Przeczytaj oficjalny opis

O NAS

CTBC Financial Management College Został sfinansowany w 2015 r. Przez CTBC Financial Holding Company, jedno z największych prywatnych banków na Tajwanie, koncentrując się na obszarach bankowości, finansów i zarządzania. Posiadając CTBC Financial Holding jako naszego partnera przemysłowego, College jest w pełni zasubskrybowany praktycznym podejściu do nauki i nauczania poprzez włączenie wiedzy i koncepcji do praktycznych doświadczeń z wydziałem z branży bankowej i finansowej.

Jesteśmy firmą butikową znajdującą się w Tainan, historycznym, południowym mieście na Tajwanie. Dzięki wsparciu sektora bankowego nasi studenci są oferowani z możliwością uczenia się w domowych lub zagranicznych punktach sprzedaży banku oraz innych pierwszej klasy szkół biznesu na świecie.

Programy akademickie

Departament Bankowości i Finansów podkreśla praktyczne zastosowania i interdyscyplinarną integrację w celu pielęgnowania studentów w przyszłych filarach praktyków w dziedzinie finansów. Departament Administracji Biznesowej dąży do pielęgnowania specjalistów z zakresu zarządzania biznesem poprzez rozwijanie niezależnego myślenia, profesjonalizmu i innowacyjności studentów, a także zdolności do spraw międzynarodowych i zagranicznych.

Absolwent Szkoły Zarządzania Finansami koncentruje się na metodach badawczych, praktycznych i zawodowych umiejętnościach, a także analizie sprawności umiejętności wspierania międzynarodowych profesjonalistów w finansowaniu.

Program studiów Oversea

Współpracując z różnymi najwyższej klasy szkołami biznesu na całym świecie, Kolegium oferuje sponsorowanie wykwalifikowanych studentów do nauki za granicą w celu maksymalizacji efektywności uczenia się, a także uczenia się różnych kultur i branży bankowej innych krajów.

Stypendium i Grant

Dołącz do programu wymiany języka i kultury i mów swoim językiem ojczystym, aby zaprzyjaźnić się z tajwańskimi studentami. Poprzez interakcje z lokalnymi studentami oferujemy zwolnienie z czesnego, bezpłatną akademię i posiłki na terenie kampusu w każdym semestrze.

Międzynarodowe usługi studenckie

Lekcje mandarynki

Wierzymy, że nauka nowego języka obcego jest niezbędna, aby zwiększyć doświadczenie w zakresie nauki za granicą, więc oferujemy bezpłatne lekcje mandarynkowe wszystkim studentom z całego świata.

Akademik na terenie kampusu

Niedawno urządzone pokoje wieloosobowe oferują dostęp do internetu, klimatyzację oraz indywidualną łazienkę w każdym pokoju. Istnieje również pralnia publiczna i salon towarzyski dla studentów.

Doradztwo zawodowe

CTBC ma na celu rozwijanie międzynarodowych ekspertów finansowych CTBC Financial Holding Company i 106 międzynarodowych placówek handlowych w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Indonezji, Filipinach, Hong Kongu i innych krajach. Doradztwo w zakresie doradztwa finansowego i usługi skierowania rozmów kwalifikacyjnych oferowane są studentom międzynarodowym w celu dalszego rozwijania ścieżki kariery i inspiracji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

CTBC Financial Management College

Nasze programy nauczania koncentrują się na metodach badawczych, praktycznych i zawodowych oraz umiejętnościach analizowania spraw. Podobnie jak nasze studia licencjackie ... [+]

Absolwent programu Financial Management oferuje dwa utwory: (A) Administracja Finansowa oraz (B) Prawa Finansowe.

Nasze programy nauczania koncentrują się na metodach badawczych, praktycznych i zawodowych oraz umiejętnościach analizowania spraw. Podobnie jak nasze studia licencjackie, studenci obu ścieżek w ramach naszego programu zostaną zorganizowani, aby uczestniczyć w sesjach szkoleniowych skierowanych do wiodących kandydatów na przedsiębiorstwa i płacić wizyty w różnych firmach. Oprócz oferowania kursów prowadzonych przez światowych wykładowców w naszym programie, współpracowaliśmy także z znanymi na całym świecie szkołami oferującymi kursy zawodowe. Najwyższej jakości zasoby naukowe gromadzone przez lata i środowisko w kampusie również pomogły nam rekrutować talenty międzynarodowe i wspierały międzynarodowych specjalistów w zakresie zarządzania finansami na Tajwan.... [-]

Tajwan Tainan
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku