Alvernia University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Położone w metropolitalnym regionie Filadelfii, ósmej pod względem wielkości metropolitalnej w USA, Alvernia University oferuje zagranicznym studentom doskonałe możliwości zdobycia wykształcenia wysokiej jakości i zaangażowania w czołowe amerykańskie firmy. Założony w 1958 roku, uniwersytet wspiera populację studencką ponad 2,900 studentów, którzy mają różne opcje studiów licencjackich i magisterskich.

Zaszeregowanie

Uczelnia znajduje się na 111. miejscu regionalnych uniwersytetów północnych w rankingu US News and World Report. Jakość Alvernia została również zachwalana przez Carnegie Foundation i wielu innych liderów branży.


Międzynarodowe stypendia

Stypendia oparte na zasługach do 68 000 $ na poziomie studiów licencjackich i 8000 $ na program MBA.

Lokalizacja

Lokalizacja kampusu znajduje się w Reading, godzinę drogi od centrum Filadelfii. Nowy Jork i Waszyngton są w ciągu kilku godzin jazdy samochodem.

Jakość nauczania

Stosując stosunek studentów do wydziałów 12: 1, uniwersytet oferuje każdemu uczniowi zindywidualizowane doświadczenie edukacyjne w przyjaznej społeczności.

Wybierz Programy

BS w biologii; BS w Medical Laboratory Science; BS w Chemii; BS w Environmental Science; BS w Healthcare Science; BS w Matematyki; MBA; MA w zakresie przywództwa; Doktorat w zakresie przywództwa.

Warunki przyjęć

Studia licencjackie: 6.0 IELTS (lub równoważny) i dyplom ukończenia szkoły średniej z minimum 3.0 GPA
Absolwent: 6.5 IELTS (lub równoważny) i 3.0 GPA z akredytowanej uczelni.

Rozpocznij terminy

Styczeń i sierpień (studia licencjackie)
Styczeń, maj i sierpień (absolwenci)

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Roczne MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 24 miesięcy January 2019 Stany Zjednoczone Reading + 1 więcej

Alvernia MBA jest wysoko oceniana i akredytowana przez Radę Akredytacyjną dla Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP.org). Program przeznaczony jest dla pracujących profesjonalistów, którzy przywiązują równą wagę do osiągnięć intelektualnych i rozwoju zawodowego. [+]

Możesz teraz zdobyć akredytowane MBA ACBSP z rankingu uniwersyteckiego w USA za mniej niż 15 000 $! Położone w metropolitalnym regionie Filadelfii, ósmej pod względem wielkości metropolitalnej w USA, Alvernia University oferuje zagranicznym studentom doskonałe możliwości zdobycia wykształcenia wysokiej jakości i zaangażowania w czołowe amerykańskie firmy. Założony w 1958 roku, uniwersytet wspiera populację studencką ponad 2,900 studentów, którzy mają różne opcje studiów licencjackich i magisterskich.

Wysoko oceniane Alvernia MBA jest akredytowany przez Radę Akredytacyjną dla szkół biznesu i programów (ACBSP). Program przeznaczony jest dla pracujących profesjonalistów, którzy przywiązują równą wagę do osiągnięć intelektualnych i rozwoju zawodowego. Tradycyjna forma zajęć MBA jest oferowana na terenie kampusu w Reading w Pensylwanii. Lekcje wieczorowe oferowane są w kilku miejscach w Filadelfii. Po ukończeniu pierwszego roku akademickiego studenci międzynarodowi otrzymają upoważnienie do prowadzenia szkoleń praktycznych (CPT), zapewniając doświadczenie i ekspozycję w najlepszych amerykańskich firmach.... [-]


Filmy

ooyP1r1IwT8

Kontakt
Adres lokalizacji
400 St Bernardine St, Reading, PA 19607
Reading, Pennsylvania, 19607 US