German Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Znajdź swój program

Niemiecka Szkoła Biznesu to pierwszy unikatowy Business School w Tunezji stosowania niemieckich standardów kształcenia wykonawczej wraz ze swoim partnerem University of Management Stosowanej w Mannheim (Business School of HdWM). Zapewnia GBS z jego międzynarodowy zespół profesjonalnych, zrównoważonego zarządzania strategicznego szkolenia zawodowe dla przyszłych menedżerów w regionie EMEA.

GBS misją jest rozwijanie, promowanie i wzmacnianie potrzeby edukacyjne z uwzględnieniem tła kulturowego, aby były w stanie pracować w międzynarodowym biznesie, whereat język angielski jest koniecznością w komunikowaniu się. Dlatego celem GBS jest wyzwanie potencjał liderów dodanie znacznej wartości do ich dalszej kariery w języku angielskim, w biznesie iw Research.

O nas

Z jego międzynarodowy zespół profesjonalnych, niemiecki Business School zapewnia zrównoważone, strategiczne, szkolenia z zakresu zarządzania zawodowe dla przyszłych menedżerów. Naszą misją jest rozwijanie, propagowanie i wzmacnianie ich wiedzy i umiejętności niezbędnych do pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym. Na niemieckim Business School, można uzyskać Executive MBA (Master of Business Administration) stopień, otrzymują certyfikat firmy lub techniczne z naszych dostosowanych programów szkoleniowych i poprawić swoje językach niemieckim i angielskim.

Cele GBS są:

  • do kontynuowania doskonałości w dziedzinie badań, rozwoju kariery i pracy w sieci
  • rozwijać liderów w różnych sektorach krajowego i międzynarodowego biznesu i administracji publicznej

GBS stoi za jakość kształcenia oferowanego i zawsze jest chętny do poprawy.

Lokalizacje

Tunis

German Business School

Address
UIT CAST, 48 Rue des Minéraux I Charguia 1 I
2035 Tunis, Tunis, Tunezja
Telefon
(+216) 31 10 11 11