Przeczytaj oficjalny opis

Idź dalej z LSBF w Singapurze

W London School of Business and Finance (LSBF) w Singapurze mierzymy sukces poprzez wpływ, jaki mają nasi studenci, wykładowcy i absolwenci w regionie.

Nominowany jako najlepsza prywatna szkoła rachunkowości i najlepsza prywatna szkoła w hotelarstwie

Dlaczego warto wybrać London School of Business

Kultywujemy etos, w którym można się uczyć, rozwijać i odnosić sukcesy. Będziesz dzielić się pomysłami i doświadczeniami z ludźmi z całego świata podczas kształtowania swojego przyszłego sukcesu. Dowiedz się, dlaczego kolejna generacja liderów biznesu wybiera LSBF.

Więcej sposobów na naukę, więcej sposobów na rozwój

Mamy kampusy w Londynie i Singapurze, które są wspierane przez naszą nagradzaną internetową platformę edukacyjną.

Nasze studia podyplomowe są dostarczane online, a nasze programy Executive Education są dostarczane na kampusie LSBF w Londynie, zaledwie kilka minut spacerem od Holborn. Nasze kursy ACCA są dostarczane zarówno online, jak i na naszym kampusie w Londynie.

Różnorodność w standardzie

Uczniowie z wielu krajów studiujących z nami, nasze kampusy, kursy i sale lekcyjne również oferują prawdziwie globalne, różnorodne i wzbogacające doświadczenie. LSBF to idealne miejsce, aby zdobyć prawdziwie międzynarodowe doświadczenie, przygotowując Cię do dzisiejszego globalnego rynku.

Nasza sieć korporacyjna

Utrzymywanie naszych kursów na bieżąco z wymaganiami wiodących organizacji jest stałą praktyką, a nie opcją. Nawiązaliśmy silne relacje z odnoszącymi sukcesy przedsiębiorstwami w Wielkiej Brytanii i poza nią.

Wszystko razem

Dzięki naszemu wysoce doświadczonemu wydziałowi, partnerom korporacyjnym i globalnemu zasięgowi, przygotujemy Cię do przywództwa, doskonałości i sukcesu w świecie biznesu.

Doskonałość

Od pierwszego dnia skupiamy się na doskonałości. Nasze wysiłki na rzecz zapewnienia jak najlepszych doświadczeń studenckich, najwyższej klasy edukacji i wsparcia ekskluzywnej kariery zawodowej sprawiają, że LSBF jest wyjątkową instytucją.

Kampus w Singapurze

Singapur to wyjątkowa mieszanka różnorodności kulturowej i wzrostu gospodarczego. Studiuj w jednym z naszych state-of-the-art kampusy i uzyskać z pierwszej ręki tego wielkiego międzynarodowego centrum handlowego.

Z dala od klasy można zrównoważyć doświadczenie akademickie z żywymi aktywnościami społecznymi. Nasze kampusy oferują łatwy dostęp do wyrafinowanego życia nocnego Singapuru i wyjątkowej scenerii.

Kampus

LSBF w Singapurze znajduje się przy 3 Anson Road (Springleaf Tower) i 143 Cecil Street (GB Building), zaledwie kilka minut od stacji MRT Tanjong Pagar.

Oprócz naszych najnowocześniejszych obszarów nauczania, będziesz korzystać z dedykowanych udogodnień socjalnych i najnowszych technologii uczenia się, aby zwiększyć swoje doznania.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

LSBF Singapore

MBA Concordia University Chicago oferuje zaawansowany stopień niezbędny do przeniesienia kariery do przodu lub zmiany ścieżki kariery. Zyskasz umiejętności menedżerskie i ... [+]

CUC MBA

MBA Concordia University Chicago oferuje zaawansowany stopień niezbędny do przeniesienia kariery do przodu lub zmiany ścieżki kariery. Zyskasz umiejętności menedżerskie i analityczne wymagane, aby być pewnym liderem w dzisiejszym zmieniającym się globalnym środowisku biznesowym.

Wymagania dotyczące kursu

Minimalne wymagania dotyczące wejścia na zajęcia:

Stopień licencjata na uznanym uniwersytecie.

Minimalny wymagany poziom języka angielskiego:

Osiągnął stopień C6 lub lepszy w języku angielskim na poziomie O; lubOdpowiednik kwalifikacji, np. IELTS 6.0, TOEFL 550 (iBT 72)

Minimalny wiek:

20 lat lub więcejTrwaniePełny etat: 12 miesięcyW niepe... [-]
Singapur Singapore
May 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 24 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Location address
3 Anson Road, Springleaf Tower, #06-01
Singapore, 079909 SG