Przeczytaj oficjalny opis

Azjatycki Instytut Techniki (AIT) jest wiodącym międzynarodowym instytutem szkolnictwa wyższego w Tajlandii, promującym zmiany technologiczne i zrównoważony rozwój w regionie Azji i Pacyfiku poprzez szkolnictwo wyższe, badania i rozwój. Założona w 1959 roku w Bangkoku, AIT jako uniwersytet stał się wiodącą instytucją regionalną podyplomowe i aktywnie współpracuje z partnerami z sektora publicznego i prywatnego w całym regionie i jedne z najlepszych uniwersytetów na świecie.

Uznany za wielonarodowej i wielokulturowej etosu, Instytut działa jako samodzielny społeczności międzynarodowej na jej terenie kampusu znajduje się 40 km (25 mil) na północ od Bangkoku, Tajlandia.

AIT misja:

"Rozwijać wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych specjalistów, którzy grają główne role w zrównoważonym rozwoju regionu i jego integracji z gospodarką światową."

Niektóre z kluczowych FAKTY I LICZBY

- 1700 + studentów z 60 krajów / terytoriów
- 19800+ Absolwenci z 90 krajów / terytoriów
- 29000+ Krótkoterminowych stażystów z 70 krajów / terytoriów
- 75 Rekrutacja na poziomie międzynarodowym Wydziału z 20 krajów
- 101 Wydział Adiunkt / Wizy
- 500 pracowników naukowo-badawczych z 30 krajów
- około 450 projektów badawczych o wartości 1,6 miliarda tajlandzkich (THB)
- 300 partnerów
- 33 członków zarządu z 19 krajów
- 3 Szkoły
- oferowane ponad 1000 kursów
- 24 Centra Badawcze i Outreach
- obrotów operacyjnych: 1,2 miliardów tajlandzkich (THB)

Oferty AIT
- tytuł magistra: MBA, MEng, mgr inż
- studia magisterskie
- doktoranckie: DEng, DTechSc, doktorat
- programy dyplomowe i certyfikacyjne
- intensywny język angielski i akademicki program pomostowy
- Kursy niestacjonarne dotyczące kształcenia ustawicznego dla praktykujących profesjonalistów

Szkoła Zarządzania AIT (SOM) powstała w październiku 1987 roku, aby sprostać rosnącym potrzebom w Azji w zakresie kształcenia absolwentów. Zgodnie z misją AIT, som celem jest, aby różnica w jakości kształcenia i praktyk zarządzania w regionie Azji i Pacyfiku prowadzące do zrównoważonego rozwoju, przywództwa technologicznego, przedsiębiorczości, tworzenia bogactwa i dumy. SOM wierzy w rozwój liderów korporacyjnych nie tylko dla teraźniejszości, ale także na przyszłość, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez dramatycznych zmian społecznych, ekonomicznych, politycznych i technologicznych w Azji. Programy na SOM oferują unikalną przewagę konkurencyjną dla menedżerów i przyszłych liderów w regionie.

Naszą misją jest rozwój odpowiedzialnych społecznie i wizjoner liderów, którzy mogą Steer trwałego wzrostu gospodarczego dla pomyślności Azji i poza nią.

Naszym celem jest stać się wiodącym twórcą i propagator Azji Zarządzanie wiedzą, praktyk i wartości.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Asian Institute of Technology - School of Management

Program MBA jest kompleksowy program mający na celu zapewnienie koncepcyjnych, analitycznych i osobistych umiejętności, aby pomóc w przygotowaniu uczestników do skuteczny ... [+]

Przegląd

AIT School of Management oferuje najwyższej klasy MBA w Tajlandii. Program MBA to kompleksowy program mający na celu dostarczenie koncepcyjnych, analitycznych i osobistych umiejętności pomagających przygotować uczestników do skutecznego zarządzania w międzynarodowym środowisku biznesowym. Jest interdyscyplinarna, łącząc elementy inżynierii, ekonomiki, psychologii społecznej i zarządzania.

Nasz program MBA zachęca do uczenia się uczestniczącego i korzysta z różnorodnych interaktywnych metod nauczania, dzięki czemu uczniowie mogą nauczyć się najnowszych koncepcji zarządzania, technik i narzędzi, a co ważniejsze, rozwijania umiejętności i postawy słuchania i rozumienia innych, holistycznego myślenia, zbiorowego podejmowanie decyzji, komunikowanie się i negocjowanie.... [-]

Tajlandia Rangsit
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
22 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku