Swiss School of Business and Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O SSBM

134569_Artboard1-100.jpg

SSBM to globalna , innowacyjna i wyjątkowa szkoła z uczniami z całego świata. Nasze programy zostały zaprojektowane z udziałem ponad 30 partnerów branżowych . Gwarantujemy szwajcarską jakość edukacji i doskonałości.

SSBM znajduje się głównie w Genewie w Szwajcarii i jest zarejestrowany w kantonie Genewy pod numerem rejestracyjnym CHE-131.073.981.

SBM Geneva ma akredytację EduQua. Szwajcarski znak jakości dla szkół wyższych (EduQua) (w języku niemieckim: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen „EduQua”), jest szwajcarskim krajowym organem ds. Zapewnienia jakości i pierwszym szwajcarskim znakiem jakości skierowanym do ustawicznego kształcenia dorosłych. EduQua jest jednostką akredytującą uznaną i wspieraną przez rząd Konfederacji Szwajcarskiej ; jest to pierwszy certyfikat jakości dla publicznych i prywatnych instytucji edukacyjnych w Szwajcarii. EduQua jest najważniejszym programem akredytacji jednostek zapewniających jakość kształcenia ustawicznego. Szwajcarska Konferencja Ministrów Edukacji Kantonów (EDK) zatwierdza eduQua jako oficjalnie uznany program zapewniania jakości.

Znak jakości EduQua może być odebrany tylko przez uznany organ kontrolny przez Szwajcarskie Biuro Akredytacji SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) w Szwajcarskim Sekretariacie Stanu ds. Gospodarczych SECO, który jest częścią Federalnego Departamentu Spraw Gospodarczych, Edukacji i Badań.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Nasza wizja

Nasza WIZJA ma być wyjątkową, innowacyjną i międzynarodową szkołą biznesu i zarządzania, oferującą najwyższej jakości badania, praktyki i edukację.

Nasza misja

Jesteśmy zobowiązani do ciągłego zapewniania doskonałości edukacyjnej i naszej wiedzy w zakresie edukacji biznesowej poprzez naszą innowacyjną najnowocześniejszą technologię i nasze wysokiej jakości doświadczenie edukacyjne. Zachęcamy do różnorodności i globalnej łączności między naszymi studentami, wykładowcami i partnerami biznesowymi.

Odpowiednia edukacja

SSBM pomoże ci zdobyć nawyki refleksji i krytycznego myślenia, które są niezbędne do zrozumienia dzisiejszego społeczeństwa. Uznając fakt, że indywidualny sukces jest powiązany z większym światem, zachęcamy uczniów do poprawy ich krytycznego myślenia.

Dlaczego warto wybrać SSBM?

  • SSBM to prawdziwie innowacyjna i wiodąca szkoła biznesu i zarządzania, której celem jest przeniesienie edukacji na nowy poziom!
  • Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości doświadczeń edukacyjnych, które będą miały bezpośredni wpływ na rozwój zawodowy.
  • Dzięki naszym unikalnym programom wzmocnisz swoją strategiczną wizję, wydajność i przywództwo w zarządzaniu dzisiejszymi organizacjami.

134557_Promo5.png

Nasze programy

Nasze programy zostały zaprojektowane we współpracy z ponad 30 międzynarodowymi firmami !

Wierzymy, że wiedza pochodzi z silnych powiązań z liderami branży. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z niektórymi z wiodących międzynarodowych firm w celu opracowania programów dostosowanych do realiów biznesowych.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Nasz Wydział

Nasz wydział jest znany na całym świecie i średnio większość z nich pracuje od ponad 15 lat w różnych międzynarodowych firmach. Ten fakt pomaga nam osiągnąć cel polegający na zapewnieniu doskonałego doświadczenia edukacyjnego, które będzie miało bezpośredni wpływ na rozwój zawodowy .

Z siedzibą w Genewie w Szwajcarii

Swiss School of Business and Management znajduje się w samym sercu biznesu w tętniącym życiem Genewie w Szwajcarii. Genewa, leżąca nad brzegiem Jeziora Genewskiego u podnóża Alp, błyszczy jako jedno z najpiękniejszych miast w Europie.

Genewa jest globalnym miastem, centrum finansowym i światowym centrum dyplomacji ze względu na obecność wielu organizacji międzynarodowych, w tym siedziby wielu firm i agencji międzynarodowych.

Nasze kampusy

SSBM Geneva oferuje programy edukacyjne w 4 lokalizacjach: Genewa (Szwajcaria), Zagrzeb (Chorwacja), Szanghaj (Chiny) i Moskwa (Rosja).

134554_DSC_0283-Small.jpg 134546_2.jpg 134546_2.jpg
134548_DSC_0281-Small.jpg 134547_DSC_0267-Small.jpg 134551_DSC_0284-Small.jpg

Biznes partn ERS

Wydział i współpracownicy SSBM świadczyli usługi doradcze, dydaktyczne i oparte na projektach ponad 70 firmom międzynarodowym i krajowym.

Uważamy, że wiedza akademicka musi być ściśle powiązana z branżą, która jest siłą napędową lepszej wiedzy w dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Potężni absolwenci

Networking ma kluczowe znaczenie. Nasi absolwenci składają się z osób zajmujących różne stanowiska kierownicze od menedżerów, kadry kierowniczej do poziomu CxOs.

Im więcej ludzi znasz, tym silniejsza jest twoja sieć społecznościowa i zawodowa. Nasz klub absolwentów to skuteczny i angażujący sposób na zbudowanie potrzebnej sieci.

134560_Promo14.png

Lokalizacje

Genewa

Address
Rue de Chantepoulet 10
1201 Genewa, Genewa, Szwajcaria

Zagrzeb

Address
Savska cesta 106
10000 Zagrzeb, Chorwacja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium