Przeczytaj oficjalny opis

O

Unikalny model edukacyjny

Prawie każdy college ostatnio mówi o edukacji empirycznej. To dlatego, że działa. W Johnson

Oferujemy optymalne połączenie rozwoju intelektualnego, edukacji ukierunkowanej na przemysł, zdobywania doświadczeń życiowych, możliwości społeczności i przywództwa oraz niezwykłej głębi usług karier.

W Johnson

Takie podejście jest skuteczniejszym sposobem uczenia się. Dzięki tym doświadczeniom będziesz wyjątkowo przygotowany do zmiany branży i będziesz mieć swobodę w prowadzeniu innych ścieżek kariery i przedsiębiorczych przedsięwzięć.

Akredytacja

JWU posiada akredytację Stowarzyszenia Szkół i Kolegium Nowej Anglii (NEASC) za pośrednictwem Komisji ds. Instytucji szkolnictwa wyższego (CIHE). Najstarsze regionalne stowarzyszenie akredytujące w kraju, NEASC, akredytuje instytucje edukacyjne na całym świecie. Ta akredytacja obejmuje cztery kampusy uniwersyteckie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Johnson & Wales University

Chcesz przenieść swoją karierę na wyższy poziom? Nasz światowej klasy program MBA, czwarty co do wielkości w Nowej Anglii (za Harvardem, BU i MIT) i emulowany w naszych k ... [+]

Omówienie programu

Chcesz przenieść swoją karierę na wyższy poziom? Nasz światowej klasy program MBA, czwarty co do wielkości w Nowej Anglii (za Harvardem, BU i MIT) i emulowany w naszych kampusach North Miami i Denver, został zaprojektowany w taki sposób, aby uwzględniał harmonogramy pracujących profesjonalistów i może zostać ukończony nawet w 12 miesięcy.

Opracowany i zaktualizowany we współpracy z wiodącymi firmami, nasz profesjonalnie opracowany program nauczania obejmuje projekty i wyzwania w świecie rzeczywistym, dzięki czemu można zdobyć doświadczenie - co pracodawcy najbardziej cenią.

Nasi eksperci wydziału są liderami w branży, której nauczają. Wiedzą, czego potrzeba, aby osiągnąć sukces w swoich dziedzinach i podzielić się swoimi spostrzeżeniami z Tobą.... [-]

Stany Zjednoczone Opatrzność Miami Denver
Wrzesień 2020
Język angielski
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Providence Campus
Witryna
Telefon
800-342-5598
Miami Campus
Telefon
866-598-3567
Denver Campus
Telefon
877-598-3368
Charlotte Campus
Telefon
866-598-2427