Krannert Executive Education, Purdue University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EDUKACJA skutecznie osiągać swoje cele

Executive Education w Purdue University oferuje programy dopasowane indywidualnych celów i potrzeb firmy.

Specjaliści pracujący zarobić Executive MBA przygotować się do natychmiastowego i długoterminowych celów rozwoju kariery zawodowej. specjalistów z branży rozwinąć umiejętności zarządzania w ciągu zaledwie jednego tygodnia w naszych programach świadectwa otwartej rejestracji. Firmy korzystają z naszych programów niestandardowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb organizacji. Bez względu na cele osobiste lub firmowe, zbadać, w jaki program Krannert Executive Education może pomóc osiągnąć i przekroczyć ich!

Dlaczego Krannert

liderów biznesu jutra będą ci, którzy mówią językiem innowacji-którzy wiedzą, jak analizować dane, rozwijać i statystycznie uzasadnić kreatywnych rozwiązań biznesowych, a nawet wziąć nowych technologii na rynek.

Jeśli wyobrazić sobie siebie jako jednego z tych przywódców, The Krannert School of Management, gdzie chcesz być.

Żyje wewnątrz światowej sławy, uniwersytetu badawczego opartego o długiej historii przywództwa w nauce i technice, Krannert oferuje bardziej analityczne, rozwiązywania problemów markę edukacji biznesowej i bardziej pragmatyczne, get-the-job-done podejście do akademików ,

Inaczej niż gdziekolwiek indziej na Krannert, dowiesz się, jak się uczyć, w jaki sposób dowiedzieć się, badań i myśleć w nowy sposób.

Przez cały ten czas, będziesz zanurzony w ramach współpracy, kultury pracy, etyka, który nadaje miękkie umiejętności przywództwa-how rozwijać i przekazywać wizję i dyplomatycznie wpływać na innych, aby go urzeczywistnić.

To dlatego Krannert. To gdzie liderzy światowego biznesu zacząć.

Podjąć szersze spojrzenie na doświadczenia Krannert.

Purdue Marka Biznesu

"Houston, mamy problem ..." Zainspirowana najbardziej napięciu wydarzeń w amerykańskiej historii, charakterystyczny hasłem stała się słowny "Bat-sygnał" dla ostrych umysłów, które można dostosować i szybko reagować w sytuacji, think-fast ,

Jest to także idealne snapshot dlaczego studentów biznesowych w Krannert Szkoła Zarządzania Absolwent z atrakcyjną korzyść.

Uważany za jednego z elitarnych szkół biznesu narodu, Krannert działa ściśle w górę w rankingu szkoły inżynierii, produkcji i innych Apollo 23 astronauci NASA - znacznie więcej niż jakikolwiek inny uniwersytet.

Działających na tym tle siły Purdue w nauce i technice, Krannert wyjątkowo zbliża naukę biznesowego z badań opartych kątem ilościowym, która rozwija umiejętności analityczne uczniów i naturalnie produkuje absolwentów z zaradny, myślę szybkich umiejętności rozwiązywania problemów w każdym nowoczesnym dniowe zapotrzebowanie przedsiębiorstw handlowych.

Ekosystem innowacji

Krok poza teorią a właściwie zabrać się do pracy. W zasięgu ręki każdego Krannert klasie jest fabrycznie dynamiczny pomysł świecie rzeczywistym, praktyczne R & D i business-startup "ecosystem'-która oferuje niezrównane doświadczenie edukacyjne.

Dzieje się na uczelni, w tym szkół wyższych / prywatnym przedsiębiorstwem "łączenie", gdzie inwestorzy, partnerzy produkcyjne, przedsiębiorcy, naukowcy, profesorowie, absolwenci i uczniowie tacy jak ty są stale obracając biegów ewolucji przemysłowej.

Przez stowarzyszenie, studenci Krannert mieć dostęp do niesamowitych oparty na potrzebach możliwości gdzie otrzymują praktyczne doświadczenie komercjalizacji i optymalizacji w warunkach rzeczywistych operacyjnych, najnowsze technologie.

Niezwykle Doświadczeni Usługi Kariera

Najważniejsze lekcje życiowe są rzadko spotykane w książce. Jeśli o to chodzi, gdy zwrot z inwestycji edukacji sprowadza się do zadania, które ostatecznie wylądować, nie znajdują się w "hands-on" laboratorium albo.

Można je znaleźć w bogactwo ludzkiej sieci i bezcenne narzędzie profesjonalnego rozwoju społeczno-umiejętności, które są wartością dodaną cechami charakterystycznymi Krannert School of Management.

Jako student w Krannert, w przeciwieństwie nigdzie indziej, będziesz w stanie wykorzystać dynamiczny wachlarz zasobów kariery i możliwości, które wahają się od lidera zajęć i jeden-na-jeden coaching, do sieci niezrównaną w różnorodności przemysłu absolwentów i pełną łupków kariery targi-tym wysokoenergetyczne największym kolegiaty targach w kraju.

Przystępny Resources "ludzkiego"

Wyższa nauka powinna być w dół na Ziemię.

Dlatego, jako uzupełnienie do jego bardziej analitycznych, zbadane opartej nauczania biznesowego, Krannert School of Management pracuje z MO, który jest głęboko wdzięczny z bardziej ekologicznych, mniej stereotypowe ludzkich cech edukacji.

Od momentu usłyszenia na żywo głos podczas pierwszego zaangażowania szkoły Krannert, docenisz wszystko, co sprawia, że ​​czujesz się mile widziany i szczerze wspierane waszych zajęć akademickich.

Patrząc wstecz, praktycznie każdy absolwent może wskazywać na osobiste zaangażowanie w Krannert jako punkt zwrotny w jego lub jej podróż jeden z bezcennych programów uczeń Mentor, nacisk na dostępność wydziału, model uczenia kohortowe, niestrudzony coachingu kariery obsługą, lub niesamowite doświadczenie globalne ekspozycji z Purdue konsekwentnie wysoki ranking w różnorodności na terenie kampusu i badań, za granicą możliwości.

Mała Szkoła, Ogromne sieci

Nie jest to wielkość ryb w stawie. To jak mocno "szkole" jest. Gdy inne uczelnie biznesowe, dobre czy złe, promować bardziej indywidualistyczne, konkurencyjnego, status studenta napędzane klimat, The Krannert School of Management jest unapologetically drużynie zorientowany.

Tak, Krannert jest częścią Big Ten uniwersytecie i oferuje wszystkie związane "big-staw" korzyści, które się z nią, w tym dostęp do globalnej sieci i wysoce zaangażowanych absolwentów, który znacznie zwiększa możliwości edukacji i kariery zawodowej.

Ale w porównaniu do swoich rówieśników, Krannert jest proporcjonalnie mniejsze w skali, zachowując atmosferę studentów-profesów rodziny, bardziej wzajemnie zachęcające atmosferę konkurencji i wysoce współpracy modelu w klasie, która jest odzwierciedleniem sposobu dzisiejsze udanych przedsięwzięć gospodarczych obsługi i rozwiązywania problemy.

Tak, duże ryby na uczelni? Może. Ale niewielu z Krannert umieścić dużo akcji w tym. Zamiast tego, są bardziej skłonni do sukcesu razem.

To działalność jako Niezwykłe

Ponieważ sukces marki zawsze ma przewagę różnicy.

Czy mówimy o firmie, produkcie, na uniwersytecie lub studenta, pomyślne marka ma osobowość. Głębokość. Motywacja. Cel.

Na Krannert School of Management, każdy aspekt, każdy niuans całkowitego doświadczenia edukacyjnego został zaprojektowany, zbudowany i ma na celu dodanie tekstury do wzrostu jako student, a co ważniejsze, swoją przyszłość jako profesjonalista.

Purdue Czy Growth Factor do gry zmieniaczami

Począwszy od lutego 2016 ...

8 producentem talent startowym wśród amerykańskich uniwersytetów publicznych

18 w większości absolwentów służąc jako Fortune 500 prezesów

91% wskaźnik sukcesu absolwent (5-letnia średnia)

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 19 miesięcy September 2019 Stany Zjednoczone Lafayette

Program EMBA w Purdue zapewnia rozwiązania edukacyjne dla pracujących profesjonalistów od ponad 30 lat. Program obejmuje najlepsze wydziały Krannert i głośniki znane ze swojej wiedzy. Jest konsekwentnie zaliczany do najlepszych programów na świecie. [+]

Program EMBA w Purdue zapewnia rozwiązania edukacyjne dla pracujących profesjonalistów od ponad 30 lat. Program obejmuje najlepsze wydziały Krannert i głośniki znane ze swojej wiedzy. Jest konsekwentnie zaliczany do najlepszych programów na świecie.

Możesz ukończyć swój dyplom EMBA pozostając zatrudnionym w pełnym wymiarze czasu i uczestniczyć w zajęciach osobistych tylko jeden do dwóch tygodni na kwartał. Jest to format, który zapewnia najlepsze z obu światów - wygodę korzystania z Internetu i moc ulepszonego uczenia się i nawiązywania kontaktów z innymi profesjonalistami z USA i świata.

Więcej informacji

Proszę sprawdzić naszą broszurę, aby uzyskać dodatkowe informacje.... [-]


IMM Global Executive MBA

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 19 miesięcy March 2019 Stany Zjednoczone West Lafayette

Przez ponad 20 lat program IMM Global Executive MBA pomógł kadrze kierowniczej i korporacjom stać się bardziej efektywnymi uczestnikami międzynarodowej gospodarki. [+]

Właściwe przygotowanie do globalnego zarządzania

Przez ponad 20 lat program IMM Global Executive MBA pomógł kadrze kierowniczej i korporacjom stać się bardziej efektywnymi uczestnikami międzynarodowej gospodarki. Wdrażany przez pięć szkół biznesu na czterech kontynentach, nasz program oferuje prawdziwie globalny zasięg w połączeniu z lokalnym zanurzeniem dzięki 10-tygodniowym pobytom w kampusie w siedmiu różnych krajach.

Szybkie faktyZdobądź dwa tytuły MBA: Purdue (USA) i TIAS (Holandia)Międzynarodowe zanurzenie: 10 tygodni w siedmiu krajach na czterech kontynentachJęzyk programu: 100% angielskiŚrednie doświadczenie zawodowe kolegów: 13-15 latNetworking: trwa całe życie... [-]

Filmy

Marthe Reinette speaks about the IMM program

Rochelle McKinney speaks about the IMM program

Danni Schertzing speaks about the IMM program

Todd Hyatt, Executive Vice President and Chief Financial Officer IHS

Kontakt

Purdue Krannert School of Management

Adres Lafayette, Indiana, Stany Zjednoczone
Strona internetowa http://www.krannert.purdue.edu/executive
Telefon +1 765-494-1554