Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet w Manchesterze był wczesnym nauczycielem edukacji ponadnarodowej, a obecnie ma 25-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Z biegiem lat nawiązaliśmy silne globalne partnerstwa z firmami i partnerami edukacyjnymi, a także założyliśmy 6 globalnych centrów na 4 kontynenty: Manchester, Dubaj, Hong Kong, São Paulo, Szanghaj i Singapur.

Nasza tradycja sukcesu w nauce i nauce sięga ponad 180 lat, obejmując narodziny nowoczesnego komputera, rozszczepienie atomu i zasady założycielskie współczesnej ekonomii. Na Uniwersytecie w Manchesterze znajduje się wiele innych innowacyjnych innowacji. Oceniany na drugim miejscu w Wielkiej Brytanii pod względem "siły badawczej" w ramy doskonałości na rzecz badań 2014 r. Cieszymy się światową renomą naszych pionierskich badań, które zwiększają podejście oparte na problemach w uczeniu się na poziomie licencjackim.

Singapur, Centrum Azji Południowo-Wschodniej

Centrum od Azji Południowo-Wschodniej, założone w 100% zależne od Uniwersytetu w Manchesterze, prowadzi swoją obecność od 1992 roku i prowadzi elastyczny Global MBA dla profesjonalistów z różnych środowisk. Obecnie obsługuje blisko 300 studentów i ukończył ponad 1000 studentów w regionie Azji Południowo-Wschodniej i Oceanii.

Nasi międzynarodowi naukowcy podróżują po świecie, nauczając w naszych 6 globalnych centrach. Wielu z naszych pracowników naukowych wyposażonych jest w wiedzę branżową i rozległe związki z publicznymi, prywatnymi, w tym z organizacjami z sektora trzeciego na całym świecie. Prowadzą debatę, wpływają na opinię i politykę oraz wpływają na zmianę.

Manchester Business School
Numer rejestracyjny CPE: 201022477R
Okres: 28 września 2016 r. - 27 września 2020 r

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Global MBA

Manchester Business School, Singapore Centre

Podnieś swoje aspiracje do tego światowej klasy, międzynarodowego programu MBA w niepełnym wymiarze godzin, który koncentruje się na Tobie jako liderze od samego początku ... [+]

Podnieś swoje aspiracje do tego światowej klasy, międzynarodowego programu MBA w niepełnym wymiarze godzin, który koncentruje się na Tobie jako liderze od samego początku. Od przedsiębiorczości po międzynarodowe finanse - skorzystasz z najnowszego myślenia i doskonalisz umiejętności, które wyróżnią Cię na dzisiejszym konkurencyjnym rynku.

W styczniu i lipcu, na światowym poziomie, międzynarodowe MBA obejmuje 18 miesięcy nauczania, sześciomiesięczny projekt oraz możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Przed

Praktyczne umiejętności uczenia się

Buduj umiejętności, których będziesz potrzebował podczas MBA

Indukcja twarzą w twarz w centrum domu... [-]

Singapur Singapore
Lipiec 2019
Zaoczne
18 - 60 miesięcy
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Zaoczne studia MBA

Manchester Business School, Singapore Centre

The Kelley-Manchester Global MBA oferuje podwójną wiedzę specjalistyczną zarówno w brytyjskich i amerykańskich szkołach biznesu i łączy najlepsze na świecie nauczanie onl ... [+]

The Kelley-Manchester Global MBA oferuje podwójną wiedzę specjalistyczną zarówno w brytyjskich i amerykańskich szkołach biznesu i łączy najlepsze na świecie nauczanie online MBA z immersyjnym, bezpośrednim nauczaniem w 8 globalnych lokalizacjach.

Oprócz nauczania online, ten elastyczny MBA obejmuje 18 dni nauczania w trzech warsztatach stacjonarnych (plus opcjonalne pięciodniowe warsztaty w Waszyngtonie) w sumie.

Dostawa mieszana

Global MBA Kelley-Manchester łączy najlepsze na świecie nauczanie online MBA z immersyjnym, bezpośrednim nauczaniem w 8 globalnych lokalizacjach. Rezultatem jest elastyczny MBA, który jest prawdziwie międzynarodowym doświadczeniem.

Harmonogram warsztatówSemestr 1: 6 dni w Kelley School of Business w Bloomington, IndianaSemestr 2: 6 dni w dowolnym globalnym centrum Alliance MBS *Semestr 3: Wszystkie internetowe lub internetowe 5-dniowe warsztaty z zakresu polityki publicznej w WaszyngtonieSemestr 4: 6 dni w dowolnym globalnym centrum Alliance MBS ** AMBS oferuje również wybrane zajęcia, które obejmują 3-dniowe warsztaty w Waszyngtonie.Nauka online... [-]
Singapur Singapore
Lipiec 2019
Zaoczne
24 - 60 miesięcy
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Manchester Business School Pte Ltd
Address
55 Market Street, #05-01
048941 Singapore, Singapur
Witryna
Telefon
+65 6538 4470