Przeczytaj oficjalny opis

Akredytacje i Partnerstwa

Instytut Nauk Politycznych w Tunisie rozwija partnerstwom prestiżowych projektów we współpracy z instytucjami i agencjami międzynarodowymi, Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauk Politycznych, Europejskie Stowarzyszenie Obrony Praw Człowieka, Międzynarodowe Stowarzyszenie Socjologiczne i Francuskiego Stowarzyszenia politologia.

Konferencje, spotkania, wymiany i interwencje profesorów i ekspertów, są organizowane w szkole we współpracy z instytucjami, szkołami i uniwersytetami partnerów Instytutu Nauk Politycznych w Tunisie.

Programy Instytutu Studiów Politycznych są zatwierdzone przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych w Tunezji, ale także przez EABHES, Edukacja Europejska Rada Accriditation od wyżej, umożliwiając uznanie europejskiej i międzynarodowej.

EABHES jest organem akredytacji, który umożliwia realizację europejskich zaleceń dotyczących résulatant szkolnictwa wyższego Deklaracji Bolońskiej z 19 czerwca 1999 roku i spełnia przepisów i procedur ustalonych przez radę dyrektorów.

Mobilność studentów za granicą:

Międzynarodowy otwartość jest potwierdzone przez mobilności, które oferuje swoim studentom możliwość spędzenia semestru lub roku za granicą na Sciences Po we Francji i szkół partnerskich i uniwersytetów na całym świecie.

Europejski kontekst uczelni pozwala studentów do pracy w międzynarodowym środowisku, pozwalając na otwarcie na świat i poznawania innych kultur poprzez programy opracowane we współpracy z naszymi partnerami i szkolenia rependant normy i standardy największych europejskich szkołach.

Każdego roku European University of Tunis Zapraszamy studentów różnych narodowości, który pozwala studentowi rozwijać jak w wielokulturowym kontekście.

Multidyscyplinarnych programów i innowacyjna pedagogika

Interdyscyplinarne szkolenie:

Nauczanie opracowany w Instytucie Studiów Politycznych Tunisie, jest połączony z trybu treningowego elity, która zawiera nowe zagadnienia ekonomiczne i geopolityczne chwili.

Nauczanie jest zasilany przez doskonałości badawczej, kultury i interdyscyplinarnego podejścia w zakresie prawa nauki społecznej skupiającej politologię ekonomii, zarządzania i informacji-komunikacji.

Profesjonalny program:

Specjaliści urzędników zaangażowanych w nauczanie w formie wykładów i kierował pracą, oni nadzorują studentów podczas ich staży i rekrutacji na koniec treningu.

Badania i innowacje pedagogiczne:

Na stronie Instytut Studiów Politycznych TunisieCentrum Badań Uniwersytetu Europejskiego Tunisu oferuje przestrzeń dla refleksji i pracy dla naukowców profesorów, studentów i profesjonalistów, których celem jest przyczynienie się do nowych praw gospodarczych, społecznych i politycznych w Tunezji i międzynarodowym.

Instytucje europejskie i międzynarodowe organizacje partnerskie z Instytutu Studiów Politycznych Tunisie aktywnie zaangażowany w badania i są ważnym elementem rozwoju.

społeczeństwo obywatelskie, organizacje pozarządowe, fundacje i stowarzyszenia przyczyniają się również do różnych programów Instytutu Nauk Politycznych w Tunisie.

Elita, Think Tank Sciences Po Tunis:

„Elite” to laboratorium pomysłów z badań Instytutu Europejskiego Uniwersytetu polityczne grupy Tunis (pierwszy Instytutu Nauk Politycznych w Tunezji), we współpracy z Międzynarodową Siecią Politologii, „International Political Science Association „oraz prowadząc współpracę akademicką.

Po sukcesie na międzynarodowej konferencji „myślenie rewolucji tunezyjskiej” z 14 stycznia 2017 r organizowany przez Instytut Studiów Europejskich Uniwersytetu z Zasadami Tunis, think tank „elite” został ogłoszony w celu zapewnienia ciągłości badania i monitorowanie pracy tematami sympozjum z udziałem uczniów, nauczycieli i naukowców z Institut d'Etudes de Tunis Politycznych, a także specjalistów i społeczeństwa obywatelskiego nie tylko myśleć o rewolucji Tunezja, ale też myśleć o przyszłości Tunezji.

"Elite" Interesuje się problemów politycznych, społecznych i gospodarczych rewolucji i analizuje kwestie związane z procesem transformacji demokratycznej w wymiarze krajowym i międzynarodowym oraz wewnętrznego punktu widzenia i porównaniu go poprzez organizacja pracy i myślenia warsztaty poprawa podejścia i działań w dziedzinie polityki publicznej; ważną dźwignią rozwoju politycznego, społecznego i gospodarczego w Tunezji.

Jakości środowiska

Dzięki nowoczesnej i przyjemnej kampusu, Uniwersytet Europejski znajduje się na przedmieściach Kartaginy do brzegu jeziora Tunisu, w nowym obszarze działalności Khair-Eddin, blisko sidi BouSaid, Salammbo i zabytków Kartagina i 15 minut od lotniska Tunis Carthage.

Kampus Uniwersytetu Europejskiego Tunisie obejmuje sale wyposażone w projektory wideo i interaktywnych tablic, połączenie z Internetem za pośrednictwem światłowodu, sal konferencyjnych, tradycyjnej biblioteki, w dużej pracowni komputerowej, kawiarence internetowej, w ambulatorium i przestrzeni studenckich w ramach i na zewnątrz budynku.

Usługi:

  • staże biurowe i mentoring
  • Biuro Pomocy dla studentów zagranicznych
  • studenci Intranet
  • wirtualna biblioteka
  • studenci klub i Absolwentów
  • centrum sportowe w pobliżu Uniwersytet partnerem

Życie wspólnotowe:

Klub oferuje studentom możliwość wziąć udział w życiu studenckim i w różnych dziedzinach: dom międzynarodowych studentów; konferencje; międzynarodowym środowisku; Biznes Junior; wycieczka kulturowa; muzyka; fotografia; Sport ...

Konferencje i projekty:

W celu opracowania analityczne i kierownictwo szkoły w Tunisie European University regularnie organizuje konferencje i warsztaty naukowe. projekty przedsiębiorcze są również organizowane w ramach Europejskiego Uniwersytetu w Tunisie i międzynarodowym we współpracy ze szkołami europejskimi partnerami uczelni.

Programy prowadzone przez:
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Sciences Po Tunis

Stosunki międzynarodowe MBA jest wyspecjalizowanym elita szkolenia otwarte dla współczesnego świata, a szczególnie poświęcony badaniu życiu politycznym swoich podmiotów i ... [+]

Czas trwania studiów: 2 lata

Czas trwania stażu:

1 St rok: dwa miesiące Rok 2: 6 miesięcy Cele:

Le MBA w Stosunków Międzynarodowych jest wyspecjalizowanym elita szkolenia otwarte dla współczesnego świata, a szczególnie poświęcony badaniu życiu politycznym swoich podmiotów i instytucji w skali kraju, a zwłaszcza na arenie międzynarodowej. Jego celem jest umożliwienie studentom zdobyć solidną umiejętność rozumowania i analizy rozwijania możliwości diagnostycznych i analitycznych wymaganych w stosunkach międzynarodowych i biznesu.

Wstęp:

MBA w stosunkach międzynarodowych jest dostępny na licencji i / lub równoważnego stopnia lub wyższe w dziedzinie prawa, politologii, stosunków międzynarodowych, ekonomii i sektorów administracji.... [-]

Tunezja Tunis
Wrzesień 2019
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Sciences Po Tunis

MBA Zarządzanie Polityki Publicznej jest wyspecjalizowanym elita program otwarty dla współczesnego świata, a szczególnie dedykowany do badania polityki, aktorów, jej inst ... [+]

Czas trwania studiów: 2 lata

Czas trwania stażu:

1 St rok: dwa miesiące Rok 2: 6 miesięcy Cele:

Le MBA Zarządzanie Polityk Publicznych jest wyspecjalizowanym elita program otwarty dla współczesnego świata, a szczególnie dedykowany do badania polityki, aktorów, jej instytucji i działań publicznych. Jego celem jest umożliwienie studentom zdobycia niezbędnych narzędzi w zakresie zarządzania i nadzoru władz publicznych, a tym samym przygotowuje absolwentów do rzetelnej analizy i diagnozy z porządkiem publicznym.

Wstęp:

MBA Zarządzanie Polityki Publicznej jest dostępny na licencjonowanych i / lub równoważnego stopnia lub wyższe w dziedzinie prawa, politologii, stosunków międzynarodowych, ekonomii i sektorów administracji.... [-]

Tunezja Tunis
Wrzesień 2019
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Université Européenne Tunis

Sciences Po Tunis