National Taiwan University College of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Wizje Narodowy Uniwersytet Tajwan jest kompleksowe instytut badawczy, który oparty jest na pełnej i zintegrowanej fundacji akademickiej.

Studentów i wykładowców uczelni należą do najbardziej doskonałe w kraju, a jego motto "uczciwość, pracowitość, Fidelity, i Współczucia" posłużyły jako fundamentu w dążeniu do edukacji, badań naukowych, jak i doskonałości administracyjnej.

Dzięki fundacji zakorzenione w takich ideałów, NTU nadal dostarcza szeroką, konkurencyjną i międzynarodowy program nauczania, a skupiać się na silnej kształcenia akademickiego w zakresie badań i rozwoju najnowocześniejszych. To również aktywnie poszukuje możliwości współpracy z branż w sektorze prywatnym, aby wypełnić swoje obowiązki społeczne, dając z powrotem do społeczeństwa. Jako jeden z najwybitniejszych instytutów badawczych i edukacyjnych na świecie świadczących przywództwa i doskonałości akademickiej w szeroki wachlarz dyscyplin, wizja NTU na przyszłość jest, aby ostatecznie przejść jako numer jeden język chiński uniwersytet, a także być wymienione wśród najlepszych wszystkim zagraniczne uczelnie.

Założony

1928 roku Taihoku Cesarskiego Uniwersytetu 1945 jako National University na Tajwanie

Wydział (od 2013 r)

Pełny etat Wydział: dwie tysiące czterdzieści cztery W niepełnym wymiarze czasu Wydział: 1911

Uczniowie (od 2013 r)

Studia licencjackie: 16588 Master: 10989 Doktorat: 4591 Razem: trzydzieści dwie tysiące sto sześćdziesiąt osiem

Jednostki naukowe i badawcze

NTU składa się z 11 wydziałów uczelni, 54 i 105 instytutów podyplomowych, przyznając około 8000 stopni w skali roku. Uczelnia oferuje również szereg międzynarodowych i krajowych ośrodkach badawczych, a także ośrodki badawcze na poziomie uniwersyteckim trzy tuziny.

Kampusy

Kampus Uczelni rozciąga się około 34.283 hektarów poprzek całej Tajwanie, z głównego kampusu znajduje się w samym sercu stolicy kraju, Tajpej. Kampus College of Medicine i University Hospital Uniwersytet rolnicze Chubei Oddział Yinlin Oddział Xitou Experimental Farm

Motto

"Uczciwość, pracowitość, wierność i współczucie"

Korona

1 laureat Nagrody Nobla, 3 głowy państwa

Kolekcja Biblioteka

Zawiera ponad 4 mln woluminów, 40 tysięcy okresowe wybory i ponad 1 mln kolekcje różnych formach.

Przegląd

NTU Wyższa Szkoła Zarządzania została założona w 1987 roku. Z perspektywy czasu, rozwój Kolegium można podzielić na cztery główne etapy: prymitywny etapie stadium rozwoju, na etapie rozwoju i na etapie innowacji i doskonałości. Pod przewodnictwem zarówno teraźniejszości i przeszłości dziekanów, Kolegium składa się obecnie z Instytutu Zarządzania, Katedra i Absolwent Instytutu Rachunkowości, Wydział i Graduate Institute Finansów, Departament i Graduate Institute of International Business, Katedra i Klinika i Graduate Absolwent Instytutu Zarządzania Informacją Global MBA Program Executive MBA, a także angielsko-nauczył licencjackich Program Business Administration.

NTU Wyższa Szkoła Zarządzania jest domem dla 109 wybitnych wykładowców w pełnym wymiarze godzin, z których wielu ukończyli najlepszych światowych uniwersytetów, takich jak Stanford University, Yale University, Massachusetts Institute of Technology, University of Chicago, University of Pennsylvania, Northwestern University, oraz itd. W odniesieniu do badań naukowych, ponad 100 prac są publikowane corocznie przez profesorów College w SSCI i SCI czasopism, osiągnięciem, wraz ze stałym wzrostem, która umocniła pozycję międzynarodową kolegium. W 2012 roku liczba studentów wynosi około 3.600, z których wszyscy są obiecujące elity do awansu jutro.

W ciągu ostatnich kilku lat, Kolegium aktywnie angażuje się w promocję międzynarodowych wymian akademickich oraz w formułowaniu strategii internacjonalizacji, zarówno w wyniku wygrania wielu z uznaniem wita z międzynarodowym środowiskiem akademickim. W 2010 NTU Wyższa Szkoła Zarządzania został oficjalnie akredytowane przez AACSB International, honoru, że pomógł pobyt College bieżąco z wysokiej jakości badań i edukacji wśród czołowych szkół biznesu na całym świecie.

Od 2010 roku Uczelnia aktywnie rozpoczęła serię inicjatyw na rzecz umiędzynarodowienia, w tym podpisanie protokołu ustaleń w sprawie podwójnych programów studiów z Uniwersytetu Pekińskiego i Uniwersytetu Fudan Chin kontynentalnych i budowania partnerstwa z strategicznych uczelni partnerskich w USA i Hong Kongu w kategoriach pogłębienie współpracy i promowanie wymiany globalnych zasobów akademickich. Tymczasem Szkoła współpracuje z renomowanymi krajowych przedsiębiorstw w rozwoju pierwszego na świecie szkół biznesu, które włączone w chmurze technologii w nauczaniu i uczenia się poprzez stworzenie programu akademickiego na aplikacji cloud computing. W ogóle, Kolegium nie szczędzi wysiłków w dążeniu do wzmocnienia globalnego pozycję wśród najlepszych na świecie szkół biznesu.

Wizja

Naszym celem jest stać się jednym z wiodących szkół zarządzania w regionie Azji i osiągnąć światowe uznanie za wybitne edukacji i badań.

Misja

Misją Kolegium jest kultywowanie sektorów akademickich i biznesowych poprzez wysokiej jakości ekosystemu, która ułatwia naukę i innowacje. Zwiększone wpływy obejmują

Wpływ edukacyjne
Wpływ akademicki
Wpływ Międzynarodowy
Wpływ przemysłowych
Wpływ społeczny

Podstawowe wartości (Taida)

Praca zespołowa (團隊 合作)
Odpowiedzialność (負責任)
Integralność (誠信 正直)
Diligence (勤勉)
Ambicja & Vision (抱負 與 遠見)

Łącząc talentów najwyższej klasy i współpracy ustanawiającej światowej klasy Wyższa Szkoła Zarządzania

Choć ogólna strategia uniwersytetu internacjonalizacji dąży do 33% udziału studentów (około 1/3; głównie poziom licencjatu) w krótkoterminowych badaniach za granicą, Kolegium Zarządzania jest chętnie naciska na 100% udziału studentów poprzez szeroki wachlarz dostępnych dla nich możliwości wymiany.

NTU Kolegium zarządzania oczekuje od swoich uczniów, aby stać się nie tylko liderzy firm krajowych, ale bardzo poszukiwane profesjonalistów w Azji i innych częściach świata, prowadząc przedsiębiorstw poprzez przekształceń korporacyjnych i globalnego mapowania strategicznego, wzmocnienie wpływ Tajwanu w gospodarce światowej, a uhonorowanie ich alma mater z ich osiągnięć, co z kolei świadczy o statusie NTU Kolegium Zarządzania jako premier szkoły biznesu na świecie mandaryński jest językiem.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Global MBAs »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Global MBA

Globalna mba

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2019 Tajwan Taipei + 1 więcej

[+]

[-]

Filmy

NTU Global MBA

Kontakt

National Taiwan University

Adres No.1,Sec. 4, Roosevelt Rd., Taipei City 106, Taiwan(R.O.C)
Taipei, Tajwan
Strona internetowa http://exp.management.ntu.edu.tw/en/GMBA
Telefon +886 2 3366 1030