Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Witamy w College of Business

Przygotowujemy studentów do pracy gotowy.

Nasz wydział, personel, programy naukowe i zajęcia pozalekcyjne przyczyniają się do rozwijających studentów mieć umiejętności, wiedzy i dyspozycje na sukces.

Oferujemy szeroki wybór doskonałych programów, organizacji studenckich, a także wykładowców i pracowników. Dajemy studentom możliwość poznania wiedzy i umiejętności, które pomogą im się pracą gotowy i być pozytywne współpracowników do ich społeczności.

Tutaj dowiesz się wiedzę, umiejętności, wytrwałości i odporności, które są wymagane, aby uzyskać wielką karierę. Oferujemy doskonałe wsparcie; przystępny wydział, mentorzy rówieśników i wychowawców, i pomocny personel. Więc dołącz do nas i przynieść swoją ciekawość, energię i wolę dać to co najlepsze. Jesteśmy chętni do współpracy ze sobą.

Co Uczniowie znajdą tu

Program Zaległości

Jeden z siedmiu szkół wyższych i domem dla największej dur na kampusie Chico State College of Business jest jednym z zaledwie 15 procent wszystkich szkół biznesu na całym świecie, które spełniają wysokie standardy akredytacyjne określone przez Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International ). Jesteśmy uznawani za lidera w doskonałości nauczania, badań naukowych, praktycznych i gotowość pracy studenta.

Incredible Programy Podpis

Nasze programy podpis wyróżnia się na tle konkurencji i są powszechnie uznawane za jedne z najlepszych. Oferują one uczniom możliwość rozwijania swoich skillsets osobiście i zawodowo będąc kwestionowane przez konkursach lokalnych, regionalnych i krajowych, praca przy projektach społecznych, staże, projektów badawczych z profesorów i innych.

Zaangażowany i dedykowane Alumni

Nasi studenci kochają College of Business, jak i absolwentów, ich poświęcenie pokazuje poprzez wydarzenia jak Executives w kampusie, służąc na naszej Rady Doradczej Biznesu i zostali członkami Tower Society, aby nas wspierać i oddać.

Bezpiecznego i wspierającego środowiska uczenia się

Osobiste uwagi od wydziału, zindywidualizowane doradztwo akademickie i aktywne kluby studenckie zapewnienia osobistego kontaktu między studentów i wykładowców. Studenci międzynarodowe są obsługiwane przez troskliwego personelu, który postara się, aby ich jedną Chico doświadczenie, które będą pielęgnować przez całe życie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

California State University, Chico - College of Business

Program CSU Chico MBA przyjmuje wnioski od studentów, zarówno krajowych jak i międzynarodowych, którzy są zmotywowani do nauki wiedzy i umiejętności, których potrzebują, ... [+]

Wyższa Szkoła Biznesu w California State University, Chico oferuje kursy biznesowe poziomie absolwenta do pracy i ambitnych profesjonalistów. Studenci cytują silną reputację szkoły regionalnej, nacisk na rozwój umiejętności pracy w zespole i program, który skupia się na rozwijaniu praktycznych umiejętności jak ich przyczyn wyboru realizować wyższe wykształcenie biznesowe z Chico State.

Program CSU Chico MBA przyjmuje wnioski od studentów, zarówno krajowych jak i międzynarodowych, którzy są zmotywowani do nauki wiedzy i umiejętności, których potrzebują, aby odnieść sukces menedżerów. Chociaż pewne doświadczenie firma sugeruje, że nie jest wymagane, a uczniowie nie potrzebują licencjat biznesu. Studenci, które nie mają licencjat biznesu będzie musiał podjąć szereg kursów, które przygotowują się do programu Graduate Business.... [-]

Stany Zjednoczone Chico
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MBA Program International Student Testimonial