Rushford Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School to oficjalna nazwa Business School of James Lind Institute, Gevena, Szwajcaria. Szkoła oferuje programy studiów wyższych w zakresie biznesu i zarządzania. Jesteśmy także wyjątkowi w naszej ofercie kilku programów MBA ze specjalizacjami technicznymi i wciąż dodajemy kolejne specjalizacje techniczne w miarę rozwoju.

Nasze 100% programy online są odpowiednie dla studentów z całego świata, którzy chcieliby otrzymać wysokiej jakości edukację od najlepszej Europejskiej Szkoły Biznesu po przystępnej cenie czesnego. W ramach globalnej instytucji JLI wykorzystujemy sieci, wiedzę, doświadczenie i zasięg geograficzny z korzyścią dla naszych studentów.

136118_JLI-Logo-1-300x300.png

JLI to międzynarodowa instytucja edukacyjna z głównym kampusem w Szwajcarii. Przygotowujemy naszych studentów do kariery w dziedzinie zdrowia publicznego, administracji zdrowia, nauk farmaceutycznych, badań klinicznych, nauk klinicznych, rolnictwa i zarządzania przedsiębiorstwem.

Dzięki uczniom z ponad 80 krajów i ponad 5000 absolwentów z całego świata nasza rozwijająca się globalna społeczność jest świadectwem doskonałej edukacji i rozwijania umiejętności uczniów w JLI. Oferujemy naszym studentom elastyczne, samodzielne środowisko uczenia się, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Nasz wydział jest mieszanką ekspertów akademickich i przemysłowych, dzięki czemu studenci są narażeni zarówno na teoretyczne, jak i praktyczne aspekty swoich obszarów studiów.

134186_pexels-photo-1595391.jpeg

Nasza misja

Jako instytucja zorientowana na badania, prowadzimy innowacyjne i uznane na arenie międzynarodowej programy biznesowe, które mają pozytywny wpływ na rozwój biznesu i rozwój społeczny.

Nadal wykorzystujemy zachowania biznesowe i badania poprzez:

 • Rozwijanie i rozszerzanie międzynarodowej sieci wiodących partnerów akademickich i wymiany w celu zapewnienia globalnego środowiska badań i nauczania.
 • Rozwijanie umiejętności biznesowych specyficznych dla branży poprzez angażowanie kluczowych liderów opinii.
 • Rozwijanie liderów odpowiedzialnych za społeczną odpowiedzialność i stawianie czoła wyjątkowym wyzwaniom intelektualnym i osobistym.
 • Rozwijanie dojrzałych i samodzielnych osobowości z kompetencjami międzykulturowymi i krytycznym myśleniem.

Nasza wizja

Naszą wizją jest bycie w czołówce szkół biznesu w Europie i uznanie na arenie międzynarodowej za innowacyjne programy biznesowe pomagające przedsiębiorstwom i instytucjom utrzymać dobrą krzywą wzrostu. Nasze badania będą miały kwitnący wpływ na praktyki biznesowe, przywództwo i literaturę akademicką. Będziemy rozwijać liderów o zasięgu globalnym, którzy wykorzystają swój potencjał do współpracy z biznesem i społeczeństwem, aby wprowadzić cenną, konstruktywną i etyczną różnicę.

Nasze wartości

 • W realizacji naszej misji i naszej wizji rządzą nas następujące wartości:
  • Doskonałość akademicka, umiejętności specjalistyczne i ukierunkowanie badań.
  • Przemyślane przywództwo i innowacje.
  • Krytyczne myślenie, sprawiedliwość i uczciwość.
  • Etyka, odpowiedzialność społeczna, dobroć, odpowiedzialność, odpowiedzialność i przejrzystość.
 • Nieustannie podchodzimy do przekraczania oczekiwań dotyczących jakości i obsługi we wszystkim, co robimy. Kształtowanie kariery naszych studentów znajduje się w centrum wszystkiego, co robimy. Aby to osiągnąć, badane są wszystkie potencjalne środki, od mentoringu po prezentację i referencje przed odpowiednią branżą.
 • Cenimy wszystkich naszych studentów i inwestujemy w ich rozwój osobisty i zawodowy oraz pomagamy im w ścieżce kariery od podstawowych potrzeb do samorealizacji.
 • Rozważnie planujemy dla naszych studentów, monitorując kluczowe zmiany w branży i podejmując odpowiednie działania, które przygotowują ich z wyprzedzeniem na przyszłe wyzwania.

134159_pexels-photo-1438072.jpeg

Podejście dydaktyczne online

Stosowane przez nas podejście szkoleniowe ma na celu identyfikację konkretnych potrzeb szkoleniowych i aspiracji zawodowych każdej osoby. W oparciu o to zrozumienie zastosowano najbardziej wydajne spersonalizowane rozwiązanie mentorskie, aby osoba mogła jak najlepiej wykorzystać program szkoleniowy.

Jesteśmy głęboko przekonani, że każda osoba ma swoje mocne strony i można ją wykorzystać dzięki właściwej platformie i podejściu do nauki. Studenci JLI są w pełni świadomi, że samoświadomość ma takie samo znaczenie jak wiedza akademicka.

Wierzymy, że Internet jest najpotężniejszym narzędziem edukacyjnym na świecie, dlatego używamy go do przekazywania wiedzy naszym studentom.

Statystyki mówią nam, że na całym świecie jest obecnie około 1 668 870 408 użytkowników Internetu, a liczba ta stale rośnie.

Dzisiejsze pokolenie chce natychmiastowego dostępu do wszystkiego, kiedy tylko tego chce i gdziekolwiek chce. To samo dotyczy szkolenia i edukacji. Studenci i pracujący profesjonaliści chcą szkolić się w drodze, a JLI korzysta z mocy Internetu, aby umożliwić im to efektywnie i wyeliminować wszystkie przeszkody na drodze.

W JLI korzystamy z Internetu, aby zmaksymalizować efektywność uczenia się w nowoczesnym otoczeniu, jednocześnie zapewniając studentom całą wiedzę, której potrzebują, aby dostać się do branży farmaceutycznej / badań klinicznych / opieki zdrowotnej.

JLI zatrudnia wielu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z branży jako mentorów dla studentów, aby zapewnić im realne perspektywy dla branży. Pomaga to naszym początkującym specjalistom osiągnąć interfejs z samą branżą. Mentoring zapewnia wiele porad dotyczących szkoleń i planowania kariery.

Studentów JLI zachęca się do wzięcia udziału w najnowocześniejszym internetowym centrum szkoleniowym kampusu (OCTC), które zostało stworzone w celu skutecznego dzielenia się informacjami między studentami i wykładowcą.

Wierzymy w przygotowanie naszych uczniów do rzeczywistych sytuacji poprzez doświadczenia z pierwszej ręki, poprzez wdrożenie próbnych sesji za pośrednictwem naszych wydajnych platform szkoleniowych online.

Lokalizacje

Genewa

Address
James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland
1204 Genewa, Genewa, Szwajcaria

Programy

Ta szkoła oferuje również: