Przeczytaj oficjalny opis

Witamy Shih Chien University College of Management"College of Management for Business". USC jest coraz częściej uznawany za jednego z pionierów w szkołach Tajwan z angielskiego nauczył Programu (ETP). Oferujemy International Business magisterskich i podyplomowych stopni w doskonałej międzynarodowym standardem dla rozwoju i nauczania, które są bardzo istotne dla przyszłych potrzeb zawodowych. Jeśli szukasz wyzwań i satysfakcjonującym doświadczeniem edukacyjnym, to jest miejsce dla ciebie.

USC Wyższa Szkoła Zarządzania zapewnia Nauczycielka angielskiego Programme (ETP) w International Business to jest naukowo rygorystyczne i praktycznie znaczenia. Nasza szkoła bliskie powiązania z krajowymi i międzynarodowymi firm różnej wielkości i we wszystkich sektorach.

W Wyższa Szkoła ZarządzaniaStudenci USC są zachęcani i przeszkoleni być przedsiębiorczy i innowacyjny, stwarzając możliwości do współpracy z rzeczywistych problemów biznesowych, zarówno w naszych programach oraz w naszych profesjonalnych praktyk szkoleniowych. Shih Chien University znajduje się w Taipei, w którym najbardziej dynamicznych gospodarek regionalnych, mamy szerokie wykorzystanie prelegentów z firm i przemysłu. wybierając USC Wyższa Szkoła Zarządzania możesz być pewien, że będziesz przejść z kwalifikacji potrzebnych do otwarcia drzwi do ekscytującej i satysfakcjonującej kariery.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Shih Chien University

USC College of Business zaoferował sukces angielskiego nauczył program (ETP) w międzynarodowym biznesie od 2009 roku. Jako innowacyjny szkoły szczycimy się twarzą w twarz ... [+]

USC College of Business zaoferował sukces angielskiego nauczył program (ETP) w międzynarodowym biznesie od 2009 roku. Jako innowacyjny szkoły szczycimy się twarzą w twarz nauczania z technologii sieciowych zapewniając nasi uczniowie pozostają w czołówce pionierskich edukacji biznesowej. Nasi wiedzą opartą wykłady i sesje umiejętności nie będzie po prostu nauczyć się odpowiedniej wiedzy biznesowej, ale dadzą Ci szerszych umiejętności niezbędnych do studiów akademickich i przyszłej pracy zawodowej.

Rok 1: Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Obowiązkowe moduły:

Zarządzanie Marketing międzynarodowy Międzynarodowy biznes Statystyka Stosowana Międzynarodowe zarządzanie finansami Biznes metoda badawcza Ekonomia menedżerska ... [-]
Tajwan Taipei
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku