Przeczytaj oficjalny opis

O NASZEJ SZKOŁY BIZNESOWEJ

41 Północ jest nowy, prywatny i niezależny, co czyni nas wyjątkowymi w Turcji. Jesteśmy oddani doskonaleniu praktyk biznesowych w dobie transformacji cyfrowej. Naszym celem jest służyć uczniom, którzy wierzą w niekończące się doświadczenie edukacyjne, w zarządzaniu i życiu osobistym.

41 North dostarcza certyfikat DBA, Executive MBA i certyfikat Digital Excellence Post-Graduate. 41 North koncentruje się na przywództwie w erze cyfrowej oraz na ocenie i zarządzaniu nowymi technologiami. Szkoła ma na celu zapewnienie interdyscyplinarnej platformy dyskursu między społeczeństwem, biznesem i środowiskiem akademickim.

Programy niestandardowe

Jeśli jesteś obecnie zatrudniony i nie chcesz odejść z pracy, ale dążysz do wyższej pozycji? Czy jesteś gotowy na digitalizację? Co oznacza sztuczna inteligencja (AI) i robotyka dla twojego biznesu? Czy czujesz potrzebę pilnej pomocy zewnętrznej i eksperckiej? Jeśli tak, 41 Północ jest właściwym partnerem.

41 North współpracuje z najlepszymi instytucjami międzynarodowymi, aby zapewnić najnowsze i najnowocześniejsze środowisko nauczania / uczenia się i skupia się na kreatywnych stylach przywództwa; digitalizacja biznesowych i mieszanych wersji rozwoju zarządzania w miejscu pracy.

  • Stambuł jest już miastem Gateway między Wschodem

  • Nasze instytucje partnerskie obejmują Grenoble Ecole de Management (GEM-France) oraz Europejską Szkołę Zarządzania i Technologii (ESMT-Berlin), obie mają rzadkie i pożądane akredytacje potrójnej korony od AACSB, EQUIS i AMBA. Centrum Kreatywnego Przywództwa (CCL-Greensboro, Bruksela, Moskwa) dopełnia trio.

  • GEM's EMBA, ESMT Executive Education i CCL's, programy przywództwa w Stambule oferują prawie 50% niższe ceny w porównaniu do tych w Europie. Ten sam stopień, ta sama treść, te same kwalifikacje, znacznie mniejszy koszt!

O NASZEJ LOKALIZACJI

DZIELNICA BIZNESOWA ISTANBULU

Z siedzibą w Stambule, w sercu handlu na dwóch kontynentach, 41 North Business School inspiruje i pomaga menedżerom zdobyć niezbędne umiejętności, aby zmienić się w nowoczesnego lidera. 41 North Business School , współpracując z wiodącymi na świecie szkołami w dziedzinie technologii i innowacji itp. Znajdź nas, gdzie Wschód spotyka się z Zachodem, wzdłuż 41. szerokości geograficznej północnej.

Szkoła biznesu i instytucja szkoleniowa przywództwa w sercu dzielnicy biznesowej w Stambule. Budynek sygnowany znakiem FERKO to zbiór błogich projektów.

41 North Business School w Stambule - Levent to:

  • Po europejskiej stronie Bosforu
  • Otoczony globalną siedzibą firmy
  • Nowoczesne centra handlowe, restauracje, galerie, sale koncertowe i centra wydajności.

Do naszego kampusu można wygodnie dotrzeć drogami dojazdowymi i podziemnymi przejściami dla pieszych, metrobusem, metrem i połączeniami pieszymi. Co więcej, kampus maksymalizuje produktywność, zwiększając atrakcyjność środowiska edukacyjnego dzięki udogodnieniom na miejscu, takim jak punkty ładowania pojazdów elektrycznych na parkingach, usługi concierge dla firm, kawiarnie, restauracje i tętniące życiem parki w celach towarzyskich.

O PRZYWÓDZTWIE

Wierzymy, że przywództwo jest zarówno sztuką, jak i nauką, która wykorzystuje nie tylko racjonalne podejście, ale również związek emocjonalny.

Doświadczenie płynące z nauki

Proces uczenia się i związana z nim technologia zmieniły się drastycznie w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Nie wystarczy już gromadzić kadry kierowniczej od czasu do czasu, muszą być przeszkoleni w zakresie aranżowania zwycięskich występów w czasie rzeczywistym i w pracy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


41 North Business School

Grenoble Ecole de Managment (GEM) oferuje w niepełnym wymiarze Executive MBA w Stambule, Turcja, we współpracy z 41 North Business School . ... [+]

Grenoble Ecole de Management to potrójna akredytowana szkoła biznesu (AACSB, AMBA, EQUIS)

Kluczowe faktyData: wrzesień 2019Język: angielskiLokalizacja: Istanbul Based; Berlin, Paryż, Grenoble Semi- położonyCzas trwania: 24 miesiące, w niepełnym wymiarze godzin / 4 dni w miesiącu (czwartkowe popołudnie, cały piątek i sobota plus niedzielny poranek) W ciągu ostatnich 6 miesięcy trwania programu student ukończy Finalny projekt zarządzania (FMP), ale frekwencja nie będzie niezbędny.Napisy: Master (120 punktów ECTS)Cena: 25 000 EuroDlaczego warto studiować dla EMBA w Stambule?41 North Business School - Istanbul centrum naukiStambuł to Getaway City, bez problemów wizowychKoszty czesnego są o 50% niższe niż porównywalne programy w EuropieNiższe koszty zakwaterowania niż w EuropieKampus Grenoble... [-]
Turcja Istanbul
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
19 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Address
Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent
34394 Istanbul, Istanbul, Turcja