Przeczytaj oficjalny opis

Aalto Executive Education Academy

Aalto Executive Education Academy (Aalto EE) oferuje wysokiej jakości usługi rozwoju wykonawczego, korzystając z wielu mocnych stron swojej rozległej międzynarodowej sieci i kompetencji Uniwersytetu Aalto w Finlandii. Misją Aalto EE jest budowanie lepszego świata poprzez lepsze przywództwo i kształcenie nowego pokolenia liderów. Atuty organizacji leżą w jej globalnym modelu działania i różnorodnej ofercie.

Aalto EE ma dwie fortece: nasze biuro w Helsinkach koordynuje naszą działalność w Europie, a operacje w regionie Azji i Pacyfiku są prowadzone z Singapuru. Oprócz Finlandii i Singapuru oferujemy programy edukacyjne w Chinach, Indonezji, Iranie, Polsce, Rosji, Korei Południowej, Szwecji, Tajwanie, Wietnamie i krajach nadbałtyckich. Wszystkie niestandardowe rozwiązania programistyczne mogą być dostarczane na całym świecie.

Akredytacje i sieci

Aalto EE to uznana na arenie międzynarodowej i akredytowana organizacja zajmująca się edukacją kierowniczą i rozwojem przywództwa. Jako część Uniwersytetu Aalto posiada wszystkie trzy najbardziej uznane akredytacje uniwersytetów biznesowych: AACSB, AMBAandEQUIS, przyznawane tylko 0,5% światowych szkół biznesu.

Kolejną siłą Aalto EE jest jej zróżnicowana sieć międzynarodowa, dzięki której jest na bieżąco z najnowszymi międzynarodowymi informacjami i trendami: UNICON (Międzynarodowe konsorcjum uniwersyteckie ds. Edukacji menedżerskiej), EFMD (Europejska Fundacja Rozwoju Zarządzania) i PIM (Program in Zarządzanie międzynarodowe). Aalto University School of Business jest również członkiem CEMS, sieci zjednoczonej przez wiodące europejskie uniwersytety i duże firmy.

Rankingi Financial Times

Aalto EE zajęła 41 miejsce na świecie w rankingu Financial Times Executive Education i dlatego znajduje się w czołówce jednego z największych na świecie dostawców usług edukacyjnych dla kadry kierowniczej. Ranking Financial Times obejmuje tylko 50 najlepszych dostawców usług edukacyjnych. W skali globalnej, edukacja dla kadry zarządzającej i programy MBA są oferowane przez około 4000 instytutów.

W 2012 roku, po raz drugi z rzędu, Financial Times uznał program Aalto Executive MBA za najlepszy w krajach skandynawskich. FT ocenia corocznie 100 wiodących globalnych programów Executive MBA. W sumie około 3000 programów EMBA oferowanych jest na całym świecie.

Skąd pochodzimy

Uniwersytet Aalto jest nastawiony na przyszłość, a jednocześnie opiera się na połączonej 300-letniej historii trzech cenionych uniwersytetów: Helsińskiej Szkoły Ekonomicznej, Helsińskiego Uniwersytetu Technicznego i Uniwersytetu Sztuki.

Aalto EE oferuje różnorodne programy rozwoju indywidualnego, grupowego i organizacyjnego: Executive DBA, Executive MBA i studia MBA w niepełnym wymiarze godzin, krótsze programy wykonawcze oraz niestandardowe rozwiązania dla firm.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Aalto Executive Education Academy Singapore

Aalto Executive MBA (dawniej znany jako Helsinki School of Economics EMBA) jest jednym z wiodących programów Executive MBA na całym świecie. To trzyma "Triple Crown" akre ... [+]

Aalto Executive MBA w Singapurze

Podróż Leadership Transformacji

Ten program jest zarejestrowany CPE

Aalto Executive MBA (dawniej znany jako Helsinki School of Economics EMBA) jest jednym z wiodących programów Executive MBA na całym świecie. To trzyma "Triple Crown" akredytacji - trzech najbardziej szanowanych uczelni, akredytacje udzielone jedynie 0,5% światowych szkół biznesu: AACSB, AMBA i EQUIS - i znajduje się wśród 100 najlepszych programów na świecie przez Financial Times.

Aalto wykonawczy Akademia Edukacji jest filią Uniwersytetu Aalto - innowacyjny multidyscyplinarnego uczelni z Finlandii. Aalto University jest produktem fuzji trzech czołowych fińskich uniwersytetów o łącznej historii ponad 300 lat. Aalto Executive MBA reprezentuje wysokie standardy edukacji fińskiej i została wystawiona w Singapurze od 1999 roku. ... [-]

Singapur Singapore
Sierpień 2019
Zaoczne
18 - 20 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aalto Executive Education Academy Singapore

Aalto University Executive MBA w Taipei jest dwujęzycznym programu studiów, prowadzone przez międzynarodowego i miejscowego wydziału Tajwanie. Nasz program został uruchom ... [+]

Aalto Executive MBA oferowany w Tajwanie - True międzynarodowej renomie i jakości

Strategie pomysłowe, Novel Przywództwo

Aalto University Executive MBA w Taipei jest dwujęzycznym programu studiów, prowadzone przez międzynarodowego i miejscowego wydziału Tajwanie. Nasz program został uruchomiony w Taipei od 2003 roku (wcześniej znany jako Helsinki School of Economics Executive MBA) i jest przeznaczony dla osób ze znacznym doświadczenia zawodowego.

Szerszego wyboru poprzez globalny portfel

Oprócz wiodących firm i osób prywatnych w Europie Północnej służymy rosnącą liczbę utalentowanych menedżerów w regionie Azji i Pacyfiku oraz Europy Wschodniej. Każdego roku prawie czterystu studentów reprezentujących ponad tuzin narodowości udział w naszym portfelu programów Executive MBA. Oprócz globalnie istotne treści, Aalto Executive MBA zapewnia uczestnikom okazję do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności kulturalnego. Maksymalnie sześć modułów mogą być brane w innych miejscach Aalto EE w Europie lub Azji. Dwa tygodnie fakultatywne International (iWeeks) i dwie wycieczki fakultatywne Studia za granicą przyczyniają się do dalszego rozwijania kompetencji międzykulturowej.... [-]

Singapur Singapore
Sierpień 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 - 20 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku