Europe de COM

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Com Europa Zarządzania Instytut Łączności Europejskiej Szkoły Tunisu, jawi się jako ogromne wyzwanie otwartej komunikacji z prestiżowych i silnych związków partnerskich.

Środki komunikacji rosną i dywersyfikacji. Komunikat zostaje ukierunkowana technologii i innowacji: Tak W Europie COM oferuje globalną wizję komunikacji, żyjącego otwartej szkoły, wizjonera, który jest stale odnawiającej się.

Bądź kreatywny, innowacyjny wiedzy, pracy zespołowej i wiedzy do podejmowania decyzji są umiejętności, które są wyuczone w szkole otwartej komunikacji również do firm i instytucji. Regularne wymiany z zawodu karmi pedagogikę trenować komunikatorów jutra i artykułować swoją wiedzę z tych praktyk.

Dzięki silnym umiejętności międzykulturowych i wiedzy doskonałości, absolwenci Europejskiej COM ewoluować na odpowiedzialnych stanowiskach w Tunezjaw Europa i światowy.

Jakości środowiska

Dzięki nowoczesnej i przyjemnej kampusu, Uniwersytet Europejski znajduje się na przedmieściach Kartaginy do brzegu jeziora Tunisu, w nowym obszarze działalności Khair-Eddin, blisko sidi BouSaid, Salammbo i zabytków Kartagina i 15 minut od lotniska Tunis Carthage.

Kampus Uniwersytetu Europejskiego Tunisie obejmuje sale wyposażone w projektory wideo i interaktywnych tablic, połączenie z Internetem za pośrednictwem światłowodu, sal konferencyjnych, tradycyjnej biblioteki, w dużej pracowni komputerowej, kawiarence internetowej, Pielęgniarka i studentów przestrzenie wewnątrz i na zewnątrz budynku.

usługi:

  • staże biurowe i mentoring
  • Biuro Pomocy dla studentów zagranicznych
  • studenci Intranet
  • wirtualna biblioteka
  • studenci klub i Absolwentów
  • centrum sportowe w pobliżu Uniwersytet partnerem

życie wspólnotowe:
Klub oferuje studentom możliwość wziąć udział w życiu studenckim i w różnych dziedzinach: dom międzynarodowych studentów; konferencje; międzynarodowym środowisku; Biznes Junior; wycieczka kulturowa; muzyka; fotografia; Sport ...

Konferencje i projekty:
W celu opracowania analityczne i kierownictwo szkoły w Tunisie European University regularnie organizuje konferencje i warsztaty naukowe. projekty przedsiębiorcze są również organizowane w ramach Europejskiego Uniwersytetu w Tunisie i międzynarodowym we współpracy ze szkołami europejskimi partnerami uczelni.

Pedagogiki, który zaspokaja potrzeby rynku pracy

Będąc w zgodzie z rynku pracy i tworzyć synergię między studentami a firmy są pierwszymi misjami COM Europie, aby umożliwić naszym studentom jak komunikować, aby dostosować, przewidywania i oceny zmian gospodarczych i społecznych.

Zaangażowanie profesjonalistów w naszym programie

Podczas szkolenia, poprzez seminaria i warsztaty, tutoriale, nasi studenci spotykają specjalistów wysokiej klasy, wymieniać z nimi i skonfrontować swoją wiedzę teoretyczną z praktyką zawodowych.

Tych specjalistów zaproszonych do naszej szkoły będą oprawić je w trakcie ich staży i rekrutacji na koniec treningu.

W tym duchu, nasi studenci będą budować przez lata szkolenia zawodowego tożsamości zgodnie z potrzebami rynku pracy.

Mobilność studentów za granicą i partnerstwa

Partnerstwa z głównych szkół europejskich pozwalają naszym studentom spędzić semestr lub rok za granicą na prestiżowym uniwersytecie lub w renomowanej firmie. To pozwoli im na wielokulturową wizję swojej specjalności, otwarcie na świat, przez poznanie innej kultury i cieszyć walidacji międzynarodowej.

wielokulturowe

Europejski kontekst COM Europa już pozwala naszym studentom na pracę w międzynarodowym środowisku poprzez: - programów edukacyjnych opracowanych we współpracy z partnerami zagranicznymi.

  • programy szkoleniowe, które spełniają normy i standardy największych europejskich szkołach.

Każdego roku European University of Tunis wita uczniów różnych narodowości, który pozwala studentowi rozwijać jak w wielokulturowym kontekście.

International Accreditation i dwukrotnie wyższe

W celu zapewnienia międzynarodowego uznawania dyplomów Com Europie są zatwierdzone przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych w Tunezji, ale także akredytowane przez Europejską Radę Akredytacyjną Szkolnictwa szkół (EABHES) ,

Europejska Rada Akredytacyjna Szkolnictwa szkół (EABHES) jest organem akredytacji, który umożliwia realizację europejskich zaleceń dotyczących szkolnictwa wyższego wynikających z Deklaracji Bolońskiej z dnia 19 czerwca 1999 roku i spełnia przepisy i procedury zdefiniowane sonconseil Dyrektorów

Lokalizacje

Tunis

Address
Campus de l’ Université Européenne de Tunis
Zone d' activité Khaireddine, Les Berges du Lac III.

2015 Tunis, Tunis, Tunezja