Business School Lausanne

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jest BSL?

Założona w 1987 roku, Business School Lausanne (BSL) jest innowacyjną szkołą biznesu, z siedzibą w Szwajcarii. Zapewniamy platformę edukacyjną, która umożliwia osobom i organizacjom rozwój poprzez współtworzenie opłacalnych rozwiązań biznesowych dla naszej planety i jej mieszkańców.

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, świat potrzebuje nowej generacji liderów i przedsiębiorców. Taki, który nie dba o to, by być najlepszym na świecie, ale raczej o osiągnięcie tego, co najlepsze dla świata. Umożliwienie naszym uczniom "bycia zmianą" inspiruje naszą pracę.

Studenci z sześćdziesięciu narodowości i różnych środowisk dołączają do naszego doświadczonego wydziału we wspólnej eksploracji biznesu jako siły na dobre. W małych i spersonalizowanych klasach nasi profesorowie codziennie wprowadzają do zajęć najnowszą wiedzę biznesową i wspierają naszych uczniów w osiągnięciu ich pełnego potencjału.

Wykraczamy poza tradycyjną edukację. Zachęcamy naszych uczniów do współpracy, a nie do rywalizacji. Organizujemy nauczanie i uczenie się w kwestiach społecznych, środowiskowych i ekonomicznych, zarówno na poziomie globalnym, jak i lokalnym. Tworzymy otwartą przestrzeń, w której wszyscy z nas, studenci, profesorowie, pracownicy, badacze i zainteresowane strony spotykają się, aby zadawać odważne pytania i maksymalizować wartości, które są ważne.

W Szwajcarii BSL zajmuje 2 miejsce w rankingu Master in International

Witamy w naszej szkole i czekamy na kontakt z Tobą!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Dyplomy » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

E / MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Szwajcaria Lausanne + 1 więcej

BSL E / MBA w Szwajcarii jest transformacyjnym, a nie transakcyjnym doświadczeniem, które ułatwia uczenie się i rozwój osobisty jako samoświadomy, adaptacyjny i odpowiedzialny lider dla lepszego świata. [+]

Omówienie programu

BSL E / MBA to transformacyjne, a nie transakcyjne doświadczenie, które ułatwia uczenie się i rozwój osobisty jako samoświadomy, adaptacyjny i odpowiedzialny lider.

Rozpoczniesz osobistą podróż transformacyjną, która pozwoli ci lepiej poznać siebie, (ponownie) odkryć twój osobisty cel i rozwinąć zdolność przywódczą do dokonywania znaczących zmian w świecie. Będziesz zanurzony w przestrzeni edukacyjnej, która wspiera Twój osobisty rozwój poprzez kursy miękkich umiejętności, indywidualny mentoring i możliwości coachingu dla innych.Zyskasz biznes na głowie i będziesz narażony na niekonwencjonalne myślenie poza zwykłymi sprawami. Dzięki naszemu trójwymiarowemu podejściu do uczenia się, "ja", "my" i "my wszyscy", będziesz kultywować umiejętności i perspektywy, które umożliwią ci zrozumienie globalnych wyzwań biznesowych i reagowanie na nie z indywidualnej, zbiorowej i systemowej perspektywy.Zainwestujesz w rozwój zawodowy i odkryjesz możliwości łączenia swoich dotychczasowych doświadczeń, mocnych stron i pasji w satysfakcjonującą ścieżkę kariery. Rozszerzysz się i zastosujesz to, czego nauczysz się od razu w Projekcie Doradztwa MBA: wybierzesz pomiędzy Planem Biznesowym dla początkującej, rodzinnej firmy lub wybranej przez siebie firmy, a Projektem Doradztwa Społecznego w Republice Południowej Afryki.Funkcje podpisu BSLMałe klasy do 20 uczestników ze spersonalizowaną uwagą i wsparciem ze strony profesorówProfesorowie, którzy są wytrawnymi i obecnie aktywnymi praktykami biznesowymi i ekspertami w swojej dziedzinieMiędzynarodowe i różnorodne środowisko dla studentów z 60 narodowościOpcje programu... [-]

E / MBA w zrównoważonym biznesie

Stacjonarne 2 lat February 2019 Szwajcaria Lausanne

EMBA w Sustainable Business to wyjątkowy program w Szwajcarii łączący edukację MBA z głębokim nurkowaniem w zrównoważonym biznesie za pośrednictwem BSL - University of St. Gallen na wspólnym poziomie w Sustainable Business. [+]

Przegląd programu

E / MBA w Sustainable Business to wyjątkowy program w Szwajcarii, łączący edukację E / MBA z głębokim nurkowaniem w zrównoważony rozwój biznesu poprzez BSL-University of St. Gallen na wspólnym kierunku w Zrównoważonym Biznesie. Jest idealny dla uczestników i profesjonalistów, którzy chcą wykorzystać dotychczasowe doświadczenia, aby wywrzeć prawdziwy wpływ na biznes.

Ten program łączy dwa programy w jeden, E / MBA i Dyplom w Zrównoważonym Biznesie, co daje całościowe doświadczenie edukacyjne, które zmieni sposób definiowania biznesu i siebie w wiodących zmianach i innowacjach na rzecz lepszego świata. Praktycznie, weźmiesz wszystkie kursy przygotowawcze z programu E / MBA i będziesz kontynuował roczną specjalizację w zakresie zrównoważonego rozwoju. Rezultatem jest program, który kształtuje cię w samoświadomego, kompetentnego i zorientowanego na zrównoważony rozwój biznesowego praktyka.... [-]


Filmy

Business School Lausanne: School of the 21st Century

Kontakt

Business School Lausanne

Strona internetowa https://www.bsl-lausanne.ch