41 North Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O NASZEJ SZKOŁY BIZNESOWEJ

41 North Business School została założona 14 listopada 2017 r. Jako korporacja pod legalną nazwą 41 North Business School Eğitim AŞ zarejestrowana w Stambule w Turcji.

Poza otwartą strukturą rekrutacji do niestandardowych programów edukacyjnych dla kadry kierowniczej, międzynarodowa szkoła biznesu oferuje usługi DBA, Executive MBA i Masters in Management. Główny nacisk Northa składa się z dwóch podstawowych zagadnień: przywództwa i technologii. Ponadto szkoła biznesu zapewnia interdyscyplinarną platformę do dyskusji między społeczeństwem, biznesem i środowiskiem akademickim.

"Definicja sukcesu w dzisiejszym świecie biznesu nie jest już taka sama"

Konwencjonalne modele biznesowe, pionowe struktury organizacyjne i tradycyjne style przywództwa są rozbierane przez niszczące zmiany w technologiach i normach społecznych. Konieczność inwestowania w siebie jest jedyną rzeczą, która pozostaje niezmieniona. Z siedzibą w Stambule, w sercu handlu na dwóch kontynentach, 41 North Business School inspiruje i pomaga menedżerom zdobyć niezbędne umiejętności, aby przekształcić się w nowoczesnego

lider. 41 North Business School , we współpracy z wiodącymi na świecie szkołami w dziedzinie technologii i innowacji itp. Znajdź nas, gdzie Wschód spotyka się z Zachodem, wzdłuż 41. szerokości geograficznej północnej.

O NASZEJ LOKALIZACJI

DZIELNICA BIZNESOWA ISTANBULU

Szkoła biznesu i instytucja szkoleniowa przywództwa w sercu dzielnicy biznesowej w Stambule. Budynek FERKO to zbiór błogich projektów.

41 North Business School znajduje się w 1. Levent na europejskiej stronie Bosforu i jest otoczona przez globalną siedzibę firmy, nowoczesne centra handlowe, restauracje, galerie, sale koncertowe i centra wydajności.

O PRZYWÓDZTWIE

Wierzymy, że przywództwo jest zarówno sztuką, jak i nauką, która wykorzystuje nie tylko racjonalne podejście, ale również związek emocjonalny.

Naszym celem jest zwiększenie umiejętności samoświadomości liderów, których szkolimy, aby mogli rozwijać nie tylko zewnętrzne relacje z klientami, dostawcami, rządem i inwestorami, ale także ich empatetyczne relacje w ramach własnej organizacji. Umacniamy ich możliwości zarządzania zmianami. Jest to równie ważne, jak zarządzanie konkurencją; dlatego jej brak może zagrozić samemu przetrwaniu firmy. Liderzy muszą proaktywnie i konsekwentnie dostarczać nową energię swoim zespołom, instalować zaufanie i przyjmować zmiany. Nasze poszukiwania są skierowane do liderów, którzy mają otwarty umysł na uczenie się.

LEADERS'AGENDA TURCJA

Doświadczenie płynące z nauki

Proces uczenia się i związana z nim technologia zmieniły się drastycznie w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Nie wystarczy już gromadzić kadry kierowniczej od czasu do czasu, muszą być przeszkoleni w zakresie aranżowania zwycięskich występów w czasie rzeczywistym i w pracy.

Branża edukacyjna dostarcza nam wielu ekscytujących i nowych modeli i technik uczenia się. 41 North przekaże najnowsze informacje swoim klientom.

Programy niestandardowe

Żadne dwie organizacje nie są takie same.

Czy jesteś gotowy na digitalizację? Co oznacza sztuczna inteligencja (AI) i robotyka dla twojego biznesu? Czy czujesz potrzebę pilnej pomocy zewnętrznej i eksperckiej? Jeśli tak, 41 Północ jest właściwym partnerem.

Żadna z dwóch organizacji nie jest podobna, podobnie jak ich programy szkoleniowe i rozwojowe. 41 North nie promuje ani nie sprzedaje gotowych programów do zarządzania. Ściśle współpracujemy z każdą organizacją, aby opracować rozwiązania edukacyjne, które odpowiadają ich konkretnym potrzebom.

41 North będzie współpracować z kilkoma międzynarodowymi instytucjami szkoleniowymi, dzięki czemu możemy zapewnić naszym organizacjom klientów najnowsze i nowoczesne środowisko nauczania / uczenia się. W szczególności skupimy się na kreatywnych stylach przywództwa; digitalizacja biznesowych i mieszanych wersji rozwoju zarządzania w miejscu pracy.

41 North Campus

Nasze zajęcia odbywają się w Centrum Biznesowym Ferko Signature, zlokalizowanym w sercu biznesowej i społecznej dzielnicy Stambułu przy Levent Buyukdere Avenue i wyposażonej w wysokiej klasy infrastrukturę technologiczną.

Nasze zajęcia odbywają się w Centrum Biznesowym Ferko Signature, zlokalizowanym w sercu biznesowej i społecznej dzielnicy Stambułu przy Levent Buyukdere Avenue i wyposażonej w wysokiej klasy infrastrukturę technologiczną.

Do naszego kampusu można wygodnie dotrzeć drogami dojazdowymi i podziemnymi przejściami dla pieszych, metrobusem, metrem i połączeniami pieszymi. Co więcej, kampus maksymalizuje produktywność, zwiększając atrakcyjność środowiska edukacyjnego dzięki udogodnieniom na miejscu, takim jak punkty ładowania pojazdów elektrycznych na parkingach, usługi concierge dla firm, kawiarnie, restauracje i tętniące życiem parki w celach towarzyskich.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA » Widzieć DBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy June 2019 Turcja Istanbul

Istnieją trzy krytyczne elementy, które w dużej mierze opierają się na decyzji doświadczonego menedżera, aby zapisać się do programu EMBA. Są to (A) EFEKT KARIERY po ukończeniu studiów; (B) DOŚWIADCZENIA w trakcie trwania programu i (C) KULTURA szkoły biznesu. [+]

Executive MBAOmówienie programu

Executive MBA

Gdzie spotykają się zarządzanie, innowacje i przedsiębiorczość!

Data: czerwiec 2019Język angielskiLokalizacja: Istanbul Based; Berlin, Paryż, Grenoble Semi- położonyCzas trwania: 18 miesięcy, w niepełnym wymiarze godzinNapisy: Master (120 punktów ECTS)Cena: 22.000 € 10.800 ₺Akredytacja

Grenoble Ecole de Management jest jedną z nielicznych szkół biznesowych (1% szkół na całym świecie) posiadającą trzy akredytacje, które wyróżniają wiodące międzynarodowe szkoły biznesu.

Rankingi programów

54 ° / 62

Grenoble w niepełnym wymiarze godzin MBA zajął 54 miejsce na świecie w najnowszym rankingu MBA / The Economist Executive MBA maja 2015.... [-]