Przeczytaj oficjalny opis

Przyjmując zasadę „Nie scholae, sed vitae discimus” (uczenie się nie dla szkoły, ale dla życia), Bilgi University Stambule zajął miejsce w tureckim systemie szkolnictwa wyższego jako korporacja cywilna po złożeniu wniosku przez Fundację Edukacji i Kultury Bilgi w dniu 7 czerwca 1996 r., a następnie zatwierdzenie przez Wielkie Zgromadzenie Narodowe Turcji zgodnie z ustawą nr 4142.

Z biegiem czasu Bilgi University Stambule powiększył się do 4 kampusów, które łącznie mają powierzchnię 206 000 m2 i znajdują się na tych czterech kampusach (Kuştepe 32 000 m2, Dolapdere 21 000 m2, santral Stambuł 148 000 m2 - z aneksem - i Kozyatağı 4 300 m2), które nadal służy swoim uczniom i światu akademickiemu w Turcji.

Po zrealizowaniu wielu pierwszych w ciągu 23 lat i dążeniu do podniesienia jakości edukacji i badań oraz stania się uniwersytetem, który może konkurować na całym świecie, Bilgi University Stambule rozpoczął długotrwałe partnerstwo z Laureate Education, jedną z największych międzynarodowych sieci edukacyjnych w świat, w 2006 r. i nadal jest częścią tej sieci.

Uniwersytet ma obecnie ponad 20 000 studentów i 40 000 absolwentów; prawie 1000 akademików; 7 wydziałów, 3 instytuty, 4 szkoły, 3 szkoły zawodowe i 150 programów, które zapewniają kształcenie swoim współpracownikom, studentom i absolwentom.117230_rsz_adobestock_250661602.jpg

Nasza wizja

Być międzynarodowym uniwersytetem, który poszerza granice nauki i sztuki, obejmuje wolność, przewodzi rozwojowi społeczeństwa, zapewnia miejsce, w którym studenci i wydziały dzielą pasję uczenia się i gdzie wszyscy członkowie, zarówno akademiccy, jak i administracyjni, poświęcają się do końca.

Nasza misja

İstanbul Bilgi University zobowiązuje się do wniesienia wkładu w naukę, produkcję artystyczną i rozwój technologii; kształcić osoby, których badania i umiejętności rozwiązywania problemów rozwinęły się w atmosferze wolnej myśli i świadomości społecznej odpowiedzialności, której kompetencje spełniają międzynarodowe standardy, a które oprócz przestrzegania zasad etyki i obiektywizmu zawodowego są również otwarte na multi -dyscyplinarne podejścia; i służyć społeczeństwu w wielowymiarowych standardach jakości.

Życie w BİLGİ

Zgodnie z mottem „uczenie się nie dla szkoły, ale dla życia”, Bilgi University Stambule oferuje uczniom życie w kampusie, w którym mogą się społecznie, naukowo i kulturowo doskonalić i doświadczać życia uniwersyteckiego w pełni:

  • „Ucz się, robiąc” na kursach i miejscach, takich jak klinika prawna, warsztaty architektoniczne, laboratoria inżynieryjne i służby zdrowia oraz RGB Studios
  • Ponad 1000 wydarzeń zorganizowanych w czterech kampusach w ciągu jednego roku, od wystawy CERN (Europejska Organizacja Badań Jądrowych) „Przyspieszenie Nauki” do Kongresu GAMES, w którym wzięli udział naukowcy nagrodzeni Noblem, oraz nagrody Young Social Entrepreneurs Awards dla Crystal Jabłko.
  • Dostęp do bogatej biblioteki i zasobów elektronicznych
  • Ponad 100 klubów studenckich zajmujących się sportem, sztuką, zagadnieniami akademickimi, nowymi pomysłami, projektami odpowiedzialności społecznej i hobby117231_rsz_adobestock_100209996.jpg
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Bilgi University

Program bilgiMBA składa się z trzech różnych sekcji. Jest to również program angielski. Aby ukończyć studia, student musi ukończyć 5 kursów podstawowych, 5 przedmiotów do ... [+]

Struktura programu

Bilgi Program MBA można ukończyć w trzech semestrach.

Program bilgiMBA składa się z trzech różnych sekcji. Jest to również program angielski. Aby ukończyć studia, student musi ukończyć 5 kursów podstawowych, 5 przedmiotów do wyboru i projekt końcowy. Kursy w programie bilgiMBA są uzupełnione ćwiczeniami zespołowymi, projektami, prezentacjami i quizami, a także egzaminami średnioterminowymi i końcowymi, aby uczestnictwo ucznia było aktywne.

Notatki z kursu można śledzić online. Studenci będą mieli dostęp do platformy internetowej Bilgi Learn , w której dodatkowe zadania w formie ćwiczeń, przypadków i działań online są przypisane do dalszego zastosowania odpowiednich tematów wykładów.... [-]

Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

İstanbul Bilgi University