Cornell Tech

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cornell Tech to rewolucyjny model kształcenia akademickiego, która łączy technologię z biznesem i twórczego myślenia. Cornell Tech skupia podobnie myślących wydziału, liderów biznesu, Tech przedsiębiorców i studentów w środowisku katalitycznego produkować wizjonerskie pomysły uziemionych w znaczących potrzeb, które będą odkrywać nasz sposób życia.

Joan i Irwin Jacobs Technion-Cornell Instytut ucieleśnia współpracy akademickiej pomiędzy Cornell University i Technion - Israel Institute of Technology w Cornell Tech.

tymczasowe Kampus Cornell Tech został uruchomiony w budynku Chelsea Google w Nowym Jorku od 2012 roku, wraz ze wzrostem światowej klasy wykładowców, magisterskich i doktorantów oraz doktorów, którzy pracują z organizacji technologicznie zorientowanych i firm oraz na własnych firmach.

Budowa trwa od trwałego i zrównoważonego kampusie 12-hektarowej Cornell Tech na Roosevelt Island, w pierwszej fazie zostać otwarte w 2017 roku. Po całkowitym zakończeniu kampus będzie to 2 mln stóp kwadratowych state-of-the-art budynków, ponad 2 akrów wolnej przestrzeni i będzie domem dla ponad 2000 studentów i prawie 280 wykładowców i pracowników.

Nasza misja

Cornell Tech koncentruje się na tworzeniu pionierskich liderów i technologii do ery cyfrowej, poprzez badania, komercjalizacji technologii i edukacji Absolwent szczebla w profesjonalnych mistrzów, doktoranckie i habilitacyjne poziomach.

Naszym założeniem jest, że szybkie tempo innowacji w erze cyfrowej wymaga nowego podejścia do komercjalizacji technologii University w Nowym poziomów strategicznych współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami i uczelniami, a nowe programy nauczania dla kształcenia akademickiego. Zajmujemy się tworzeniem nowych programów akademickich, które łączą głębokość techniczne, biznesowe know-how, umiejętności w zakresie projektowania i "budowniczy" myślenia.

Nasz dom Kampusy

Sieć Cornell Tech rozszerza się poza Nowym Jorku do innych instytucji, które pomagają nam realizować naszą misję na co dzień.

Cornell jest prywatny, Ivy League University i University gruntów dotacji na stanie Nowy Jork. Misją Cornell jest odkrywanie, przechowywania i rozpowszechniania wiedzy; Produkujemy pracy twórczej; i promować kulturę w całym szerokim dochodzenia i poza społecznością Cornell. Cornell Tech oferuje stopni w połączeniu z tych szkół:

  • Cornell College of Engineering
  • Johnson Graduate School of Management
  • Cornell Law School

Gdy Cornell przygotowuje ofertę na konkurencję nowojorskiej Applied Science, Technion - Israel Institute of Technology był logicznym wyborem dla partnera akademickiego. Dzięki reputacji Izraela jako "StartupNation" i historii Technion w produkcji kraju wiodących tech przedsiębiorców, Cornell wiedział, że wspólna wizja:

  • Izrael jest domem dla największej koncentracji przedsiębiorstw high-tech startowych poza Dolinie Krzemowej.
  • Absolwenci Technion stanowią większość izraelskich naukowców i inżynierów wykształconych, stanowiących ponad 70% założycieli i kierowników przemysłu high-tech w kraju.

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
2 W Loop Rd, New York, NY
10044 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone