University of Lausanne UNIL - Executive MBA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

Test Uniwersytet w Lozannie Jest wyższą uczelnią i placówką badawczą składającą się z siedmiu wydziałów, w których około 14,300 studentów i 3 000 naukowców pracuje i studiuje.

UNIL Koncentruje się na kilku dyscyplinach akademickich, w szczególności na Medycynie, Naukach Przyrodniczych, Geologii, Środowisku, Biznesie, Naukach Humanistycznych i Społecznych.

Nacisk położony jest na podejście interdyscyplinarne, przy ścisłej współpracy studentów, kadry nauczycielskiej i profesorów.

UNIL reprezentuje:

 • Międzynarodowa atmosfera . Jedna piąta studentów i jedna trzecia nauczycieli pochodzi z zagranicy.
 • Nowoczesne udogodnienia i technologia . Nowoczesne laboratoria dla badaczy: przestronne, dobrze wyposażone sale wykładowe dla kadry nauczycielskiej i studentów.
 • Trzy wydziały unikatowe w swoim rodzaju w Szwajcarii . Prawo, wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych i administracja publiczna; Biologia i Medycyna (FBM); Geologia i Środowisko (GSE). Nowe innowacje wymagają nowych synergii.
 • Ścisła współpraca z Szpitalem Uniwersyteckim w Kantonie Vaud (CHUV), aby pozostać w czołówce postępów w dziedzinie wiedzy medycznej.
 • Uniwersytet i Biblioteka Kantonów - Lozanna (BCUL) , z dwoma milionami dokumentów, nowoczesnymi narzędziami badawczymi i idealnym środowiskiem pracy z widokiem na Jezioro Genewskie.
 • Filozofia i etyka pracy wyrażone w Karcie Wartości i Zasad.
 • Wyjątkowo zielony i przestronny dom nad jeziorem . W zaledwie kilka minut doskonała sieć komunikacji miejskiej łączy kampus uniwersytecki z Lozanną, stolicą Vaud, z uwagi na różnorodność działań kulturalnych.
 • Szeroka gama kształcenia ustawicznego i interdyscyplinarnego , jak również niezliczone zajęcia sportowe i kulturalne w dziedzinach takich jak: kursy językowe i informatyczne, piłka nożna (soccer), capoeira, fitness lub nurkowanie pod wodą w Centrum Sportowym; Stowarzyszeń, kin, wystaw czy teatru w Grange de Dorigny.
Port-2468503_960_720

Uniwersytet w Lozannie (UNIL) składa się z siedmiu wydziałów:

 • Wydział Teologii i Nauk Religijnych;
 • Wydział Sztuki i Szkoły Języka Francuskiego jako Języka Obcego;
 • Wydział Nauk Społeczno-Politycznych;
 • Wydział Ekonomiczno-Ekonomiczny;
 • Wydział Prawa, Sprawiedliwości i Spraw Administracji Publicznej;
 • Wydział Biologii i Medycyny;
 • Wydział Geologii i Ochrony Środowiska.

Z 14,475 studentów w 2016 r., Uniwersytet w Lozannie Korzysta również z synergii z kampusem EPFL położonym tuż obok siebie. W 2016 r. W szkole uczyło się 467 pełnoprawnych i stowarzyszonych profesorów oraz 78 adiutantów UNIL, Przyczyniły się do ich codziennych zadań przez 1,235 asystentów i 470 innych nauczycieli. Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie podmiotu, kadry nauczycielskiej wspierały 1.033 osoby pracujące jako personel administracyjny i techniczny, a także 48 stażystów.

W rankingu zajmuje piąte miejsce w Europie pod względem znaczenia publikacji, badania są kluczowym zagadnieniem dla Uniwersytetu w Lozannie.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć EMBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 16 miesięcy August 2019 Szwajcaria Lausanne

HEC Lausanne Executive MBA pomaga profesjonalistom w średnim życiu przekształcić swoją karierę, wykorzystywać nowe możliwości i zastanowić się nad ich osobowością, osiągnięciem i perspektywą. Jednak znacznie więcej niż zwiększyć perspektywę zatrudnienia. Nasz 16-miesięczny program pomaga osobom przekształcić zasadniczo. Uczestnicy są inspirowani, aby stać się agentami zmian w swoich firmach, społecznościach, przemyśle ... a czasami na świecie. [+]

Czy nadszedł czas, abyś się zmienił?

Współczesne życie rzadko daje nam czas na oddychanie, cofanie się i naprawdę zastanowić się nad tym, co chcemy osiągnąć. Decydując się na studia na MBA zapewnia czas i miejsce na zmiany.

HEC Lausanne Executive MBA pomaga profesjonalistom w średnim życiu Przekształcić swoją karierę, Skorzystaj z nowych możliwości i zastanów się nad ich osobowością, osiągnięciem i perspektywą. Jednak znacznie więcej niż zwiększyć perspektywę zatrudnienia. Nasz 16-miesięczny program Pomaga osobom przekształcić się zasadniczo. Uczestnicy są inspirowani, aby stać się agentami zmian w swoich firmach, społecznościach, przemyśle ... a czasami na świecie. Akredytowany przez EQUIS i AMBA, Program stał się jednym z najlepszych top 100 wykonawczych MBA na całym świecie Financial Times. Oprócz wysokiej jakości nauczania i bogactwa społeczności HEC Lausanne, jesteśmy uznani za nasze pionierskie podejście do Rozwoju osobistego i zawodowego. Zaprojektowaliśmy nasz program nauczania, aby dodać ten potężny wymiar do podstawowych modułów koncepcji biznesowych, a tym samym towarzyszyć naszym uczestnikom w ich transformacji. ... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
CH-1015 Lausanne
Lausanne, Vaud, CH