Rutgers Business School Asia Pacific

rutgersasiapacific

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Rutgers Business School Azji i Pacyfiku jest filią Rutgers, The State University of New Jersey (USA). Rutgers oferuje wysoko w rankingu Executive Master of Business Administration (EMBA) program do utalentowanych specjalistów w Singapurze. W uzupełnieniu do programu EMBA, jesteśmy również oferowanie otwartego dostępu i niestandardowych programów Executive Education zarówno dla osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

Program studiów jest zakończona w Singapurze. Rutgers Business School Azji i Pacyfiku jest zarejestrowana Komitetu Private Education Education Institution jako prywatne (PEI). Jesteśmy zarejestrowani CPE przez okres 4 lat od dnia 22 maja 2016 do 21 maja 2020.

Absolwenci programu Executive MBA w Singapurze zarobić Master of Business Administration (MBA) stopień przyznany przez Rutgers, State University of New Jersey (USA). Certyfikat MBA i Transcript są wydawane przez Uniwersytet. Absolwenci Singapurze są zaproszeni do udziału w corocznej zwołanie w New Jersey, USA każdego roku.

Rutgers

Udogodnienia w Rutgers Business School Asia Pacific Singapore

Zajęcia odbywają się w dniu 1 Keong Saik Road, Singapore.

Klasa ma 67 mkw i jest wyposażona w rzutnik, tablicy ściany i posiada łączność WiFi. Liczba miejsc wynosi między 25-30 uczniów. Nauczyciel w relacji do studentów zazwyczaj wynosi 1: 20-25.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Rutgers Executive MBA Program Zarządzania Przedsiębiorstwem (Emba)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 14 - 15 miesięcy February 2019 Singapur Singapore

Rutgers wykonawczy Master of Business Administration (EMBA) jest wybór profesjonalnej edukacji biznesowej dla zmotywowany zawodowych z aspiracjami do przyspieszonego rozwoju zawodowego i rozwoju. [+]

Przegląd programu:

Rutgers wykonawczy Master of Business Administration (EMBA) jest wybór profesjonalnej edukacji biznesowej dla zmotywowany zawodowych z aspiracjami do przyspieszonego rozwoju zawodowego i rozwoju. Executive MBA zapewnia wysoki poziom trwałej doświadczenie, które będzie trwać swój całej swojej karierze, gdzie skrzyżowanie teorii i praktyce zapewnia maksymalne korzyści dla osób intencyjny w sprawie dołożenia wszelkich liczby klas. Zastosować to, czego nauczyli się w klasie dzisiaj do wyzwań biznesowych, kiedy jesteś z powrotem w biurze w poniedziałek.

Rutgers Zaleta:

Wysoce wg głównych publikacjach. Niektóre cytaty to: Financial Times: # 7 w finansach (2016), nr 8 w Corporate Strategy Worldwide (2015), nr 10 pensji Progress in USA (roku 2016/17), # 15 w USA (roku 2016/17) # 16 Kariera postęp Worldwide (2016/17) & # 67 Worldwide (2016/17)... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Rutgers Business School Asia Pacific
1 Keong Saik Road
Singapore

Singapore, SG