Swiss School of Business and Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O SSBM

SSBM to globalna, innowacyjna i wyjątkowa szkoła z uczniami z całego świata. Nasze programy zostały zaprojektowane z udziałem ponad 30 partnerów branżowych. Gwarantujemy szwajcarską jakość edukacji i doskonałości.

SSBM znajduje się głównie w Genewie w Szwajcarii i jest zarejestrowany w kantonie Genewy pod numerem rejestracyjnym CHE-131.073.981.

Nasza wizja

Nasza WIZJA ma być wyjątkowym, innowacyjnym i międzynarodowym biznesem

Nasza misja

Jesteśmy zobowiązani do ciągłego zapewniania doskonałości edukacyjnej i naszej wiedzy w zakresie edukacji biznesowej poprzez naszą innowacyjną najnowocześniejszą technologię i nasze wysokiej jakości doświadczenie edukacyjne. Zachęcamy do różnorodności i globalnej łączności między naszymi studentami, wykładowcami i partnerami biznesowymi.

Odpowiednia edukacja

SSBM pomoże ci zdobyć nawyki refleksji i krytycznego myślenia, które są niezbędne do zrozumienia dzisiejszego społeczeństwa. Uznając fakt, że indywidualny sukces jest powiązany z większym światem, zachęcamy uczniów do poprawy ich krytycznego myślenia.

Dlaczego warto wybrać SSBM?

  • SSBM to prawdziwie innowacyjna i wiodąca szkoła biznesu i zarządzania, której celem jest przeniesienie edukacji na nowy poziom!
  • Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości doświadczeń edukacyjnych, które będą miały bezpośredni wpływ na rozwój zawodowy.
  • Dzięki naszym unikalnym programom wzmocnisz swoją strategiczną wizję, wydajność i przywództwo w zarządzaniu dzisiejszymi organizacjami.

Nasze programy

Nasze programy zostały zaprojektowane we współpracy z ponad 30 międzynarodowymi firmami !

Wierzymy, że wiedza pochodzi z silnych powiązań z liderami branży. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z niektórymi z wiodących międzynarodowych firm w celu opracowania programów dostosowanych do realiów biznesowych.

Nasz Wydział

Nasz wydział jest znany na całym świecie i średnio większość z nich pracuje od ponad 15 lat w różnych międzynarodowych firmach. Ten fakt pomaga nam osiągnąć cel polegający na zapewnieniu doskonałego doświadczenia edukacyjnego, które będzie miało bezpośredni wpływ na rozwój zawodowy .

127250_pexels-photo-70292.jpegTim Gouw / Pexels

Z siedzibą w Genewie w Szwajcarii

Swiss School of Business and Management znajduje się w samym sercu biznesu w tętniącym życiem Genewie w Szwajcarii. Genewa, leżąca nad brzegiem Jeziora Genewskiego u podnóża Alp, błyszczy jako jedno z najpiękniejszych miast w Europie.

Genewa jest globalnym miastem, centrum finansowym i światowym centrum dyplomacji ze względu na obecność wielu organizacji międzynarodowych, w tym siedziby wielu firm i agencji międzynarodowych.

Partnerzy biznesowi

Wydział i współpracownicy SSBM świadczyli usługi doradcze, dydaktyczne i oparte na projektach ponad 70 firmom międzynarodowym i krajowym.

Uważamy, że wiedza akademicka musi być ściśle powiązana z branżą, która jest siłą napędową lepszej wiedzy w dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku.

Potężni absolwenci

Networking ma kluczowe znaczenie. Nasi absolwenci składają się z osób zajmujących różne stanowiska kierownicze od menedżerów, kadry kierowniczej do poziomu CxOs.

Im więcej ludzi znasz, tym silniejsza jest twoja sieć społecznościowa i zawodowa. Nasz klub absolwentów to skuteczny i angażujący sposób na zbudowanie potrzebnej sieci.

126794_pexels-photo-3184291.jpegfauxels / Pexels

Lokalizacje

Geneva

Address
Rue de Chantepoulet,10
1201 Geneva, Genewa, Szwajcaria