Providence University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited
a_01

Jak zapisano w motto szkoły, Virtus cum Scientia i cnoty z wiedzą, Providence University ceni wykształcenie ogólne, jak i szkolenia zawodowego, ponieważ powstała w 1956 roku.

Zgodnie z celami uniwersyteckich "Holistic Formacji i Poradnictwa Zawodowego", staramy się edukować naszych uczniów, aby uświadomić sobie wartość życia z prawda, dobro, piękno i etyki; poszerzyć globalną wizję i umiejętność komunikacji; wspieranie pragnienie poszukiwania i rozwiązywania problemów wiedzy; i posiadać specjalistyczną wiedzę z właściwego wykorzystania technologii. Te podstawowe kompetencje zilustrowane powyżej zdefiniować studentów do zatrudnienia przed ukończeniem studiów i są włączone do wszystkich kursów.

Innymi słowy, Providence University konsekwentnie dąży do wspierania zdolności uczniów ze szczególnym uwzględnieniem długoterminowego rozwoju zawodowego w specjalistycznych dziedzinach, które mogą być przeniesione do różnych dziedzinach zawodowych. W ostatnich latach, praktyka usługi-learning stał się podstawową wartością uczelni w celu promowania kultury kampusu, podkreślając na naukę, badania, ludzkości, moralności i usług.

a_17

Misja

Uniwersytet Providence na Tajwanie to instytucja katolicka. Pod kierunkiem ewangelicznego orędzia miłości, miłosierdzia i sprawiedliwości, Providence University jest zaangażowana w edukację każdego ucznia jako całej osoby. To stara się pomóc im w rozwoju wartości ustawicznego, badań i umiejętności krytycznego myślenia, dzięki czemu mogą one dokonywać pozytywnych zmian w społeczeństwie.

Providence University w Katolickim Uniwersytecie posiada chrześcijańską inspirację i realizuje następujące cele:

  1. Odbicie wiedzy w świetle wiary
  2. Wierność chrześcijańskiego orędzia wyrażone w Tradycji Katolickiej
  3. Zaangażowanie instytucjonalne w służbie narodu
a_10
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Global MBAs » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Global MBA

MBA Globalny

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Tajwan Nantun District

Internacjonalizacja jest obecnie światowym trendem. Aby rozwinąć globalne spojrzenie i doświadczeń uczniów, program ten łączy w sobie pokrewne kursy zarządzania jakościowe przygotowanie studentów do sprostania wymaganiom konkurencyjnym globalnym środowisku biznesowym. [+]

Internacjonalizacja jest obecnie światowym trendem. Aby rozwinąć globalne spojrzenie i doświadczeń uczniów, program ten łączy w sobie pokrewne kursy zarządzania jakościowe przygotowanie studentów do sprostania wymaganiom konkurencyjnym globalnym środowisku biznesowym.

Kursy prowadzone są w języku angielskim, oferując studentów międzynarodowych, jak i miejscowych studentów możliwości zaryzykować razem i zapewnienie im środowiska akademickiego i społeczno-kulturowe odkrywać zawiłości biznesu międzynarodowego.

Program

Wymagane kursy

Kurs Kredyty Metoda badań 3 Globalna Etyka biznesu 3 Zarządzanie strategiczne 3 Zarządzanie Zasobami Ludzkimi 3 Marketing międzynarodowy 3 Zaawansowane zarządzanie finansowe 3 Przedmioty do wyboru Kurs Kredyty Międzynarodowy Business Management 3 Organizational Behavior I Zarządzania 3 Badania marketingowe 3 Marketing sieciowy 3 Zachowanie konsumenta 3 Zarządzanie międzykulturowe 3 Zarządzanie projektami 3 Zarządzanie operacja 3 Zarządzanie turystyka 3 Elektroniczne Zarządzanie Commerce operacyjny 3 Kursy językowe Nauka chińskiego 3 Wstęp Aplikacja jest otwarty przez cały rok! semestr zimowy rozpoczyna się w połowie września. Wiosna semestr rozpoczyna się w połowie lutego. Uwaga: semestr letni jest tylko dla GIP MBA i studiów stopni w turystyce i Cosmetic Science. [-]