrently register in both MBA and MPA programs. [+]

Business Administration/Public Administration Dual Master's Degree

The Master of Business Administration/Master of Public Administration (MBA/MPA) Program is a dual degree offered by the Coles College of Business Administration and the College of Humanities and Social Sciences. The objective of this program is to allow students who are interested in public and private sectors to concurrently register in both MBA and MPA programs. The increasing interdependence of the public and private sectors makes this dual degree program not only innovative, but attractive to students wishing to pursue careers in positions responsible for working with their counterparts in private and public organizations, and in a variety of settings where both the knowledge of business and government are very crucial.... [-]


Dual Degree Master of Business Admin/MS in Conflict Management (MBA/MSCM)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

[+]

Warunki przyjęcia programu wymagania programowe

Online Graduate Program - Nie jest bezzwrotna $ 60 opłata za aplikację. Stenogramy - oficjalne stenogramy z każdej College i / lub uniwersytetu masz uczestniczył. Musi znajdować się w zapieczętowanej kopercie z instytucji lub wysłać bezpośrednio drogą elektroniczną z instytucji. [-]

Dual Degree Master of Business Admin/MS in Information Systems (MBA/MSIS)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 1 więcej

[+]

Aby zostać przyjętym do programu podwójnego stopnia, wnioskodawca musi określić opcję w momencie składania wniosku do Graduate School.

Wymagania programowe [-]

Master Of Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 - 72 miesięcy September 2018 Stany Zjednoczone Kennesaw Marietta + 2 więcej

Podejmij wyzwanie i weź karierę na wyższy poziom dzięki uzyskaniu tytułu MBA w Coles College of Business. Nasz wysoko notowany, międzynarodowo akredytowany program MBA Kennesaw & Galleria jest przeznaczony do pracy w Metro Atlanta Professional. [+]

Master of Business Administration - MBA

Podejmij wyzwanie i weź karierę na wyższy poziom dzięki uzyskaniu tytułu MBA w Coles College of Business. Nasz wysoko notowany, międzynarodowo akredytowany program MBA Kennesaw & Galleria jest przeznaczony do pracy w Metro Atlanta Professional. Dzięki naszemu programowi na pół etatu możesz ukończyć swój dyplom w ciągu zaledwie 18 miesięcy lub potrwać nawet sześć lat.

KSU-Coles College zajęła 1. miejsce w MBA w Gruzji pod numerem 1 według US News and World Report.

Jesteś napędzany, więc my jesteśmy

W Coles College wierzymy w sięganie po więcej - i wiemy, że ty też. Nasz program da ci głębszą wiedzę o każdej funkcji biznesowej, pomagając ci z ufnością podejmować projekty na wysokim poziomie i inicjatywy biznesowe. Nasz wydział jest liderem w swoich dziedzinach, dając dostęp do badań i pomysłów, które możesz od razu zastosować w swojej karierze.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
1000 Chastain Road
Kennesaw, Gruzja, GA, 30144 US
Adres lokalizacji
1100 South Marietta Pkwy
Marietta, Gruzja, GA, 30060 US