Przeczytaj oficjalny opis

EDUKACJA, BY SPEŁNIĆ SWOJE CELE

Executive Education na Purdue University oferuje programy dopasowane do indywidualnych celów i potrzeb firmy.

  • Pracujący profesjonaliści zdobywają Executive MBA, aby przygotować się do natychmiastowych i długoterminowych celów awansu zawodowego.
  • Specjaliści z branży rozwijają umiejętności zarządzania w ciągu zaledwie jednego tygodnia w naszych profesjonalnych programach rozwoju zawodowego.
  • Firmy korzystają z naszych niestandardowych programów, zaprojektowanych w celu spełnienia unikalnych potrzeb ich organizacji.

Niezależnie od celów osobistych lub firmowych, sprawdź, w jaki sposób program Krannert Executive Education może pomóc Ci je osiągnąć i przekroczyć!

Dlaczego Krannert

Jutrzejszymi liderami biznesu będą ci, którzy mówią językiem innowacji - wiedzą, jak analizować dane, opracowywać i statystycznie uzasadniać kreatywne rozwiązania biznesowe, a nawet wprowadzać nowe technologie na rynek. Jeśli wyobrażasz sobie, że jesteś jednym z tych liderów, Szkoła Zarządzania Krannert jest tam, gdzie chcesz być. Krannert oferuje bardziej analityczną, rozwiązującą problemy markę edukacji biznesowej i bardziej pragmatyczne podejście do pracowników akademickich, mające na celu zdobycie wiodącej roli w nauce i inżynierii. . W Krannert, inaczej niż gdzie indziej, nauczysz się uczyć - jak zadawać pytania, badać i myśleć w nowy sposób. Przez cały czas będziesz zanurzony w kolektywnej, etycznej kulturze pracy, która nadaje miękkim umiejętnościom przywództwa - jak rozwijać i komunikować wizję, i dyplomatycznie wpływać na innych, aby ją urzeczywistnić. Właśnie dlatego Krannert. Tu zaczynają się globalni liderzy biznesu. Przyjrzyj się bliżej doświadczeniu Krannert.

Purdue Brand of Business

"Houston, mamy problem ..." Zainspirowany jednym z najbardziej trzymających w napięciu wydarzeń w historii Ameryki, ten charakterystyczny slogan stał się werbalnym "sygnałem nietoperza" dla ostrych umysłów, które potrafią szybko przystosować się i szybko reagować na sytuację . Jest to również doskonały obraz tego, dlaczego absolwenci szkół biznesowych Krannert mają do czynienia z interesującą korzyścią. Uważany za jedną z elitarnych szkół biznesu w kraju, Krannert ściśle współpracuje z najwyżej ocenianą szkołą inżynieryjną, produkującą 23 Apollo i innych astronautów NASA - znacznie więcej niż jakakolwiek inna uczelnia. Działając na tym tle siły Purdue w nauce i technologii, Krannert w sposób unikalny podchodzi do uczenia się w biznesie z opartego na badaniach, ilościowego kąta, który rozwija umiejętności analityczne studentów i, naturalnie, produkuje absolwentów z pomysłowymi, szybko reagującymi na problemy umiejętnościami każdego nowoczesnego zapotrzebowanie na komercyjne przedsięwzięcie.

Ekosystem innowacji

Wyjdź poza teorię i przejdź do rzeczy. W zasięgu ręki każdej klasy Krannert znajduje się fabryka dynamicznych pomysłów - praktyczny, praktyczny świat R

Niesamowicie wybredne usługi kariery

Najważniejsze lekcje życia są rzadko spotykane w książce. Jeśli chodzi o to, kiedy zwrot z inwestycji edukacyjnej sprowadza się do pracy, którą ostatecznie wylądujesz, nie znajdziesz ich również w laboratorium "praktycznym". Znajdują się one w bogactwie kontaktów międzyludzkich i bezcennej użyteczności profesjonalnego rozwoju umiejętności społecznych, które stanowią wartość dodaną w Krannert School of Management. Jako student w Krannert, inaczej niż gdziekolwiek indziej, będziesz w stanie wykorzystać dynamiczny wachlarz zasobów zawodowych i możliwości, od kursów przywództwa i coachingu jeden-na-jednego do sieci absolwentów, niedoścignionej w różnorodności branżowej i pełnego pakietu wysokoenergetyczne targi kariery - w tym największe targi kolegialne w kraju.

Podchodzi do zasobów "ludzkich"

Wyższa nauka powinna sprowadzać się do Ziemi. Dlatego też, jako uzupełnienie bardziej analitycznego, opartego na badaniach programu biznesowego, Szkoła Zarządzania Krannert działa z MO, która głęboko docenia bardziej organiczne, mniej formalne ludzkie cechy edukacji. Od momentu usłyszenia głosu na żywo, gdy po raz pierwszy angażujesz się w szkołę Krannert, docenisz wszystko, co sprawia, że ​​czujesz się mile widziany i autentycznie wspierany przez zajęcia akademickie. Patrząc wstecz, praktycznie każdy absolwent może wskazać osobiste zaangażowanie w Krannert jako punkt zwrotny w swojej podróży - jeden z nieocenionych programów mentorskich dla studentów, nacisk na dostępność wydziałów, kohortowy model uczenia się, niestrudzony coaching usług karier, lub niesamowite doświadczenie globalnej ekspozycji, dzięki Purdue konsekwentnie plasuje się wysoko w różnorodności na terenie kampusu i możliwości studiowania za granicą.

Mała szkoła, Enormous Network

To nie wielkość ryb w stawie. To jak ciasna jest "szkoła". Kiedy inne uczelnie biznesu, słuszne lub niesłuszne, promują bardziej indywidualistyczny, konkurencyjny, oparty na statusie studencki klimat, Krannert School of Management jest bezkrytycznie nastawiony na zespół. Tak, Krannert jest częścią uniwersytetu Big Ten i oferuje wszystkie związane z nim zalety "dużego stawu", które są z nim związane, w tym dostęp do globalnej i wysoce zaangażowanej sieci absolwentów, która znacznie zwiększa możliwości uczenia się i kariery. Ale w porównaniu do swoich rówieśników, Krannert jest proporcjonalnie mniejszy w skali - utrzymując uczuleniowe poczucie rodziny, bardziej sprzyjającą wzajemnie atmosferę konkurencji i wysoce współpracujący model klasy, odzwierciedlający sposób, w jaki działają współczesne, odnoszące sukcesy przedsiębiorstwa biznesowe. problemy. A więc duże ryby na kampusie? Być może. Ale niewielu z Krannert włożyło w to wiele pracy. Zamiast tego są bardziej skłonni do odniesienia sukcesu.

To biznes tak niezwykły

Ponieważ udana marka zawsze ma przewagę różnicową. Niezależnie od tego, czy chodzi o firmę, produkt, uniwersytet czy studenta, odnosząca sukces marka ma osobowość. Głębokość. Motywacja. Cel. W Krannert School of Management każdy aspekt, każdy niuans całego doświadczenia edukacyjnego jest zaprojektowany, zbudowany i ma na celu dodanie tekstury do twojego wzrostu jako studenta i, co ważniejsze, twojej przyszłości jako profesjonalisty.

Purdue jest czynnikiem wzrostu dla zmienników w grze

Od 2018 r .:

  • # 1 miejsce docelowe międzynarodowych studentów w dyscyplinach STEM (Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA)
  • # 5 wśród publicznych uniwersytetów w rankingu Wall Street Journal w 500 amerykańskich college'ach
  • # 11 wśród publicznych uniwersytetów (US News
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Krannert Executive Education, Purdue University

Program EMBA w Purdue zapewnia rozwiązania edukacyjne dla pracujących profesjonalistów od ponad 30 lat. Program obejmuje najlepsze wydziały Krannert i głośniki znane ze s ... [+]

Program EMBA w Purdue zapewnia rozwiązania edukacyjne dla pracujących profesjonalistów od ponad 30 lat. Program obejmuje najlepsze wydziały Krannert i głośniki znane ze swojej wiedzy. Jest konsekwentnie zaliczany do najlepszych programów na świecie.

Możesz ukończyć swój dyplom EMBA pozostając zatrudnionym w pełnym wymiarze czasu i uczestniczyć w zajęciach osobistych tylko jeden do dwóch tygodni na kwartał. Jest to format, który zapewnia najlepsze z obu światów - wygodę korzystania z Internetu i moc ulepszonego uczenia się i nawiązywania kontaktów z innymi profesjonalistami z USA i świata.

Więcej informacji

Proszę sprawdzić naszą broszurę, aby uzyskać dodatkowe informacje.... [-]

Stany Zjednoczone Lafayette
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
19 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Krannert Executive Education, Purdue University

Przez ponad 20 lat program IMM Global Executive MBA pomógł kadrze kierowniczej i korporacjom stać się bardziej efektywnymi uczestnikami międzynarodowej gospodarki. ... [+]

Właściwe przygotowanie do globalnego zarządzania

Przez ponad 20 lat program IMM Global Executive MBA pomógł kadrze kierowniczej i korporacjom stać się bardziej efektywnymi uczestnikami międzynarodowej gospodarki. Wdrażany przez pięć szkół biznesu na czterech kontynentach, nasz program oferuje prawdziwie globalny zasięg w połączeniu z lokalnym zanurzeniem dzięki 10-tygodniowym pobytom w kampusie w siedmiu różnych krajach.

Szybkie faktyZdobądź dwa tytuły MBA: Purdue (USA) i TIAS (Holandia)Międzynarodowe zanurzenie: 10 tygodni w siedmiu krajach na czterech kontynentachJęzyk programu: 100% angielskiŚrednie doświadczenie zawodowe kolegów: 13-15 latNetworking: trwa całe życie... [-]
Stany Zjednoczone West Lafayette
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
19 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Marthe Reinette speaks about the IMM program

Rochelle McKinney speaks about the IMM program

Danni Schertzing speaks about the IMM program

Todd Hyatt, Executive Vice President and Chief Financial Officer IHS

Purdue Krannert School of Management
Address
Lafayette, Indiana, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 765-494-1554