Baruch College, Zicklin School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

O ZICKLIN

Wspierany przez długą tradycję doskonałości w szkolnictwie wyższym, Zicklin School of Business znajduje się w Baruch College - instytucji, która konsekwentnie plasuje się wśród najlepszych wykonawców w obszarach takich jak doskonałość akademicka, różnorodność i wartość.

Zicklin jest dumny z tego, że jest liderem w dostarczaniu lepszych studiów licencjackich, magisterskich i executive business dla XXI wieku. Nasze programy są akredytowane przez Stowarzyszenie dla Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), a nasze zajęcia są prowadzone przez wykładowców, którzy są liderami myśli, aktywnymi badaczami i ekspertami w swoich dziedzinach.

Zintegrowana zarówno fizycznie jak i filozoficznie struktura Nowego Jorku, światowego kapitału finansowego, Zicklin School of Business angażuje się w dostarczanie odpowiedniej, niedrogiej, akademickiej, rygorystycznej edukacji biznesowej, która jest zarówno światowej klasy pod względem jakości i renomy, jak i na całym świecie pod względem wpływu .

Nasza wizja

The Zicklin School of Business dąży do tego, aby stać się wybitną szkołą biznesu, uznawaną na całym świecie za wiodące badania i dostępne, innowacyjne programy.

Nasza misja

The Zicklin School of Business, instytucja publiczna w Nowym Jorku, kształci przyszłych liderów biznesu, rozwijając intelektualną ciekawość, silną uczciwość, zaangażowanie w odpowiedzialność społeczną i globalne kompetencje poprzez udane badania i wysokiej jakości programy akademickie.

Nasze rankingi

Według liczb

Nasi studenci MBA i MS

 • 90% Wszyscy Zicklin MBA i MS Graduates zatrudnieni, otrzymali oferty lub nie szukają pracy
 • 95% Wieczór MBA Absolwenci zatrudnieni, otrzymywali oferty lub nie szukają pracy
 • 97% Wieczór MBA Absolwenci zatrudnieni, otrzymywali oferty lub nie szukają pracy

Nasi doktoranci

 • 14 doktoratów w 2016 r
 • 10 doktoratów umieszczonych w 2015 roku
 • 9 doktoratów w 2014 r

Nasza historia

The Zicklin School of Business wyznacza i realizuje nasze cele od prawie 100 lat.

 • 1919: City College założyła Szkołę Biznesu i Administracji Obywatelskiej przy Lexington Avenue na Manhattanie, rok po roku oferując swój pierwszy program MBA.
 • 1953: Szkoła została przemianowana na cześć absolwenta Bernarda M. Barucha, który przyczynił się do powstania kolegium.
 • 1968: Baruch stał się niezależną wyższą uczelnią oferującą jedyne programy biznesowe w ramach systemu City University of New York, który został akredytowany przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business.
 • 1998: The Zicklin School of Business został nazwany na cześć absolwenta Lawrence'a Zicklina ('57) i Carol Zicklin jako znak uznania za hojne obdarowanie szkoły.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć MBA » Widzieć MSc » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Pełny etat MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone New York

Najwyższa pozycja Zicklina w pełnym wymiarze MBA to twoje połączenie ze światem biznesu. Ten program wyposaża Cię w wiedzę i doświadczenie, aby wznieść się ponad konkurencję, przezwyciężyć wyzwania branży i rozwijać się jako lider biznesu. [+]

Najwyższa pozycja Zicklina w pełnym wymiarze MBA to twoje połączenie ze światem biznesu. Ten program wyposaża Cię w wiedzę i doświadczenie, aby wznieść się ponad konkurencję, przezwyciężyć wyzwania branży i rozwijać się jako lider biznesu.

Nowy Jork to twój kampus.

Energia Nowego Jorku napędza twoją edukację. Nasza bliskość dużych korporacji rozszerza twoje doświadczenie MBA poza klasę, łącząc cię z absolwentami i profesorami z głębokim kołem w biznesie nowojorskim, dając ci pełną ekspozycję na czołowych graczy w świecie biznesu.

MBA w pełnym wymiarze godzin jest programem selektywnym. Różnorodne tło Twoich rówieśników wprowadza świat doświadczenia i wiedzy do środowiska współpracy w ramach programu MBA.... [-]


Kontakt