Przeczytaj oficjalny opis

Kim jest BSL?

Założona w 1987 roku, Business School Lausanne (BSL) jest innowacyjną szkołą biznesu, z siedzibą w Szwajcarii. Zapewniamy platformę edukacyjną, która umożliwia osobom i organizacjom rozwój poprzez współtworzenie opłacalnych rozwiązań biznesowych dla naszej planety i jej mieszkańców.

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, świat potrzebuje nowej generacji liderów i przedsiębiorców. Taki, który nie dba o to, by być najlepszym na świecie, ale raczej o osiągnięcie tego, co najlepsze dla świata. Umożliwienie naszym uczniom "bycia zmianą" inspiruje naszą pracę.

Studenci z sześćdziesięciu narodowości i różnych środowisk dołączają do naszego doświadczonego wydziału we wspólnej eksploracji biznesu jako siły na dobre. W małych i spersonalizowanych klasach nasi profesorowie codziennie wprowadzają do zajęć najnowszą wiedzę biznesową i wspierają naszych uczniów w osiągnięciu ich pełnego potencjału.

Wykraczamy poza tradycyjną edukację. Zachęcamy naszych uczniów do współpracy, a nie do rywalizacji. Organizujemy nauczanie i uczenie się w kwestiach społecznych, środowiskowych i ekonomicznych, zarówno na poziomie globalnym, jak i lokalnym. Tworzymy otwartą przestrzeń, w której wszyscy z nas, studenci, profesorowie, pracownicy, badacze i zainteresowane strony spotykają się, aby zadawać odważne pytania i maksymalizować wartości, które są ważne.

W Szwajcarii BSL zajmuje 2 miejsce w rankingu Master in International

Witamy w naszej szkole i czekamy na kontakt z Tobą!

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Business School Lausanne

BSL E / MBA w Szwajcarii jest transformacyjnym, a nie transakcyjnym doświadczeniem, które ułatwia uczenie się i rozwój osobisty jako samoświadomy, adaptacyjny i odpowiedz ... [+]

Omówienie programu

BSL E / MBA to transformacyjne, a nie transakcyjne doświadczenie, które ułatwia uczenie się i rozwój osobisty jako samoświadomy, adaptacyjny i odpowiedzialny lider.

Rozpoczniesz osobistą podróż transformacyjną, która pozwoli ci lepiej poznać siebie, (ponownie) odkryć twój osobisty cel i rozwinąć zdolność przywódczą do dokonywania znaczących zmian w świecie. Będziesz zanurzony w przestrzeni edukacyjnej, która wspiera Twój osobisty rozwój poprzez kursy miękkich umiejętności, indywidualny mentoring i możliwości coachingu dla innych.Zyskasz biznes na głowie i będziesz narażony na niekonwencjonalne myślenie poza zwykłymi sprawami. Dzięki naszemu trójwymiarowemu podejściu do uczenia się, "ja", "my" i "my wszyscy", będziesz kultywować umiejętności i perspektywy, które umożliwią ci zrozumienie globalnych wyzwań biznesowych i reagowanie na nie z indywidualnej, zbiorowej i systemowej perspektywy.Będziesz inwestować w rozwój zawodowy i zbadasz możliwości połączenia dotychczasowych doświadczeń, mocnych stron i pasji w satysfakcjonującą ścieżkę kariery. Rozciągniesz się i zastosujesz to, czego nauczysz się od razu w Projekcie MBA: wybierzesz pomiędzy Projektem biznesowym dla firmy rozpoczynającej działalność, firmą rodzinną lub wybraną przez Ciebie firmą.Funkcje podpisu BSLMałe klasy do 20 uczestników ze spersonalizowaną uwagą i wsparciem ze strony profesorówProfesorowie, którzy są wytrawnymi i obecnie aktywnymi praktykami biznesowymi i ekspertami w swojej dziedzinieMiędzynarodowe i różnorodne środowisko dla studentów z 60 narodowościOpcje programu... [-]
Szwajcaria Lausanne
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Business School Lausanne

EMBA w Sustainable Business to wyjątkowy program w Szwajcarii łączący edukację MBA z głębokim nurkowaniem w zakresie zrównoważonego rozwoju biznesu. ... [+]

Przegląd programu

E / MBA w Sustainable Business to wyjątkowy program w Szwajcarii łączący edukację E / MBA z głębokim zanurzeniem w zrównoważony rozwój biznesu. Jest idealny dla uczestników i profesjonalistów, którzy chcą wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenia, aby wywrzeć rzeczywisty wpływ na biznes.

Ten program łączy dwa programy w jeden, E / MBA i dyplom w zrównoważonym biznesie, co skutkuje holistycznym doświadczeniem edukacyjnym, które zmieni sposób definiowania biznesu i siebie w prowadzeniu zmian i innowacji na rzecz lepszego świata. Praktycznie weźmiesz wszystkie kursy podstawowe z programu E / MBA i kontynuujesz specjalizację w zakresie zrównoważonego rozwoju. Rezultatem jest program, który kształtuje cię w samoświadomego, kompetentnego i świadomego ekologicznie praktykującego biznesu.... [-]

Szwajcaria Lausanne
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Business School Lausanne: School of the 21st Century

Business School Lausanne