Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Misją Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji Publicznej w California State University San Bernardino jest stworzenie społeczności nauki uczeń-centered, który przygotowuje studentów do produktywnych członków w biznesie, administracji i społeczeństwa globalnego. Zapewniamy jakość studiów licencjackich i magisterskich, które pozytywnie wpływają na programy rozwoju uczniów jako profesjonalistów. Kładziemy nacisk na doskonałość w nauce, które jest wzmocnione poprzez zaangażowanie wykładowców do doskonalenia zawodowego, intelektualnego wkładu i serwis.

wkład intelektualny wydziału będzie przede wszystkim mieszanka badań stosowanych lub wkładów do praktyki i nauki lub badań pedagogicznych. Serwujemy zróżnicowany kulturowo i globalnie ciało studenta poprzez przygotowanie studenta do czynienia ze zmieniającym się i zróżnicowanym środowisku. Poprzez serwis społecznościowy, partnerstw i inicjatyw, Kolegium służy jako witryna pośrednicząca w wymianie wiedzy i doświadczeń pomiędzy Uniwersytetem, społeczności regionalnej i szerszego świata.

Zaangażowanie społeczne z naszych programów na San Bernardino i Palm Desert kampusy Wyniki w stażach i wiele możliwości uczenia usługi dla naszych studentów. To z kolei może polegać na naszych absolwentów stać twoi pracownicy, a ostatecznie swój zespół zarządzający. Chcemy współpracować ze sobą w rozwoju zatrudnienia i gospodarki, która umożliwia naszym regionie w celu przyciągnięcia i utrzymania miejsc pracy wysokiej jakości. Być może zastanawialiście się, co można zrobić. Oto dziesięć rzeczy, które możesz zrobić teraz, aby wspierać naszą misję jako wspólnoty uczenia studencie:

  • Przyczyniają się do College Excellence Funduszu
  • Zorganizuj imprezę CbpA Alumni Networking w domu lub firmy
  • Dołącz Business Alliance dla toczących się linki do kolegium jego studentów i wykładowców
  • Przyjdź na uczelni rozmawiać z niewielką grupą uczniów w cotygodniowej sesji kariera doradzającego
  • Wpłaty na rzecz Funduszu Stypendialnego Studenta
  • Wolontariusz dzielić się swoją wiedzą, mówiąc w klasie jako "prof for a Day"
  • Mentor studenta w 10-tygodniowym stażu w firmie, składający się z 150-200 godzin dla 4 jednostek kredytu akademickiego
  • Nominować zasłużonych "Arrowhead Distinguished wykonawcza" lub "ducha przedsiębiorczości" Ukryta prawda
  • Zapytaj o wydziale przynieść w zespole studenckim na projekt klasy do rozwiązania praktycznego problemu napotkać
  • Podawać na doradczego w Kolegium, albo pomóc doradzić i mentor organizacji studenckiej w swojej dziedzinie

Potencjalni studenci

Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji w Cal State San Bernardino wyprodukował ponad 16.000 absolwentów, z czego ponad 65% żyje w Inland Empire, wzrost ten boom gospodarczy of Southern California. Populacja gwałtownie wzrasta, co daje naszym absolwentom szerokie możliwości zastosowania ich ducha przedsiębiorczości w takich dziedzinach, jak małego biznesu, dystrybucji, MNC i służby publicznej. MY Absolwent liderów społeczności!

W ostatnim badaniu przedsiębiorstw i administracji publicznej absolwentów, ponad 95% odpowiedziało "Tak!" że poleciliby nam przyjaciel lub krewny rozważa program oferowane w CSUSB. Każda organizacja, byłby dumny z takiego wysokiego ocena zatwierdzenia. Przyszli studenci, zapraszam do odwiedzenia naszej uczelni. To jest piękne! Poświęć trochę czasu, aby posłuchać o twoje możliwości do ścisłej współpracy z wydziału i wypolerować swoje umiejętności przywódcze przez wiele aktywnych organizacji studenckich. Swoje cele i nasza wizja może również być takie same mecze, że do naszych obecnych 2700 studentów i 500 doktorantów.

Jakość jest słowo, aby opisać nasze 17 różnych stężeń licencjackich, MBA i MPA, świadczą podwójne akredytacje: AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) oraz NASPAA (National Association of Schools of Public Affairs i Administracji).

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

California State University, San Bernardino - Jack H. Brown College of Business and Public Administration- MBA Program

Nasze AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) akredytowanych programów MBA w Wyższej Szkole Biznesu i Administracji Publicznej (CbpA) na Califor ... [+]

Nasze AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) akredytowanych programów MBA w Wyższej Szkole Biznesu i Administracji Publicznej (CbpA) na California State University w San Bernardino (CSUSB) oferuje wysokiej jakości wydziału, odpowiednie programy nauczania, wygodny razy klasy i jest najbardziej przystępne akredytowanego programu w południowej Kalifornii.

Czy wiesz, że nasza uczelnia jest jednym z najlepszych w biznesie? Z narodowym i globalnym ujęciu, w tym:

US News & World Report wymieniono CSUSB wśród "Best Grad Szkoły Biznesu", w roku 2014, 2015 i 2016. Princeton Review rankingu CSUSB jako jeden z "The Best 295 szkół biznesu" kolejno w 2013, 2014 i 2015 roku. CEO Magazyn nadal rangi CSUSB wśród "Top 20 programów MBA" (2013, 2014, 2015 i 2016), w tym nowy tier jednej nagrody za 2016 r. Wojskowy Times liście naszego programu MBA jako "Best for Weterynarze" za trzeci rok z rzędu (2013, 2014 i 2015). ... [-]
Stany Zjednoczone San Bernardino
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 18 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku