Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Manchester był wczesnym uczniem edukacji ponadnarodowej i ma teraz 25-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Przez lata nawiązaliśmy silne globalne partnerstwa z korporacjami i znanymi partnerami edukacyjnymi oraz założyliśmy 6 globalnych centrów na 4 kontynentach: Manchester, Dubaj, Hongkong, São Paulo, Szanghaj i Singapur.

Nasza tradycja sukcesów w nauce i badaniach sięga ponad 180 lat, obejmując narodziny nowoczesnego komputera, podział atomu i podstawowe zasady nowoczesnej ekonomii. Na Uniwersytecie w Manchesterze ma wiele innych zmieniających świat innowacji. Zajmując 2. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem „siły badawczej” w ramach badań doskonałości badawczej 2014, cieszymy się światową reputacją naszych pionierskich badań, które wzmacniają nasze oparte na problemach podejście do nauki licencjackiej.

Singapur, centrum Azji Południowo-Wschodniej

Centrum Azji Południowo-Wschodniej, będące w 100% własnością The University of Manchester, działa w Singapurze od 1992 roku i prowadzi elastyczny Global MBA dla profesjonalistów z różnych środowisk kulturowych i zawodowych. Obsługuje obecnie prawie 300 studentów i ukończył ponad 1600 studentów w regionie Azji Południowo-Wschodniej i Oceanii.

Nasi międzynarodowi naukowcy podróżują po świecie, nauczając w naszych 6 globalnych ośrodkach. Wielu naszych pracowników akademickich jest wyposażonych w wiedzę branżową i szerokie kontakty z publicznymi, prywatnymi, w tym organizacjami trzeciego sektora na całym świecie. Prowadzą debatę, wpływają na opinię i politykę oraz stymulują zmiany.

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

80 Robinson Road # 13-02 Singapur 068898

Numer rejestracyjny CPE: 201022477R
Okres: od 28 września 2016 r. Do 27 września 2020 r

Lokalizacje

Singapur

Manchester Business School Pte Ltd

Address
80 Robinson Road #13-02
068898 Singapur, Singapur
Telefon
+65 6538 4470

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje