BAU International University Washington DC

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Międzynarodowy Uniwersytet BAU powstał w 2013 r. Jako prywatna, ale nienastawiona na zysk instytucja szkolnictwa wyższego, której celem jest zapewnienie wyjątkowej i nieocenionej możliwości szkolenia obywateli z całego świata, którzy dysponują niezbędnymi narzędziami do realizacji naszej globalnej wizji.

BAU International University to bardzo szanowana instytucja poparta 46-letnim doświadczeniem edukacyjnym z wykwalifikowanymi i doświadczonymi profesorami na międzynarodowej arenie edukacji. Oferujemy uczniowskie, wymagające i stymulujące doświadczenie edukacyjne. Położony w politycznym i historycznym sercu narodu, masz gwarancję prawdziwego amerykańskiego doświadczenia.

BAU Campus

BAU International University znajduje się w centrum DC, w otoczeniu firm, restauracji i centrów handlowych. Jest to doskonałe miejsce dla studentów, którzy chcą poznać tajniki kulturowej i politycznej struktury Stanów Zjednoczonych w bezpiecznej i przyjaznej społeczności.

Będąc miastem wielokulturowym, dla każdego są różne atrakcje. Większość wydarzeń jest bezpłatna, więc każdy może cieszyć się muzeami, parkami, ogrodami zoologicznymi i zabytkami. Transport jest łatwy w mieście, ponieważ metro i autobusy kursują do 3 rano.

Pogoda jest gorąca i wilgotna latem, przyjemna na wiosnę i jesień, i łagodna z sezonowymi opadami śniegu w zimie.

BAU International University Washington, DC znajduje się w odległości krótkiego spaceru od wielu głównych atrakcji turystycznych Waszyngtonu. Biały Dom znajduje się tuż obok naszego budynku. Centrum handlowe National Mall, w którym znajduje się większość miejskich muzeów, znajduje się zaledwie dziesięć minut od hotelu. Wszystko, co nie jest blisko, można łatwo uzyskać za pomocą transportu publicznego.

Nasza misja

Międzynarodowy Uniwersytet BAU ma na celu zapewnienie wyjątkowej i nieocenionej okazji do szkolenia obywateli świata posiadających niezbędne narzędzia do realizacji naszej globalnej wizji. Jest to integralną częścią naszej misji, aby podkreślić kreatywność i uważność we wszystkich staraniach naszych studentów i ukończyć je jako wysoce pożądane i powszechnie dostępne dla ludzi.

"Misją Międzynarodowego Uniwersytetu BAU jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji amerykańskiej na całym świecie za pośrednictwem różnych programów rynkowych, które pobudzą intelektualną ciekawość, krytyczne myślenie i kreatywność, które są pilnie potrzebne w globalnej społeczności."

Cele: Aby zrealizować swoją misję, uczelnia ustaliła następujące cele strategiczne.

  1. Oferuj różnorodne programy studiów i dyplomów na rozwijających się i wymagających obszarach
  2. Zapewnienie edukacji równoważącej techniczne, profesjonalne i krytyczne elementy myślenia w celu zaspokojenia potrzeb zróżnicowanej społeczności uczących się

Cele: Starając się osiągnąć cele strategiczne, uczelnia ustaliła następujące cele.

  • Aby zapewnić wysoką jakość nauki poprzez zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników wydziału, którzy są zaangażowani w doskonałe nauczanie
  • Zapewnienie odpowiednich programów nauczania poprzez wkład rady zarządzającej, branżowych komitetów doradczych, partnerów akademickich i absolwentów
  • Aby zapewnić uniwersytetowi wystarczające zasoby materialne i finansowe do zapewnienia ciągłej edukacji o wysokiej jakości

Nasza wizja

Jesteśmy instytucją studencką o globalnej wizji. Naszą filozofią jest przygotowanie studentów z umiejętnościami i wiedzą niezbędnymi do sprostania wyzwaniom przyszłej globalnej społeczności przy użyciu najnowocześniejszych technologii instruktażowych i metod nauczania w celu stworzenia programów reagujących na rynek. Długoterminowy sukces uniwersytetu, a także utrwalenie reputacji w zakresie instruktażu jakościowego, będzie zależał od opracowania programu nauczania i pomiaru wyników. Zdolność uniwersytetu do przyciągania i zatrzymywania studentów, zdolność studentów do spełniania wymagań biznesowych i branżowych oraz poziom zadowolenia absolwentów i pracodawców są kluczowymi środkami sukcesu.

Podstawowe wartości

Międzynarodowy Uniwersytet BAU dąży do zapewnienia edukacji i stypendium najwyższej jakości - do poszerzania granic wiedzy i przygotowania jednostek do życia, pracy i przywództwa. Niektórzy z nas wkładają swój wkład bezpośrednio w nauczanie, uczenie się i badania, inni, wspierając i umożliwiając te podstawowe działania w zasadniczy sposób. Niezależnie od naszych indywidualnych ról i gdziekolwiek pracujemy w ramach BAU International University, jesteśmy winni sobie nawzajem, aby podtrzymywać pewne podstawowe wartości wspólnoty. Obejmują one:

  • Poszanowanie praw, różnic i godności innych
  • Uczciwość i uczciwość we wszystkich kontaktach
  • Sumienne dążenie do doskonałości w pracy
  • Odpowiedzialność za działania i postępowanie w miejscu pracy

Im bardziej uwzględniamy te wartości w naszym codziennym życiu, tym bardziej tworzymy i utrzymujemy atmosferę zaufania, współpracy, ożywionych dociekań i wzajemnego zrozumienia - i promujemy zaangażowanie w edukację i stypendia, które wszyscy dzielimy.

Ponadto, na BAU International University wierzymy, że nauka nie ogranicza się do formalnego nauczania w tradycyjnych klasach. Uniwersytet stosuje różne metody nauczania na odległość i telekomunikacji w celu zapewnienia wysokiej jakości usług edukacyjnych na całym świecie, zwłaszcza dla tych, którzy są nieuprzywilejowani lub tradycyjnie niezasłużeni.

Globalny zasięg

Międzynarodowa edukacja jest od dawna częścią globalnej misji BAU International University, która obejmuje szeroki zakres inicjatyw zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą, aby ułatwić wymianę wiedzy ponad granicami międzynarodowymi. Uniwersytet powstał na założeniu, że szkolnictwo wyższe powinno opierać się na solidnym fundamencie dialogu międzykulturowego między studentami a wykładowcami z całego świata.

Studenci na Międzynarodowym Uniwersytecie BAU są zachęcani do spędzania czasu na studiach za granicą, aby pogłębić swoją wiedzę na temat innych krajów i kultur, a także na temat globalnych problemów, które stoją przed nami wszystkimi. W tym celu studenci będą mogli odwiedzać kampusy sieciowe w Stambule, Berlinie i na Cyprze.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Master of Business Administration (MBA)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2019 Stany Zjednoczone Washington + 1 więcej

Nasz program MBA umożliwia studentom zdobycie wiedzy w podstawowych obszarach biznesowych w zakresie przedsiębiorczości, globalnej i prawa międzynarodowego [+]

Nasz program MBA umożliwia studentom zdobycie wiedzy w podstawowych obszarach biznesowych w zakresie przedsiębiorczości, globalnych i prawa międzynarodowego

Program zapewnia studentom wysokiej jakości, profesjonalne wykształcenie w zakresie administracji biznesowej, tym samym kwalifikując ich do bardziej zróżnicowanych ofert pracy.

Program MBA składa się z trzech elementów akademickich: podstawowe wymagania, koncentracja obieralnych i doświadczenie capstone. Aby ukończyć studia MBA, uczniowie muszą ukończyć co najmniej 36 punktów, z czego 24 punktów to kursy podstawowe, a 12 punktów to przedmioty do wyboru.

Podstawowe wymagania składają się z 9 wymaganych kursów, o wartości 24 punktów.... [-]


Kontakt

BAU International University

Adres BAU International University 1510 H Street NW,
20005 Washington, District of Columbia, Stany Zjednoczone
Telefon +1 202-644-7201