Przeczytaj oficjalny opis

O nas

University of Bucharest oferuje kilka programów studiów na wszystkich poziomach i środkach edukacji uniwersyteckiej: istnieje 93 programy studiów licencjackich, 208 programów magisterskich i 21 programów doktoranckich. Wszystkie są akredytowane lub autoryzowane. University of Bucharest posiada także program magisterski TIFFIN EMBA.

Dyplomy wydane przez University of Bucharest są uznawane w większości krajów na całym świecie. W ramach University of Bucharest istnieją programy studiów organizowane we współpracy z innymi prestiżowymi uniwersytetami za granicą. Absolwenci tych programów mogą otrzymać dyplomy zarówno University of Bucharest i uczelni partnerskich.

University of Bucharest jest jednym z najważniejszych ośrodków naukowych w kraju. W ramach Uniwersytetu istnieje ponad 50 instytutów badawczych, wydziałów i centrów, z których większość współpracuje z podobnymi ośrodkami naukowymi za granicą.

W ciągu ostatnich lat nasza instytucja stale zdobywała pierwsze miejsce w krajowych konkursach na fundusze badawcze. Niektóre podmioty zajmujące się badaniami zostały wyznaczone na poziomie doskonałości na poziomie europejskim. Uniwersytet ma swoją własną siedzibę badawczą w Sinaia, Brăila, Orşova i innych pilotażowych filiach w innych miejscach w kraju.

University of Bucharest jest częścią niezawodnej sieci współpracy międzynarodowej - podpisano 300 umów o współpracy dwustronnej z uniwersytetami w 52 krajach. Rocznie istnieje ponad 1000 studentów University of Bucharest którzy prowadzą różne działania związane z rozwojem lub doskonaleniem w ramach dużej liczby programów akademickich na uniwersytetach w Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii itd.

University of Bucharest był i nadal jest motorem ważnych działań reformatorskich na rzecz rozwoju szkolnictwa wyższego, które zostały również przejęte przez inne uniwersytety w całym kraju lub które stanowiły podstawę do opracowania kilku ustaw i krajowych przepisy prawne.

W 2000 roku University of Bucharest otrzymał Dyplom Doskonałości oferowany przez Ministra Edukacji Narodowej.

W 2011 roku University of Bucharest został sklasyfikowany przez Ministra Edukacji, Badań, Młodzieży i Sportu jako pierwszy zaawansowany uniwersytet badań i edukacji.

W 2014 roku University of Bucharest obchodził 150 lat od jego otwarcia.

Obecnie University of Bucharest ma prawie 32 000 studentów i ponad 1300 profesorów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

University of Bucharest

Program ten jest organizowany (od 2008 r.) Przez UNESCO na Międzykulturowej i Międzyreligijnej Wymianie (Wydział Filozofii) we współpracy ze Szwajcarskim Instytutem Zrówn ... [+]

Przegląd

Program ten jest organizowany (od 2008 r.) Przez UNESCO na Międzykulturowej i Międzyreligijnej Wymianie (Wydział Filozofii) we współpracy ze Szwajcarskim Instytutem Zrównoważonego Zarządzania oraz Uniwersytetami we Fryburgu i Genewie.

Zapewnia studentom wyjątkową okazję spotkania najlepszych naukowców i specjalistów z międzynarodowych uniwersytetów, odnoszących sukcesy menedżerów i przedsiębiorców. Studenci zainteresowani rozwijaniem kariery w biznesie i zarządzaniu korzystają z doskonałej wiedzy praktyków mających doświadczenie w zarządzaniu złożonymi organizacjami.

Absolwenci mają silną przewagę konkurencyjną na rynku pracy, ponieważ MBA pomaga im zdobyć / poprawić umiejętności menedżerskie i przygotowuje ich do skutecznej innowacji w biznesie.... [-]

Rumunia Bucharest
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku