41 North Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

41 Północ jest nowy, prywatny i niezależny, co czyni nas wyjątkowymi w Turcji. Jesteśmy oddani doskonaleniu praktyk biznesowych w dobie transformacji cyfrowej. Naszym celem jest służyć uczniom, którzy wierzą w niekończące się doświadczenie edukacyjne, w zarządzaniu i życiu osobistym.

Poza otwartą strukturą rekrutacji do niestandardowych programów edukacyjnych dla kadry kierowniczej, międzynarodowa szkoła biznesu oferuje DBAs , Executive MBA i certyfikat Digital Excellence Post Graduate Certificate . Główny nacisk Northa składa się z dwóch podstawowych zagadnień: przywództwa i technologii. Ponadto szkoła biznesu zapewnia interdyscyplinarną platformę do dyskusji między społeczeństwem, biznesem i środowiskiem akademickim.

· Stambuł jest już miastem Gateway między Wschodem

· Nasze instytucje partnerskie obejmują Grenoble Ecole de Management (GEM-France) oraz Europejską Szkołę Zarządzania i Technologii (ESMT-Berlin), z których oba mają rzadkie i pożądane akredytacje potrójnej korony od AACSB, EQUIS i AMBA. Centrum Kreatywnego Przywództwa (CCL-Greensboro, Bruksela, Moskwa) dopełnia trio.

· EMBA w GEM, programy ESMT Executive Education i CCL w Stambule oferują o prawie 50% niższe ceny w porównaniu do tych w Europie. Ten sam stopień, ta sama treść, te same kwalifikacje, znacznie mniejszy koszt!

Znajdź nas, gdzie Wschód spotyka się z Zachodem, wzdłuż 41. szerokości geograficznej północnej.

O przywództwie

Wierzymy, że przywództwo jest zarówno sztuką, jak i nauką, która wykorzystuje nie tylko racjonalne podejście, ale również związek emocjonalny.

Doświadczenie płynące z nauki

Proces uczenia się i związana z nim technologia zmieniły się drastycznie w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Nie wystarczy już gromadzić kadry kierowniczej od czasu do czasu, muszą być przeszkoleni w zakresie aranżowania zwycięskich występów w czasie rzeczywistym i w pracy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA » Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


Executive MBA Grenoble Ecole de Management France, Istanbul-Cohort Program we współpracy z

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 19 - 24 miesięcy September 2019 Turcja Istanbul

Grenoble Ecole de Managment (GEM) oferuje w niepełnym wymiarze Executive MBA w Stambule, Turcja, we współpracy z 41 North Business School . [+]

Grenoble Ecole de Management to potrójna akredytowana szkoła biznesu (AACSB, AMBA, EQUIS)

Kluczowe faktyData: wrzesień 2019Język: angielskiLokalizacja: Istanbul Based; Berlin, Paryż, Grenoble Semi- położonyCzas trwania: 24 miesiące, w niepełnym wymiarze godzin / 4 dni w miesiącu (czwartkowe popołudnie, cały piątek i sobota plus niedzielny poranek) W ciągu ostatnich 6 miesięcy trwania programu student ukończy Finalny projekt zarządzania (FMP), ale frekwencja nie będzie niezbędny.Napisy: Master (120 punktów ECTS)Cena: 25 000 EuroDlaczego warto studiować dla EMBA w Stambule?41 North Business School - Istanbul centrum naukiStambuł to Getaway City, bez problemów wizowychKoszty czesnego są o 50% niższe niż porównywalne programy w EuropieNiższe koszty zakwaterowania niż w EuropieKampus Grenoble... [-]

Filmy

A current business school for current leaders re-skilling on technology & innovation

Vision of 41 North Business School

More about 41 North Business School

Kontakt

Adres Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent
34394 Istanbul, Istanbul, Turcja