Przeczytaj oficjalny opis

O Concordia-Chicago

Concordia University Chicago została założona w 1864 roku jako uczelnia dla nauczycieli, a dziś jest wszechstronną uczelnią obejmującą College of Arts and Sciences, College of Business, College of Education, College of Graduate Studies i College of Innovation and Professional Programs. CUC oferuje studia magisterskie i licencjackie, a także stopnie doktorskie. Uniwersytet jest związany z Synodem Kościoła Luterańskiego i Missouri i jest członkiem systemu uniwersyteckiego Concordia, ogólnokrajowej sieci szkół wyższych i uniwersytetów.

Instytucja Kościoła Luterańskiego i Synodu Missouri, Concordia-Chicago jest prywatnym, liberalnym uniwersytetem artystycznym, który łączy wartości chrześcijańskie i opiera się na tradycji luterańskiej. Nasza lokalizacja na 40-akrowym podmiejskim kampusie w ekskluzywnym River Forest jest tylko 10 mil na zachód od centrum Chicago. Daje to możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia uzupełniającego naukę w klasie. Zasoby Chicago wzbogacają wszystkie obszary doświadczeń naszych uczniów, umożliwiając nawiązanie rzeczywistych połączeń.

Wyróżnienia:
 • Uznawany za krajowe Kolegium Wyróżnień za angażowanie studentów, wspaniałe nauczanie, dynamiczną społeczność i pomyślne wyniki
 • Nazwany po raz czwarty rolą Honorowego Prezydenta ds. Szkolnictwa Społecznego dla Wolontariatu i zaangażowania obywatelskiego
Akredytacje:
 • Higher Learning Commission (HLC)
 • Rada ds. Akredytacji Przygotowań dla Nauczycieli (CAEP)
 • Rada ds. Akredytacji poradnictwa i powiązanych programów edukacyjnych (CACREP)
 • Narodowe Stowarzyszenie Szkół Muzycznych (NASM)

115591_pexels-photo-2253647.jpeg

Nasza misja

Jako wyróżniający się, wszechstronny uniwersytet Luterańskiego Kościoła-Synodu Missouri, skoncentrowany na Ewangelii Jezusa Chrystusa i oparty na sztukach wyzwolonych, Concordia University Chicago wyposaża mężczyzn i kobiety w służbę i prowadzenie z uczciwością, kreatywnością, kompetencjami i współczuciem w zróżnicowany, połączony i coraz bardziej zurbanizowany kościół i świat.

Wizja

Zakorzeniony w swoim chrześcijańskim dziedzictwie angażującym wiedzę i wiarę, Concordia University Chicago aspiruje do bycia uniwersytetem docelowym dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swój pełny potencjał indywidualny poprzez charakterystyczne, innowacyjne i dynamiczne środowisko eksploracji, kreatywności i odkrywania dla wiodącego życia sługi. przywództwo.

Podstawowe wartości

Jako chrześcijański uniwersytet Kościoła Lutheran-Missouri Synod, my, na Uniwersytecie Concordia w Chicago, cenimy:

 • Wiara chrześcijańska
  • Wiara chrześcijańska jest integralną częścią naszej społeczności.
 • Indywidualny
 • Jako członek Bożego stworzenia, każda osoba jest wyjątkowa i jest błogosławiona wrodzoną wartością.
 • Doskonałość
 • Dążymy do doskonałości w tym, kim jesteśmy i co robimy.
 • Integralność
 • Nasza społeczność demonstruje zgodność między naszymi przekonaniami i praktykami.
 • Usługa
 • Rozpoznanie i zaspokojenie potrzeb innych jest odpowiedzią na Bożą miłość do nas i odzwierciedleniem Bożej miłości do nich.

Twój świat

Na Uniwersytecie Concordia w Chicago nauczysz się z doświadczenia, angażując się w badania stosowane, działalność usługową, staże, studia poza kampusem na całym świecie i nie tylko. To dlatego nasi uczniowie rozwijają wiedzę, umiejętności, zdolności i wszechstronność, aby sprostać wymaganiom XXI wieku w miejscu pracy, służyć jako przywódcy etyczni i wykorzystywać możliwości, które rozwijają się przez całe życie.

Skup się na wiedzy i umiejętnościach XXI wieku
 • Stopień z Concordia – Chicago sygnalizuje pracodawcom, że nauczyłeś się, wykorzystując takie możliwości, jak staże, badania stosowane, działalność usługowa, doświadczenia przywódcze i nauka poza kampusem. Twoje doświadczenie w CUC pomoże ci rozwinąć perspektywę, umiejętności i zdolności, które pozwolą ci na otwarcie możliwości życia na długo po ukończeniu studiów.
Spersonalizowane wskazówki od profesorów i pracowników
 • Jako uczeń Concordia – Chicago otrzymasz zindywidualizowaną uwagę, która poprowadzi Cię w kierunku ścieżki powołania lub kariery, a następnie przygotuje cię do osiągnięcia sukcesu. Nasi profesorowie i pracownicy zapewniają spersonalizowane doradztwo i wsparcie, ponieważ pomagają w określeniu zainteresowań zawodowych, opanowaniu wiedzy i umiejętności wymaganych do wprowadzenia lub awansu w wybranej dziedzinie zawodowej i ustanowienia połączeń, które umożliwią Ci rozpoczęcie pracy.
Nauka z różnymi studentami w mieście światowej klasy
 • Będziesz mieć szerokie doświadczenie, gdy uczysz się w społeczności ze studentami z różnych środowisk i kultur z całego świata. Dzięki niemal nieograniczonym możliwościom angażowania się w działania na terenie kampusu, w Chicago i na całym świecie, będziesz miał wzbogacające doświadczenia, które poszerzą Twoją wszechstronność i otworzą perspektywy na przyszłość.
Edukacja oparta na wartościach dla przywództwa i celu
 • Bogaty w luterańską tradycję edukacji, CUC zapewnia doświadczenie edukacyjne, które obejmuje wzbogacenie wiary i prowadzenie w kierunku etycznego życia w uczciwości. Duch wspólnoty inspiruje wszystkich naszych uczniów - zwłaszcza tych w naszych programach pracy kościelnej - do zaspokojenia potrzeb świata, w którym żyją, służą i pracują. Otworzysz swoje życie na wszystkie aspekty znaczącego sukcesu dzięki efektownej edukacji, jakiej doświadczysz w Concordia – Chicago.

Dlatego będziesz się rozwijać nie tylko podczas lat studiów licencjackich lub magisterskich w Concordia - Chicago, ale daleko poza - dla całej swojej udanej kariery lub powołania i celowego życia.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Concordia University Chicago Online

Address
7400 Augusta St. River Forest
IL 60305-1402 Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone