Read the Official Description

Anna Maria College Oferujący bardzo indywidualne doświadczenie uczenia się

Anna Maria College jest prywatny, koedukacyjny, założoną w 1946 roku przez Sióstr św Anny. Z rocznym wpisu 1500 studentów Kolegium szczyci się na dostarczaniu wartości, usługi oparte na zorientowanych humanistyczne wykształcenie. AMC wzrosła do zaoferowania wiele kierunków studiów, a także wiele programów magisterskich i certyfikatów, zarówno na ziemi jak i online. Mała stosunek studenta wydziału pozwala na wysoce spersonalizowane doświadczenie uczenia się, podczas gdy skromne klasy i campus rozmiar pozwala na optymalne zaangażowanie studentów. Uczelnia oferuje 13 NCAA Division III programy sportowe dla kobiet i mężczyzn. Kampus AMC jest dogodnie usytuowany zaledwie kilka minut od Worcester, MA na 192 akrów w Paxton.

Studenci na Anna Maria College otrzymują profesjonalnie-skoncentrowane, humanistyczne wykształcenie zgodne z katolickiej tożsamości Kolegium i wartości.

AMC wyróżnia się jego kariery zorientowanych sztuk wyzwolonych edukacji, dostępnej i czułe wydziału, małej liczebności klas i różnych działań współpracy programów nauczania, w tym Wydziału III lekkoatletykę. Najczęściej kierunków należą sprawy karne, nauka ogień, muzykoterapię, Pielęgniarstwo, pracy społecznej i zarządzania sportowego.

AMC oferuje Honors Program, jak również liczne i unikalne możliwości studiowania za granicą. Anna Maria College jest również członkiem Konsorcjum Szkolnictwa Wyższego Centralnej Massachusetts, grupą 12 szkół wyższych, który umożliwia studentom przekroczyć rejestru bez dodatkowych kosztów.

Anna Maria College: Nasza misja

Anna Maria CollegeKatolicki uczelnią, uznaje swój obowiązek służenia jego natychmiastowe wspólnotę, Massachusetts, narodu i świata poprzez zapewnienie edukacji, zachowania nauki i sponsorowanie badań.

Zakorzenione w tradycji rzymskokatolickiej szkolnictwa wyższego, Anna Maria College jest obsługiwany i użytkowany zgodnie z wartościami tradycji judeo-chrześcijańskiej i zgodnie z ideałami jego założycielek, Sióstr św Anny. Ideały te, które odzwierciedlają rozwój ogólnej człowieka, to także coraz większy dostęp do wysokiej jakości edukacji, innowacji, edukacji i szacunku dla umiejętności praktycznych.

Dokładniej, Anna Maria College widzi jego misja się, że z promowania w swoich studentów zaangażowania intelektualnego, przygotowania zawodowego, podnoszenia świadomości społecznej, poświęcenie dla sprawiedliwości i pokoju, wrażliwość religijną i moralną, i stylu życia w stanie utrzymać je w ramach równowagi.

Ponadto Uczelnia zobowiązuje się do pielęgnowania rozwoju poczucia szacunku dla siebie i dla innych, a także poczucie odpowiedzialności wobec społeczeństwa i świata.

Do realizacji tej misji, Kolegium oferuje swoim studentów studiów program integrujący liberalnej edukacji artystycznej i silne przygotowania zawodowego. Do jego studentów Kolegium oferuje edukację krzewienia wysokie standardy rozwoju osobistego i osiągnięć zawodowych, jak i starsze poczucie odpowiedzialności.

W wypełnianiu swojej roli jako instytucji szkolnictwa wyższego, Anna Maria College nie dyskryminuje na podstawie dowolnej kategorii prawnie chronionych w administracji swoich polityk edukacyjnych, przyjęć polityki, stypendia, programy kredytowe i innych zarządzanych programów College.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Anna Maria College

Master of Business Administration (MBA) Program ma na celu przygotowanie osób do kariery zawodowej w zakresie zarządzania i zapewnienia wzbogacenia edukacyjnego dla doświ ... [+]

Master of Business Administration (MBA) Program ma na celu przygotowanie osób do kariery zawodowej w zakresie zarządzania i zapewnienia wzbogacenia edukacyjnego dla doświadczonych specjalistów poszukujących szerszej perspektywy zarządzania. Certyfikat zaawansowane w biznesie (ACB) jest również dostępny, jak również Certyfikat Grant scenariusz. Wydział składa się głównie z zawodowych lekarzy, których akademicki poświadczenia są dodatkowo wzmocnione przez poziom ich osobistych osiągnięć. Ich doświadczenie zapewnia studentowi cenne równowagi pomiędzy teorią i aplikacji.

Studentów MBA mogą wybrać stężenie w etyce i przywództwa, finansów, informatyki medycznej, marketingu, zarządzania sektorem publicznym, zarządzania bezpieczeństwem lub zarządzających sportem. Studenci szukają szerszego programu biznesowe mogą także wybrać ogólny działalności lub koncentracji samodzielne zaprojektowane, wybierając kursy z różnych dziedzin. W celu dokonania koncentracji, student musi wybrać cztery przedmiotów z zestawu stężenie w obieralnych.... [-]

Stany Zjednoczone Worcester
W pełnym wymiarze godzin
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Many Paths, One Goal - Excellence at Anna Maria College

The Anna Maria College Advantage