Rushford Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School to oficjalna nazwa Business School of James Lind Institute, Gevena, Szwajcaria. Szkoła oferuje programy studiów wyższych w zakresie biznesu i zarządzania. Jesteśmy także wyjątkowi w naszej ofercie kilku programów MBA ze specjalizacjami technicznymi i wciąż dodajemy kolejne specjalizacje techniczne w miarę rozwoju.

Nasze 100% programy online są odpowiednie dla studentów z całego świata, którzy chcieliby otrzymać wysokiej jakości edukację od najlepszej Europejskiej Szkoły Biznesu po przystępnej cenie czesnego. W ramach globalnej instytucji JLI wykorzystujemy sieci, wiedzę, doświadczenie i zasięg geograficzny z korzyścią dla naszych studentów.

136118_JLI-Logo-1-300x300.png

JLI to międzynarodowa instytucja edukacyjna z głównym kampusem w Szwajcarii. Przygotowujemy naszych studentów do kariery w dziedzinie zdrowia publicznego, administracji zdrowia, nauk farmaceutycznych, badań klinicznych, nauk klinicznych, rolnictwa i zarządzania przedsiębiorstwem.

Dzięki uczniom z ponad 80 krajów i ponad 5000 absolwentów z całego świata nasza rozwijająca się globalna społeczność jest świadectwem doskonałej edukacji i rozwijania umiejętności uczniów w JLI. Oferujemy naszym studentom elastyczne, samodzielne środowisko uczenia się, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Nasz wydział jest mieszanką ekspertów akademickich i przemysłowych, dzięki czemu studenci są narażeni zarówno na teoretyczne, jak i praktyczne aspekty swoich obszarów studiów.

134186_pexels-photo-1595391.jpeg

Nasza misja

Jako instytucja zorientowana na badania, prowadzimy innowacyjne i uznane na arenie międzynarodowej programy biznesowe, które mają pozytywny wpływ na rozwój biznesu i rozwój społeczny.

Nadal wykorzystujemy zachowania biznesowe i badania poprzez:

 • Rozwijanie i rozszerzanie międzynarodowej sieci wiodących partnerów akademickich i wymiany w celu zapewnienia globalnego środowiska badań i nauczania.
 • Rozwijanie umiejętności biznesowych specyficznych dla branży poprzez angażowanie kluczowych liderów opinii.
 • Rozwijanie liderów odpowiedzialnych za społeczną odpowiedzialność i stawianie czoła wyjątkowym wyzwaniom intelektualnym i osobistym.
 • Rozwijanie dojrzałych i samodzielnych osobowości z kompetencjami międzykulturowymi i krytycznym myśleniem.

Nasza wizja

Naszą wizją jest bycie w czołówce szkół biznesu w Europie i uznanie na arenie międzynarodowej za innowacyjne programy biznesowe pomagające przedsiębiorstwom i instytucjom utrzymać dobrą krzywą wzrostu. Nasze badania będą miały kwitnący wpływ na praktyki biznesowe, przywództwo i literaturę akademicką. Będziemy rozwijać liderów o zasięgu globalnym, którzy wykorzystają swój potencjał do współpracy z biznesem i społeczeństwem, aby wprowadzić cenną, konstruktywną i etyczną różnicę.

Nasze wartości

 • W realizacji naszej misji i naszej wizji rządzą nas następujące wartości:
  • Doskonałość akademicka, umiejętności specjalistyczne i ukierunkowanie badań.
  • Przemyślane przywództwo i innowacje.
  • Krytyczne myślenie, sprawiedliwość i uczciwość.
  • Etyka, odpowiedzialność społeczna, dobroć, odpowiedzialność, odpowiedzialność i przejrzystość.
 • Nieustannie podchodzimy do przekraczania oczekiwań dotyczących jakości i obsługi we wszystkim, co robimy. Kształtowanie kariery naszych studentów znajduje się w centrum wszystkiego, co robimy. Aby to osiągnąć, badane są wszystkie potencjalne środki, od mentoringu po prezentację i referencje przed odpowiednią branżą.
 • Cenimy wszystkich naszych studentów i inwestujemy w ich rozwój osobisty i zawodowy oraz pomagamy im w ścieżce kariery od podstawowych potrzeb do samorealizacji.
 • Rozważnie planujemy dla naszych studentów, monitorując kluczowe zmiany w branży i podejmując odpowiednie działania, które przygotowują ich z wyprzedzeniem na przyszłe wyzwania.

134159_pexels-photo-1438072.jpeg

Podejście dydaktyczne online

Stosowane przez nas podejście szkoleniowe ma na celu identyfikację konkretnych potrzeb szkoleniowych i aspiracji zawodowych każdej osoby. W oparciu o to zrozumienie zastosowano najbardziej wydajne spersonalizowane rozwiązanie mentorskie, aby osoba mogła jak najlepiej wykorzystać program szkoleniowy.

Jesteśmy głęboko przekonani, że każda osoba ma swoje mocne strony i można ją wykorzystać dzięki właściwej platformie i podejściu do nauki. Studenci JLI są w pełni świadomi, że samoświadomość ma takie samo znaczenie jak wiedza akademicka.

Wierzymy, że Internet jest najpotężniejszym narzędziem edukacyjnym na świecie, dlatego używamy go do przekazywania wiedzy naszym studentom.

Statystyki mówią nam, że na całym świecie jest obecnie około 1 668 870 408 użytkowników Internetu, a liczba ta stale rośnie.

Dzisiejsze pokolenie chce natychmiastowego dostępu do wszystkiego, kiedy tylko tego chce i gdziekolwiek chce. To samo dotyczy szkolenia i edukacji. Studenci i pracujący profesjonaliści chcą szkolić się w drodze, a JLI korzysta z mocy Internetu, aby umożliwić im to efektywnie i wyeliminować wszystkie przeszkody na drodze.

W JLI korzystamy z Internetu, aby zmaksymalizować efektywność uczenia się w nowoczesnym otoczeniu, jednocześnie zapewniając studentom całą wiedzę, której potrzebują, aby dostać się do branży farmaceutycznej / badań klinicznych / opieki zdrowotnej.

JLI zatrudnia wielu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z branży jako mentorów dla studentów, aby zapewnić im realne perspektywy dla branży. Pomaga to naszym początkującym specjalistom osiągnąć interfejs z samą branżą. Mentoring zapewnia wiele porad dotyczących szkoleń i planowania kariery.

Studentów JLI zachęca się do wzięcia udziału w najnowocześniejszym internetowym centrum szkoleniowym kampusu (OCTC), które zostało stworzone w celu skutecznego dzielenia się informacjami między studentami i wykładowcą.

Wierzymy w przygotowanie naszych uczniów do rzeczywistych sytuacji poprzez doświadczenia z pierwszej ręki, poprzez wdrożenie próbnych sesji za pośrednictwem naszych wydajnych platform szkoleniowych online.

Nasze akredytacje

138943_EduQua_LogoPhone.png

Certyfikowana szwajcarska instytucja EduQua

Rushford Business School poprzez swoją szkołę macierzystą (James Lind Institute) posiada certyfikat EduQua, szwajcarski znak jakości dla instytucji dalszej edukacji. EduQua to jednostka akredytująca uznawana i wspierana przez rząd Konfederacji Szwajcarskiej.

EduQua to pierwszy certyfikat jakości dla publicznych i prywatnych instytucji edukacyjnych w Szwajcarii, uznawany, wspierany i zatwierdzany przez następujące organizacje:

• Szwajcarski rząd federalny
• Szwajcarska Konferencja Ministrów Edukacji Kantonów (EDK)
• Sekretariat Stanu ds. Gospodarczych (SECO)
• Szwajcarska konferencja dla działu szkoleń zawodowych (SBBK)
• Szwajcarskie Stowarzyszenie Departamentów Zatrudnienia (VSAA)
• Szwajcarska Federacja na rzecz Kształcenia Dorosłych (SVEB)

138941_ACBSP_ColorPhone.png

Rada Akredytacyjna dla Szkół i Programów Biznesu

Rushford Business School poprzez swoją szkołę macierzystą (James Lind Institute) jest członkiem „Rady Akredytacyjnej dla Szkół i Programów Biznesu (ACBSP)

ACBSP jest jedyną globalną instytucją akredytującą, która od 1988 r. Akredytuje programy biznesowe na poziomie stowarzyszonym, licencjackim i magisterskim na całym świecie. Rushford Business School jest częścią członkostwa obejmującego ponad 60 krajów. Członkowie ACBSP należą do najlepszych pedagogów w swoich dziedzinach, zainteresowanych poznaniem innowacyjnych metod nauczania, poprawą realizacji programów edukacji biznesowej i kreatywną wartością dla swoich uczniów.

136121_logo1.png

Szwajcarska wyższa instytucja edukacyjna

James Lind Institute jest zatwierdzoną szkołą policealną posiadającą uprawnienia do nadawania stopni prywatnych w Szwajcarii. Instytut jest zarejestrowany w kantonie Genewa w Szwajcarii pod numerem UID CHE-255.747.977.

136122_2logo.jpg

Międzynarodowa Rada Edukacji Otwartej i na Odległość (ICDE), Norwegia

James Lind Institute jest dumnym członkiem prestiżowej International Council for Open & Distance Education. ICDE ma status partnera konsultacyjnego przy UNESCO i podziela kluczową wartość UNESCO - powszechne prawo do edukacji dla wszystkich. ICDE dodatkowo wywodzi swoją pozycję z wyjątkowej wiedzy i doświadczenia swoich członków na całym świecie w opracowywaniu i stosowaniu nowych metodologii i nowych technologii.

136123_3logo.png

Certyfikat Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej (ISO) 9001: 2015

James Lind Institute (JLI) jest w pełni akredytowany przez AMERYKAŃSKĄ RADĘ USŁUG AKREDYTACYJNYCH (ABAS) zgodnie ze standardami ISO 9001: 2015 w zakresie dostarczania programów szkoleniowych i edukacyjnych związanych z opieką zdrowotną i sektorami pokrewnymi.

Lokalizacje

Genewa

Address
James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland
1204 Genewa, Genewa, Szwajcaria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: