Przeczytaj oficjalny opis

Misja Uniwersytetu Campbellsville

Campbellsville University to kompleksowa, chrześcijańska instytucja oferująca programy przeddyplomowe, licencjackie i magisterskie. Uniwersytet jest oddany doskonałości akademickiej solidnie osadzonej w sztukach wyzwolonych, która wspiera osobisty rozwój, uczciwość i profesjonalne przygotowanie w troskliwym środowisku. Uniwersytet przygotowuje studentów jako przywódców chrześcijańskich służących do uczenia się przez całe życie, kontynuowania nauki i aktywnego uczestnictwa w zróżnicowanym, globalnym społeczeństwie.

Podstawowe wartości

  • Promowanie doskonałości akademickiej poprzez certyfikaty przedkwalifikacyjne, stowarzyszone, licencjackie i programy dla absolwentów za pośrednictwem tradycyjnych, technicznych i internetowych systemów.
  • Zapewnienie środowiska sprzyjającego sukcesowi uczniów.
  • Cenić różnorodne perspektywy w społeczności skupionej na Chrystusie.
  • Modelować przywództwo sługi i efektywne zarządzanie.

Akredytacja

Uniwersytet Campbellsville jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) w celu przyznawania dyplomów, stowarzyszania, licencjata i magistra.

Program muzyczny Campbellsville jest akredytowany przez National Association of Schools of Music (NASM). Program przygotowania nauczycieli jest zatwierdzony przez Radę ds. Standardów Zawodowych Edukacji (EPSB) w zakresie kształcenia i certyfikacji nauczycieli i jest akredytowany przez Krajową Radę Akredytacji Nauczycieli Edukacyjnych (NCATE). Umowa międzystanowa NASDTEC daje absolwentom możliwość uzyskania świadectw nauczania w innych państwach, chociaż mogą obowiązywać odpowiednie warunki. Programy pracy socjalnej i studiów magisterskich z zakresu pracy socjalnej są akredytowane przez Radę ds. Edukacji Pracy Socjalnej (CSWE). Masters of Marriage and Family Therapy jest akredytowany przez Komisję ds. Nauczania Małżeństwa i Terapii Rodzinnej (COAMFTE). Program pielęgniarski RN-BSN jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną ds. Edukacji w Nursing (ACEN).

Rankingi i wyróżnienia

Oprócz tego, że jest jednym z najlepszych amerykańskich collegów w Ameryce i czołową Kentucky i południową instytucją w akredytowanych krajowych i światowych rankingach uniwersyteckich, takich jak US News

Studiować za granicą

Centrum Edukacji Międzynarodowej na Campbellsville University oferuje szeroką gamę wymian i programów dla studentów. Mamy bliskie kontakty ze szkołami na Ukrainie, w Belize, Brazylii, Chinach, Japonii, na Tajwanie, w Korei Południowej i Hiszpanii. CIE oferuje również programy w 49 różnych krajach na całym świecie. Możesz uczyć się języka arabskiego w Ammanie w Jordanii, odbyć staż w Australii lub uczestniczyć w nauce obsługi w Ho Chi Minh City w Wietnamie. Świat jest na wyciągnięcie ręki, a możliwości są nieograniczone!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Zaoczne studia MBA

Campbellsville University

MBA - Master of Business Administration ze szczególnym uwzględnieniem HR, ekonomii, marketingu, przywództwa, zarządzania IT, rachunkowości, międzynarodowego biznesu i zar ... [+]

MBA - Master of Business Administration ze szczególnym uwzględnieniem HR, ekonomii, marketingu, przywództwa, zarządzania IT, rachunkowości, międzynarodowego biznesu i zarządzania opieką zdrowotną.

Program Business Administration jest wielodyscyplinarnym stopniem, który naucza podstawowych zasad rachunkowości, marketingu, zasobów ludzkich i innych. Jest to adaptowalny program z podstawowym wykształceniem w administracji biznesowej, dostosowując jego zastosowanie do niemal każdej branży lub branży, którą student pragnie z konkretnymi dziedzinami specjalności. Program Campbellsville University jest akredytowany przez International College for Collegiate Business Education (IACBE) i jest 36 programem kredytowym.... [-]

Stany Zjednoczone Campbellsville Louisville
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to CU