Geneva School of Economics and Management - University of Geneva

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapewnienie kompleksowej edukacji akademickiej

Od stopnia licencjata do doktora, za pośrednictwem Masters, Genewa Szkoła Ekonomii i Zarządzania (GSEM) zapewnia wszechstronne wykształcenie wyższe, obejmującą wszystkie dziedziny zarządzania i administracji biznesu. Jego studia są podzielone na dwa cykle kolejnych: w ciągu trzech lat licencjackie, a następnie magisterskie na trzy lub cztery semestry. Pierwszy zawiera ogólny, wielodyscyplinarne szkolenie natomiast drugi pozwala na uzyskanie specjalizacji w danej dyscyplinie.

Oprócz stopnia licencjata w administracji biznesowej GSEM oferuje pięć Masters z różnych specjalności. W ten sposób uczniowie mogą poszerzyć swoją wiedzę w dyscyplinach zarządzania (międzynarodowego zarządzania lub marketingu), rachunkowości i kontroli, finansów, statystyki i handlu międzynarodowego.

Kompatybilny z systemami uniwersyteckich 45 krajach europejskich, programy te zawierają najnowsze osiągnięcia naukowe, z uwzględnieniem realiów gospodarczych oraz oczekiwań środowisk zawodowych.

Oferuje kształcenie

Z dwoma MBA i około dwudziestu programów wykonawczych, GSEM Geneva oferuje szeroką gamę kursów kształcenia ustawicznego umożliwiającego każdego profesjonalisty w celu zwiększenia jego / jej umiejętności w różnych dziedzinach gospodarki i administracji biznesu.

programy wykonawcze są owocem ścisłej współpracy sfer akademickich i zawodowych. Różnorodność zaangażowanych stron, które są sporządzane zarówno z University oraz z różnych sektorów gospodarki, umożliwia wysoki poziom wiedzy specjalistycznej, które należy osiągnąć, a programy mają być dostosowane do wymagań rynku.

Aby utrzymać ośrodek badawczy

Badanie stanowi podstawowej działalności GSEM. Obejmuje on wszystkie obszary zarządzania, a wyniki każdego roku w publikacji licznych prac, artykułów, wkładów do zbiorowych programów i dokumentów na konferencjach naukowych.

Projekty badawcze realizowane w GSEM mieć korzyści znaczących dotacji finansowych z FNRS, NCCR FinRisk, Szwajcarskiego Instytutu Finansów, CNRS i różnych organizacji międzynarodowych.

Profesorowie zapewniają również ciągłość akademickiej poprzez ich nadzorem prac doktorskich, których jest obecnie ponad czterdziestu lat.

Aby zachęcić do mobilności studentów

W zgodzie z duchem porozumień Bolonia, GSEM sprzyja mobilności studentów i współpracy między uniwersytetami. Ze względu na szczególne relacje, że cieszy się z innymi uczelniami na całym świecie, Wydział stale poszerza zakres możliwych wymian dla studentów.

Programy wymiany GSEM oferują studentom niepowtarzalną okazję do podjęcia część ich oczywiście w instytucji partnerskiej, w Szwajcarii i za granicą. Takie pobyty stanowić istotny etap szkoleniowy dla uczniów aspirujących do kariery w wymiarze międzynarodowym. Zapewniają one również możliwość poznania innej kultury, rozwijanie znajomości języka obcego, doświadczenie różne metody nauczania, a czasem do zdobycia specjalizacji nie dostarczonych przez ich programu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat February 2019 Szwajcaria Geneva + 1 więcej

Program Executive MBA (EMBA) na Uniwersytecie w Genewie (UNIGE) zapewnia kierownictwo z wykształceniem ogólnego zarządzania pierwszej klasy bez przerywania ich kariery. [+]

Executive MBA

Program Executive MBA (EMBA) na Uniwersytecie w Genewie (UNIGE) zapewnia kierownictwo z wykształceniem ogólnego zarządzania pierwszej klasy bez przerywania ich kariery. Został on zaprojektowany do równowagi teorię i praktykę, i analitycznego myślenia i działania, i jest tak skonstruowane, aby zapewnić uczestnikom szkolenia zdobyć wiodącą poprzez aktywne uczestnictwo i korporacyjną perspektywę wykonawczą. Uczy uczestnikom budować fundamentalne umiejętności i pewności siebie, aby rozwinąć ich zdolności do prowadzenia i podejmowania wyzwań cross-funkcjonalnych. UNIGE EMBA starannie dobiera mieszankę uczestnika przez rygorystyczny proces selekcji 4-etapowej w celu zapewnienia wysokiej jakości peer-to-peer wymiany. Jej pracownicy dydaktyczni są uwrażliwione na potrzeby menedżerów i liderów biznesu w celu opracowania i wdrożenia skutecznych rozwiązań operacyjnych złożonych sytuacjach. UNIGE studiów jest akredytowany przez Association of MBA (AMBA).... [-]


MBA

Organizacji International MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat February 2019 Szwajcaria Geneva + 1 więcej

Oferowane jako jednoroczną intensywnej MBA oraz program w niepełnym wymiarze godzin (od 2 do 3 lat), IOMBA oferuje multidyscyplinarny program nauczania prowadzone przez międzynarodowych wykładowców z całego świata wiodących uniwersytetów, jak i uznanych specjalistów z międzynarodowej organizacji International (iOS) i organizacje pozarządowe (NGO). Położony w samym sercu Genewy, zaledwie rzut kamieniem od wielu organizacji Narodów Zjednoczonych i innych prestiżowych instytucji międzynarodowych, program zapewnia możliwości uczniów do kontynuowania kariery w IO, organizacji pozarządowej lub międzynarodowej korporacji. [+]

organizacji International MBA

W pełnym wymiarze godzin (1 rok) lub w niepełnym wymiarze godzin (2-3 lat) Program

Jako jeden rok intensywnej MBA oraz program w niepełnym wymiarze godzin (od 2 do 3 lat), IO-MBA oferuje multidyscyplinarny program nauczania prowadzone przez międzynarodowych wykładowców z całego świata wiodących uniwersytetów, jak i uznanych specjalistów z międzynarodowej organizacji International (OI ) oraz organizacje pozarządowe (NGO).

Ten od dawna programu (13th edition) oferuje 24 modułów obejmujących najnowocześniejsze środowisko polityczne i gospodarcze organizacji wielostronnych, jak również istniejące wyzwania kierownicze w międzynarodowej non-profit organizacji.... [-]