Przeczytaj oficjalny opis

W 1886 r. Grupa wizjonerskich nauczycieli i liderów biznesu dostrzegła potrzebę utworzenia instytucji szkolnictwa wyższego skoncentrowanej na kształceniu zawodowym w celu zaspokojenia potrzeb pracowników w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych. Wspólnie założyli coś, co jest obecnie znane jako American National University z zamiarem szkolenia pracowników w biznesie, bankowości, księgowości, administracji i innych wykwalifikowanych zawodach.

American National University stale rozwijał reputację, zapewniając mężczyznom i kobietom skuteczną i efektywną edukację przygotowującą ich do świata pracy zawodowej. Studenci z wielu stanów udali się na wędrówkę do Roanoke w stanie Wirginia, aby otrzymać praktyczną edukację, która była bardziej skupiona i trafniejsza niż ta oferowana przez inne uczelnie i uniwersytety w tamtych czasach.

Ponieważ pierwsze 100 lat istnienia instytucji dobiegło końca, wprowadzono już zmiany, które nadałyby instytucji inny wygląd, nawet jeśli pozostałyby wierne pierwotnemu celowi. Zamiast sprowadzać studentów z okolicznych stanów do akademików i dużego kampusu centralnego w Roanoke, przyszedł do nich American National University . Nowe kampusy społecznościowe powstały w południowo-zachodniej Virginii, Kentucky i Tennessee. Wraz z rozwojem potrzeb pracowników, szkolenia biznesowe zostały uzupełnione o programy ukierunkowane na karierę w zakresie komputerów i opieki zdrowotnej. Programy certyfikatów nie były już normą - uczniowie prowadzili bardziej dogłębne badania prowadzące do uzyskania stopni Associate, a także wprowadzono pierwsze na uczelni programy licencjackie.

Dziś American National University i National College rozwinęły się w instytucję na poziomie magisterskim oferującą ponad 45 programów akademickich za pośrednictwem 30 lokalnych lokalizacji w sześciu stanach. Rozrastająca się eUniversity służy coraz większej liczbie studentów zarówno w 100% w formie online, jak i mieszanych, podczas gdy tysiące studentów zagranicznych zwróciło się do National zarówno w zakresie programów studiów wyższych, jak i angielskiej jako drugiego języka (ESL).

Reputacja uniwersytetu za doskonałość została potwierdzona licznymi nagrodami i podziękowaniami, w tym nagrodami za oddolne wsparcie studentów (Association for Private Sector Colleges

Misja

American National University oferuje możliwości osobom, które dążą do osiągnięcia swoich celów zawodowych, oferując programy poświadczeń i stopnia poprzez kształcenie na odległość i blended learning. American National University jest ukierunkowany na zapewnienie dorosłym studentom dostępu do wysokiej jakości programów w dyscyplinach ukierunkowanych na karierę, które zapewniają umiejętności potrzebne do zachowania konkurencyjności w dzisiejszym zmieniającym się rynku.

Cele

  • Oferuj programy referencyjne i dyplomy koncentrujące się na przygotowywaniu uczniów do bycia konkurencyjnym na obecnym rynku.
  • Zintegruj umiejętności miękkie i praktyczną wiedzę, którą uczniowie muszą być skuteczni w swojej wybranej karierze.
  • Pomagaj uczniom w osiągnięciu ich celów akademickich poprzez proaktywne wsparcie i zachętę.
  • Maksymalizuj wykorzystanie obecnych technologii do oferowania dostępnych i odpowiednich programów akademickich.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

American National University

W programie ANU Master in Business Administration wiemy, że nie ma lepszego sposobu, abyś rozwijał się jako lider biznesu, niż wykorzystywał wiedzę zdobytą w klasie do pr ... [+]

W programie ANU Master in Business Administration wiemy, że nie ma lepszego sposobu, abyś rozwijał się jako lider biznesu, niż wykorzystywał wiedzę zdobytą w klasie do prawdziwych wyzwań, z którymi mierzysz się w pracy. Dostosowujemy twoje doświadczenie programowe, wyposażamy Cię w wiedzę i doświadczenie potrzebne do odniesienia sukcesu i umieszczasz tę wiedzę w pracy nad projektami terenowymi, które rozwiązują rzeczywiste wyzwania stojące przed lokalnym biznesem i organizacjami.

Różnica ANUZastosuj teorię w praktyce, stosując wiedzę zdobytą w salach lekcyjnych w projektach, które pomagają lokalnym firmom i organizacjom rozwiązywać rzeczywiste problemy.Zbuduj silną sieć z liderami biznesowymi społeczności, instruktorami z doświadczeniem w terenie i innymi studentami.Osobista uwaga - nie jesteś tylko twarzą w tłumie, nasze małe rozmiary klas pozwalają na osobistą uwagę instruktorów.Dostosuj swój program. Dopasuj swój program do specyficznych potrzeb swojej dziedziny dzięki naszym specjalizacjom lub wybierz kilka klas, które sprostają Twoim unikalnym wyzwaniom biznesowym.Zdobądź punkty za swoje życie i doświadczenie zawodowe.Zasiłki dla absolwentów - Nasze wsparcie nie kończy się na ukończeniu szkoły, jako absolwent będziesz miał dostęp do naszych usług kariery i kursów refresher2 dostępnych przez całą karierę.Specjalizacje... [-]
Stany Zjednoczone Salem USA Online
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku