Read the Official Description

AACSB Accredited

Rutgers Business School Azji i Pacyfiku jest filią Rutgers, The State University of New Jersey (USA). Rutgers oferuje wysoko w rankingu Executive Master of Business Administration (EMBA) program do utalentowanych specjalistów w Singapurze. W uzupełnieniu do programu EMBA, jesteśmy również oferowanie otwartego dostępu i niestandardowych programów Executive Education zarówno dla osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

Program studiów jest zakończona w Singapurze. Rutgers Business School Azji i Pacyfiku jest zarejestrowana Komitetu Private Education Education Institution jako prywatne (PEI). Jesteśmy zarejestrowani CPE przez okres 4 lat od dnia 22 maja 2016 do 21 maja 2020.

Absolwenci programu Executive MBA w Singapurze zarobić Master of Business Administration (MBA) stopień przyznany przez Rutgers, State University of New Jersey (USA). Certyfikat MBA i Transcript są wydawane przez Uniwersytet. Absolwenci Singapurze są zaproszeni do udziału w corocznej zwołanie w New Jersey, USA każdego roku.

Rutgers

Udogodnienia w Rutgers Business School Asia Pacific Singapore

Zajęcia odbywają się w dniu 1 Keong Saik Road, Singapore.

Klasa ma 67 mkw i jest wyposażona w rzutnik, tablicy ściany i posiada łączność WiFi. Liczba miejsc wynosi między 25-30 uczniów. Nauczyciel w relacji do studentów zazwyczaj wynosi 1: 20-25.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Rutgers Business School Asia Pacific

Program Rutgers Executive Master of Business Administration (EMBA) to najlepszy wybór edukacji biznesowej dla wysoce zmotywowanego profesjonalisty z aspiracjami do przysp ... [+]

Przegląd programu:

Program Rutgers Executive Master of Business Administration (EMBA) to najlepszy wybór edukacji biznesowej dla wysoce zmotywowanego profesjonalisty z aspiracjami do przyspieszonego rozwoju kariery i rozwoju. Executive MBA zapewnia wysoki poziom trwałego doświadczenia, które będzie trwać przez całą twoją karierę, gdzie przecięcie teorii i praktyki zapewnia maksymalne korzyści osobom, które chcą, aby każda klasa się liczyła. Zastosuj to, czego nauczyłeś się w klasie dzisiaj, do wyzwań biznesowych, gdy wrócisz do biura w poniedziałek.

Zaleta Rutgers:

Wysoko ocenione. Niektóre cytaty to: Financial Times: # 2 w ekonomii, # 3i n Corporate Strategy

... [-]
Singapur Singapore
February 2019
Zaoczne
14 - 15 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Location address
Rutgers Business School Asia Pacific
1 Keong Saik Road
Singapore

Singapore, SG