Cal Poly Pomona College of Business Administration

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test College of Business Administration w Cal Poly Pomona jest AACSB-International akredytowany instytucja zobowiązana do przekazywania studentom wiedzy, umiejętności i doświadczenia, aby stać się światowymi liderami.

CBA oferuje programy studiów licencjackich i magisterskich, które były zapowiedzią US News and World Report i Princeton Review, odpowiednio. Nasz stopień Bachelor of Science w administracji biznesu obejmuje osiem stężeń, które wahają się od księgowego do zarządzania operacjami do obrotu wraz z kilku ścieżek kariery dla tych, którzy są zainteresowani w wysoko wyspecjalizowanej dziedzinie studiów. CBA integruje edukacji biznesowej z sensownych hands-on możliwości, które obejmuje staże, prace społeczne i konkursy biznesowych, jak i nasze unikalne programy, które nazywamy Doświadczenia Podpis nauki.

Specjaliści chcą rozwijać swoją karierę może realizować jeden z dwóch programów wieczorem absolwentów CBA - Master of Business Administration i Master of Science in Business Administration, stopień bardziej techniczne dla tych, którzy chcą się rozwijać w dziedzinie zapewniania informacji.

Znajduje się w południowej Kalifornii, CBA serwuje bardzo zróżnicowane ciało studenta, który odzwierciedla globalnego rynku. Jesteśmy dumni, że nazywamy się Hiszpanie Serving Instytucja i rangi siódmy w kraju od liczby licencjackich stopni biznesowych udzielanych studentów mniejszości.

Misja

College of Business Administration w Cal Poly Pomona jest zróżnicowana społeczność studentów, naukowców, nauczycieli i pracowników, zobowiązała się do aktywnego uczenia się poprzez zastosowanie teorii w praktyce. Partnerzy College z zainteresowanymi stronami w celu opracowania osób z wiedzy i umiejętności na sukces i przyczynienia się w dynamicznym środowisku globalnego biznesu.

Wizja

College of Business Administration będzie szkoła z wyboru dla studentów osiągających wysokie poszukujących wyzwań dla środowiska i Politechnicznego liderów branży poszukujących utalentowanych pracowników. Uczelnia będzie uznawana za jego krawędzią tnącą, uczyć się przez działanie programów akademickich spowodowało kariery skoncentrowany, innowacyjne rozwiązują problem ze skutecznych umiejętności komunikacyjnych. Absolwent studiów i programy nauczania zajmie się szybko zmieniających się potrzeb globalnej społeczności biznesowej przy jednoczesnym wspieraniu etyczne podejście do wyzwań biznesowych. Poza lekcjach, akademickich i zawodowych centrów doskonałości będzie służyć jako żywe laboratoria dla naszych różnorodnych studentów i wykładowców i będzie cenne zasoby dla naszych partnerów społecznych i liderów branży.

Cele kształcenia

Poprzez udział w programie nauczania i współpracy programów nauczania możliwości kształcenia, absolwenci College of Business Administration opracuje następujące kompetencje:

Nauka Cel nr 1

Studenci ukończeniu programu BSBA będzie w stanie skutecznie komunikować się w środowisku biznesowym.

Odpowiednie Cele:

Studenci pokażą ustnych umiejętności komunikacyjne podczas prezentacji grupowych. Studenci wykazują napisane umiejętności komunikacyjne poprzez produkcję wysokiej jakości dokumentów biznesowych.

Nauka Cel nr 2

Studenci ukończeniu programu BSBA będą mogli korzystać z krytycznego myślenia do podejmowania decyzji biznesowych.

Odpowiednie Cele:

Studenci wykazują zdolność do identyfikacji kluczowych problemów. Studenci będą wykazywać zdolność do znalezienia, czytać i oceny źródeł informacji. Studenci będą wykazywać się umiejętnością korzystania z technologii do gromadzenia i analizowania danych. Studenci będą wykazywać zdolność do rozwiązywania problemów za pomocą odpowiednich umiejętności ilościowych i jakościowych. Studenci będą przyjmuje do wiadomości i rozważyć wzajemne opinie w przypadku udziału w podejmowaniu decyzji grupowych.

Nauka Cel nr 3

Studenci ukończeniu programu BSBA będzie zrozumieć wpływ globalizacji i różnorodności w środowisku biznesowym.

Odpowiednie Cele:

Studenci będą wykazywać zrozumienie skutków aktualnych problemów globalnych. Studenci będą wykazywać zrozumienie zagadnień kulturowych i różnorodności. Studenci będą brać pod uwagę kwestie globalne przy rozwiązywaniu problemów biznesowych.

Nauka Cel nr 4

Studenci ukończeniu programu BSBA będą mogli wykazać się znajomością podstawowych zasad we wszystkich dziedzinach gospodarczych i rozwiązywania problemów biznesowych z integracyjne perspektywy.

Odpowiednie Cele:

Studenci będą wykazywać zrozumienie pojęć i podstawowej terminologii z wszystkich dyscyplin biznesowych. Studenci będą zrozumieć, jak jeden funkcjonalny obszar oddziaływania drugiego i zastosowanie interdyscyplinarnego podejścia przy rozwiązywaniu problemów biznesowych.

Nauka Cel nr 5

Studenci ukończeniu programu BSBA będzie w stanie wykazać świadomość etycznych i prawnych aspektów środowiska biznesowego.

Odpowiednie Cele:

Studenci będą wykazywać zdolność do rozpoznawania kluczowe aspekty zagadnień etycznych. Studenci będą wykazywać zdolność do odróżniania spraw prawnych i etycznych. Studenci będą wykazywać zrozumienie obowiązków etycznych w obu środowiskach akademickich i biznesowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA » Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Master of Business Administration (MBA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Pomona

Mistrz wieczorem na terenie kampusu of Business Administration (MBA) Program jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących, którzy chcą poszerzyć swoją obecną wiedzę i zwiększenia ich potencjału zawodowego, kontynuując ich w ciągu dnia pracy. [+]

Wieczorem na terenie kampusu Master of Business Administration (MBA) Program jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących, którzy chcą poszerzyć swoją obecną wiedzę i zwiększenia ich potencjału zawodowego, kontynuując ich w ciągu dnia pracy.

Podczas kohorty, uczniowie wezmą pełen etat obciążenie ciągu dwóch kursów na kwartał do pełnego programu w ciągu sześciu kwartałów.

Cechy MBA Kursy wieczorowe spotkać jedną noc w tygodniu w soboty lub od czasu do czasu. Absolwent wydziału są publikowane uczonych i / lub specjalistów z branży, którzy są wysoko wykwalifikowani w swoich dyscyplinach. Sale wyposażone są w dostęp do bezprzewodowego i sieci szybkiej transmisji danych. Kilka akcenty kariery są dostępne, aby lepiej dopasować swój stopień do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasz znakomity personel doradztwo jest dostępne wieczory, aby pomóc. Wygoda ... [-]

Filmy

Cal Poly Pomona MBA and MSBA: An Overview

Cal Poly Pomona MBA and MSBA Programs: Student Perspectives

Cal Poly Pomona MBA and MSBA Programs: Professor Perspectives

Cal Poly Pomona MBA and MSBA: Alumni Perspective

Kontakt

Cal Poly Pomona College of Business Administration

Adres Cal Poly Pomona College of Business Administration 3801 West Temple Avenue Pomona, California 91768
Pomona, California, Stany Zjednoczone
Strona internetowa http://www.cpp.edu/~cba/
Telefon +1 (909) 869-4894