Indiana University Maurer School of Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Lokalne korzenie, globalna obecność

Założona w 1842 r. Indiana University Maurer School of Law jest dziewiątą najstarszą szkołą prawniczą w USA i pierwszą szkołą państwową na Środkowym Zachodzie. Położony w pięknie zalesionej okolicy w Bloomington, klasycznym miasteczku uniwersyteckim, kampus IU jest konsekwentnie zaliczany do najpiękniejszych w kraju. Nasze dziedzictwo jest lokalne, ale nasza obecność jest globalna: ponad połowa naszych absolwentów znajduje pracę poza Indianą.

118307_118274_6912_h.jpg

Nasza historia

Dumna historia, obiecująca przyszłość

175 lat rozwoju i zmian ukształtowało charakter i reputację Indiany.

Szkoła została otwarta w 1842 roku jako pierwsza państwowa szkoła prawnicza na Środkowym Zachodzie. Po założeniu szkoły prawniczej powiernicy uniwersyteccy wyrazili zamiar stworzenia szkoły, która byłaby „gorsza od żadnej na zachód od gór”, która przygotowałaby uczniów do połączenia doskonałego stypendium z etyką.

Wczesne lata

5 grudnia 1842 roku profesor David McDonald wygłosił swój pierwszy wykład w klasie nowego Wydziału Prawa Uniwersytetu Indiana, dziewiątej szkoły prawniczej w kraju i pierwszej państwowej szkoły prawniczej na Środkowym Zachodzie. Nie ma zapisów o tym, ilu uczniów było w tej pierwszej klasie, ale w pierwszej klasie ukończenia w 1844 r. Było ich pięciu.

W pierwszych latach Dział Prawny rozwijał się pod kierunkiem McDonald i innych wybitnych prawników, a po wojnie secesyjnej wzrósł, kończąc 32 w 1871 roku, ponad połowę wszystkich absolwentów uniwersytetu.

W 1889 r. Powiernicy ponownie ustanowili wydział prawa jako szkołę prawniczą, nazywając Davida D. Bantę pierwszym jej dziekanem. Stowarzyszenie szkół prawa amerykańskiego powstało w 1900 r., A Indiana Law była jednym z 25 członków czarterowych tej grupy. W 1900 r. Zapisy do szkół prawniczych wynosiły 125 studentów, a były trzy wydziały i biblioteka prawnicza z 4000 tomów. W 1908 r. Prawo Indiany przeniosło się do Maxwell Hall, gdzie pozostało do połowy lat 50. XX wieku.

Postępowe od samego początku, Indiana Law ukończyła swoją pierwszą kobietę, Tamar Althouse, w 1892 roku, swoją pierwszą azjatycko-amerykańską, Masuji Miyakawa, w 1905 roku. Sam Dargan, jej pierwszy Afroamerykanin, ukończył w 1909 roku. z Filipin w 1907 r., a stopień LLM został ustanowiony w 1919 r.

Pod koniec 1925 r. Szkoła prawnicza uruchomiła Indiana Law Journal, a pierwszą redakcją studencką była Pearl Lee Vernon, jedyna kobieta z Indiany Law w tym czasie, która ukończyła studia w swojej klasie.

Wzrost i uznanie narodowe

W latach 30-tych i 40-tych, pod rządami Bernarda Gavita, ustawa Indiana stała się jedną z najlepszych szkół prawniczych w kraju, z legendarnymi wydziałami, w tym Jerome Hall, Fowler Harper, Ralph Fuchs, Frank Horack i Austin Clifford. Kiedy wybuchła II wojna światowa, zapisy spadły do najniższego poziomu od lat 70. XIX w., Kiedy w latach 1943–44 zapisało się tylko 23 uczniów. Po wojnie rekrutacja do Szkoły Prawniczej wybuchła, osiągając 416 w latach 1948–1949, aw odpowiedzi szkoła prawnicza dodała 13 wybitnych nauczycieli i uczonych.

W latach 50. Maxwell Hall nie był wystarczająco duży, aby pomieścić rosnącą szkołę. Dean Gavit rozpoczął planowanie nowego budynku, ale zły stan zdrowia zmusił go do rezygnacji z dekanatu. Leon Wallace, profesor od 1939 r., Został mianowany dziekanem w 1952 r. I podjął plany. „Szaleni mnisi z Maxwell”, jak się dowiedzieli studenci prawa, rozpoczną swoje zajęcia w nowym budynku szkoły prawniczej jesienią 1956 roku.

W latach 60. i 70. Indiana Law była kierowana przez dziekana W. Burnetta Harveya i Douglassa Boshkoffa. Kryteria przyjęć stały się bardziej selektywne, a szkoła prawnicza zwiększyła nacisk na doskonałość, wyznaczając dużą liczbę młodych wykładowców z najwyższymi kwalifikacjami. W 1972 roku rejestracja wynosiła 617.

W 1977 r. Administracja uniwersytecka odnowiła swoje zaangażowanie w szkołę prawniczą, obiecując Deanowi Sheldonowi J. Plagerowi szeroki pakiet ulepszeń, w tym dodatkowe stanowiska wydziałowe, wyższe pensje wydziałów, lepsze finansowanie biblioteki prawniczej i 12,6 mln USD na budowę i remont projekt.

Globalna perspektywa

W latach 90. Dean Alfred C. Aman poszerzył perspektywę Indiana Law, wprowadzając bardziej globalne podejście do nauczania i nauki. Rozpoczęto Indiana Journal of Global Legal Studies, a szkoła prawnicza dodała kilku wybitnych członków wydziału.

Imponująca lista wykładowców i studentów nadal umieszcza Indiana Law jako jedną z wiodących amerykańskich szkół prawa publicznego. W 2006 r. Ustawa Indiana ustanowiła strategiczny plan mający na celu rozwój szkoły i jej uczniów poprzez zaangażowanie w doskonałość w nauczaniu, stypendiach i służbie publicznej oraz wzajemnie wspierającą się relację z wybitnym uniwersytetem badawczym.

Biblioteka praw nadal twierdzi, że jest jednym z najważniejszych krajowych ośrodków badań prawnych. Program kliniczny i interdyscyplinarne ośrodki badawcze, takie jak Centrum Globalnego Zawodu Prawnego, Centrum Badań nad Własnością Intelektualną, Centrum Demokracji Konstytucyjnej i Centrum Badań Stosowanych Cyberbezpieczeństwa, wyznaczają nowy grunt dla tradycji prawa Indiany.

Lauren Robel została mianowana dziekanem Law School w 2003 r., Pierwszą kobietą, która pełniła tę rolę. Absolwentka szkoły, od 1985 r. Była członkiem wydziału i od 1991 r. Współpracuje z dziekanem. Pod kierownictwem Dean Robel, 25 mln USD dotacji Lilly Endowment Inc. w 2007 r. Umożliwiło Indiana Law przyciągnięcie i zatrzymanie wyjątkowych nauczycieli i naukowców ustanowienie szkoły jako jednego z najlepszych uniwersytetów publicznych w kraju.

Szkoła Prawa Maurera

W grudniu 2008 r. Prezes IU Michael A. McRobbie ogłosił 35 milionów dolarów prezent dla szkoły prawniczej od absolwenta Michaela S. Maurera, JD'67 i jego żony, Janie. Szkoła została przemianowana na Szkołę Prawa Michaela Maurera w uznaniu wsparcia Maurers.

Maurer relacjonował znaczenie swojej darowizny na jego związek z Indiana Law. „Ten prezent jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ jest okazją do podziękowania instytucji, która umożliwiła mi sukces w mojej karierze prawnej i biznesowej, IU School of Law w Bloomington”, powiedział. „Janie i ja wnosimy ten wkład do szkoły prawniczej z ufnością do Lauren Robel, która tak dobrze służyła naszej szkole. W pełni oczekujemy, że pod kierownictwem Dean Robel ta szkoła zostanie uznana za elitarną instytucję i zapewne jedno z najlepszych praw publicznych szkoły w narodzie. ”

The 2010s: Strategizing na przyszłość

W 2012 roku Dean Robel został mianowany rektorem Indiana University Bloomington i wiceprezesem uniwersytetu. Kierownik stowarzyszony Hannah Buxbaum pełnił funkcję dziekana tymczasowego do stycznia 2014 r., Kiedy Austen L. Parrish został mianowany dziekanem szkoły prawniczej. Były prodziekan i tymczasowy dziekan szkoły Southwestern Law w Los Angeles, Parrish i wydział opracowali nowe strategie długoterminowego dobrobytu szkoły.

Baier Hall i biblioteka Jerome Hall

W maju 2014 roku szkoła prawnicza otrzymała swój trzeci ośmiocyfrowy dar: 20 milionów dolarów darowizny od Lowell E. Baier, JD'64, w celu długoterminowego rozwoju obiektów. Budynek szkoły prawniczej nosił nazwę Baier Hall, a na jego prośbę biblioteka prawnicza została nazwana Biblioteką Hieronima na cześć ulubionego profesora Baiera i wieloletniego mentora.

„Jestem głęboko zaszczycony możliwością przekazania tego prezentu szkole prawniczej” - powiedział Baier. „W szczególności cieszę się, że biblioteka zostanie przemianowana na cześć profesora Halla, którego nauczanie i mentoring były tak kluczowe dla mojego sukcesu jako studenta i którego mądrość nadal prowadziła mnie przez całą karierę. Ten prezent zapewni ciągłą integralność budynku szkoły prawniczej i biblioteki prawa, jego duszy, inspirując najlepsze osiągnięcia akademickie i szkolne - pamiętaj, poczucie miejsca tworzy poczucie celu. ”

Dzięki ogromnej hojności swoich absolwentów i przyjaciół, poświęceniu i zaangażowaniu wydziału oraz talentowi i wytrwałości jego studentów, przyszłość Indiana Law wygląda jaśniej niż kiedykolwiek.

Lokalizacje

Bloomington

Address
211 South Indiana Avenue
47405 Bloomington, Indiana, Stany Zjednoczone

Programy

Ta szkoła oferuje również: