Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do iBMS ...

IBMS zapewnia Państwu narzędzi, wiedzy i doświadczenia trzeba będzie zdefiniować sukces na własnych warunkach, a następnie go osiągnąć. Jesteśmy zobowiązani, aby zapewnić Państwu dobrze zaokrąglone i zrównoważone edukacji jeszcze skupionej, które pozwoli Ci bardzo atrakcyjne dla przyszłych potencjalnych pracodawców. Będziesz miał wiele okazji, aby zwiększyć swoją wiedzę za pośrednictwem naszych programów akademickich i zajęć pozalekcyjnych obsługiwanych przez state-of-the-art zasobów.

O iBMS

IBMS, będziesz miał wiele okazji, aby zwiększyć swoją wiedzę za pośrednictwem naszych programów akademickich i zajęć pozalekcyjnych obsługiwanych przez state-of-the-art zasobów.

Połączenie tych cech z doświadczenia, wykładowców i pracowników, które są uprzejmy do indywidualnych potrzeb, oraz w międzynarodowym Genewy masz przepis na sukces. IBMS zapewnia Państwu narzędzi, wiedzy i doświadczenia trzeba będzie zdefiniować sukces na własnych warunkach, a następnie go osiągnąć. Jesteśmy zobowiązani, aby zapewnić Państwu dobrze zaokrąglone i zrównoważone edukacji jeszcze skupionej, które pozwoli Ci bardzo atrakcyjne dla przyszłych potencjalnych pracodawców.

W IBMS, MBA jest zakorzeniony w filozofii, która znajduje swoje korzenie w systemie edukacji w Stanach Zjednoczonych. Koncentruje się na rozwoju prawdziwy potencjał danej osoby MBA oferuje program dowodzonych wartości koncentruje się na przywództwa, innowacji i dobrych praktyk.

Te IBMS, MBA może być badane na szereg różnych sposobów:

A 12 miesięczny program MBA Full-time A 18 miesiąc Część czasu EMBA uczy się w godzinach wieczornych i klas weekend do 24 miesięcy na dni modułowe zajęcia Flexi MBA

Przyszłość każdej firmy zależy od pomyślnego rozwoju jego mieszkańców. Dlatego nasza praca Executive Education jest tak ważne. Nasza Szkoła Biznesu stwarza korzystne warunki i doskonałe zaplecze dla realizacji edukacji menedżerskiej. W ścisłej współpracy z biznesem, patrzymy na rozwoju nowej generacji menedżerów i liderów biznesu. Ludzie, którzy nie tylko będą rozwijać silną, karierę, ale który będzie również mieć rzeczywisty wpływ na wydajność organizacji, w których pracują. Dokładniej oferujemy:

BBA przez 4 lata programów TTH dla programu jeden rok TTH przez 6 miesięcy programu Profesjonalny program księgowe

Każdy z tych obszarów wiedzy zaoferuje szerokość i głębokość zarówno do indywidualnych karier i firm ich wpływem. Ułożyła, jednak stanowią one mocny program zmian biznesowych. Każdy program jest przeznaczony dla ambitnych, utalentowanych osiągających. Nasze cele to, aby przygotować osoby z umiejętności przywódczych wysokiego szczebla w swoich dziedzinach.

Założenia i cele

Program IBMS ma na celu kultywowanie przywództwa i skuteczności niezbędne do sprostania wyzwaniom związanym z kierownictwem wyższego szczebla na poziomie międzynarodowym. Jest on oparty na programie nauczania są w stylu amerykańskim seria wysoce interaktywne i intensywne. Profesorowie iBMS są rygorystycznie wybrane spośród najlepszych konsultantów i specjalistów w swoich dziedzinach z wielu posiadających pozycje w najlepszych szkół biznesu w Europie.

Nowy rok szkolny przynosi nowe wyzwania i możliwości. Zdajemy sobie sprawę, każdy student ma swoje i jej własne marzenia, czasami, nie zawsze częścią tej ogromnej publiczności, połączony świat, ale IBMS jest tutaj, aby pomóc w unikalnej odkrycia losu, który jest bardzo osobiste i bliskie każdemu z nas.

Nasza praca tutaj razem będzie podstawą do życia wypełnionego globalnego serwisu i przywództwa. Jesteśmy sadzenia materiału siewnego, który stworzy marzenia, cele i pasje dla siebie i swoich rodzin. Nasz zespół jest zaangażowana w pomoc kultury, rosnąć, pasz i pilnować tych cenionych marzenia, które zaczynają kwitnąć podczas swojego czasu w iBMS. To małe ziarno marzenia, które jest w każdym z nas jest jak IBMS było dla nas więcej niż 20 lat temu. Ten sen dla nas stało się realne ... i jesteśmy dumni powiedzieć, dzisiaj, zapraszamy do tego świata, który stał się firmy takie jak IBM, jeden z prawdziwie niezależnych, globalnie ukierunkowane i instytucji jakości przez Swiss.

Dlaczego IBMS?

Zarabianie Masters of Business Administration (MBA) stopnia, może dostarczyć umiejętności zarządzania i wiedzy biznesowej, które otwierają nowe możliwości kariery dla Ciebie. Jeśli pracujesz w biznesie i szukasz awansu lub przejść z obecnego obszaru wiedzy na nowy, program MBA może pomóc Ci osiągnąć swoje cele. Program MBA rozpocznie również Cię w znacznie większym zakresie płac, że menedżerowie górny poziom i kierownictwo cieszyć. Ponadto, w wysokie stanowiska dyplom MBA pozwolą Ci trzymać, twoja praca będzie często bardziej interesujące i satysfakcjonujące.

MBA z specjalizacji!

Teraz coraz więcej programów MBA zapewnić szkolenia, które wykraczają poza ogólnym zarządzaniu przedsiębiorstwem dostarczyć przedmiot ekspertyzy miejsc. Tak więc, na przykład, jeśli Twoje zainteresowania zawodowe są w dziedzinie e-commerce można znaleźć nasze programy MBA z silnym naciskiem na tym obszarze. Ponadto, wiele programów MBA będzie można zarobić stopień specjalizacji, więc można połączyć szkolenie Business Administration szkolenia w innej dziedzinie, jak kadr, księgowości i finansów itp

MBA Stężenia i specjalizacje w następujących kierunkach:

Księgowość i finanse Przedsiębiorczość i Zarządzanie operacyjne Zarządzanie ogólne zasoby ludzkie Marketing i zarządzanie Marketing Brand Zarządzanie projektami Turystyka i Travel Management

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Institute of Business & Management Sciences

IBMS`s stopnia MBA w Business International zapewnia ramy dla profesjonalistów, aby zrozumieć tę ekscytującą i kompleksową globalnego środowiska biznesowego i szczegółowe ... [+]

MBA w Business Administration lub International Business:

Globalizacja biznesu jest rzeczywistość doświadczana przez każdego kraju na świecie, a zwłaszcza w USA i Europie, gdzie surowce źródłowe firmy, produkujemy i sprzedajemy na całym świecie. Tak samo jest w sektorze usług, gdzie wszystkie najważniejsze instytucje finansowe i usługi mają oddziały w największych miastach świata.

Specjaliści Business Administration w tym nowe i ekscytujące ery mają ogromne możliwości kariery na całym świecie, które są jednocześnie wyzwaniem i satysfakcję w tym samym czasie. IBMS`s stopnia MBA w Business International zapewnia ramy dla profesjonalistów, aby zrozumieć tę ekscytującą i kompleksową globalnego środowiska biznesowego i szczegółowej wiedzy dla ich skutecznego funkcjonowania w wybranym obszarze zainteresowania.... [-]

Szwajcaria Geneva
Luty 2020
W pełnym wymiarze godzin
18 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Rue Voltaire 16
1201 Genève

Geneva, Geneva, 1201 CH
Social Media