Przeczytaj oficjalny opis

O szkole

MSM została założona w Holandii, jej początki sięgają 1952 roku i został wydaniem programu EMBA w Rumunii od 2010 roku. Maastricht School of Management, który obchodził swoje 60-lecie w 2012 roku, ma swoje korzenie w Institute for Management Science na Uniwersytecie Technicznym w Delft, którego historia sięga 1952 roku. W 1989 roku szkoła przeniosła się do zabytkowego miasta Maastricht, aw 1993 zmieniono jej nazwę w Maastricht School of Management. Jako kluczowy gracz w dziedzinie edukacji globalnej, MSM jest jedną z niewielu szkół zarządzania, które systematycznie łączą edukację, pomoc techniczną i badania w swoich profesjonalnych usług. Z ponad 2000 studentów rocznie ukończył w ponad 20 krajach, MSM jest największym i najbardziej międzynarodowa szkoła biznesu w Holandii. MSM oferuje swoim Outreach MBA na całym świecie poprzez współpracę z szanowanych instytucji edukacyjnych na każdym rynku lokalnym. Maastricht School of Management Rumunii został stworzony przez niektóre z najbardziej szanowanych przywódców Romania`s edukacyjnych minionej dekady: Dora Surugiu Adrian Stanciu i Oliver Olson.

Jako jeden z głównych światowych uczelni, mamy ponad 2000 absolwentów każdego roku w ponad 20 krajach. Różnorodność naszych programów informacyjnych jest istotny dla międzynarodowego widzenia MOM w sprawie biznesowej / badania - program jest dostępny na trzech kontynentach (Europa, Azja i Afryka). MSM jest zatem największą i najbardziej aktywną międzynarodową szkołą biznesu w Rumunii.

Misja z Maastricht School of Management Rumunia:

Zdajemy sobie sprawę z każdego studenta wewnętrzną iskrę, my wtedy dostarczenie wiedzy i wzmocnienia charakteru poprzez wprowadzenie studentów wraz z profesorami i kolegami, którzy podzielają nasze wartości, więc w końcu absolwenci stają agentów zmian naszych przedsiębiorców i społeczności potrzebują.

Wartości:

Ta szkoła skupia ludzi, którzy podzielają te same wartości: uczciwość, otwartość na autorefleksji, stałą potrzebę do samodzielnego opracowania, szacunek dla społeczeństwa, proaktywnym optymizmu i odwagi do kwestionowania status quo.

Stworzymy Zmiana Agencje poprzez dostarczanie Master of Business Administration (MBA), która jest uziemiona w następujących efektów kształcenia: Meta-Learning Outcomes

Holistic Assessment (HA) Odpowiedzialność osobista (PR) Przywództwo Attitude (LA) Systemy i myślenie strategiczne (SST) Praca zespołowa i współpraca (TWC)

Wyniki treść kursu

Business Management (B) Rozwój rynku (M) Ludzie Rozwoju (P) Strategia biznesowa (S) Podejmowanie decyzji w zmieniających się rynkach (E)

Definicja Zmienić agenta

Nasz sukces w tworzeniu Change Agent zostanie ustalona poprzez pomiar naszych studentów i absolwentów w kontekście następujących cech:

Autonomiczny (PR, LA) Kwestionuje status quo (LA HA) Uwzględniając zmiany zachowań (PR, LA, P) Umiejętność analizowania środowiska (HA, SST, E) W stanie zrozumieć różnice w różnych sytuacjach (SST, B) Szuka prawdy (HA, SST) Mieć wizję (HA, SST, LA, S, M) Relentless Pursuit bramek w obliczu sprzeciwu (S, LA, E) Odwaga Act (PR, LA) Angażuje inne (TWC, P, LA)

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Maastricht School of Management Romania

2-lat, w niepełnym wymiarze czasu program MSM Rumunia EMBA zapewnia kształcenia podyplomowego state-of-the-art w administracji biznesowej dla profesjonalistów w połowie k ... [+]

executive MBA 2-lat, w niepełnym wymiarze czasu program MSM Rumunia EMBA zapewnia kształcenia podyplomowego state-of-the-art w administracji biznesowej dla profesjonalistów w połowie kariery z myślą, aby przejść swoją wiedzę i praktykę zarządzania i trenować je prowadzić w sposób dynamiczny globalnym środowisku biznesowym.

EMBA jest oferowany wspólnie przez MSM MSM Bukareszcie i Stowarzyszenia w formacie weekendu. Program jest ułatwione przez wykładowców i pracowników, którzy z powodzeniem zarządza i nauczał w uznanych szkół biznesu na całym świecie w minionym dziesięcioleciu. Stopień przyznane udanych uczestników będą przyznawane wyłącznie przez MSM.

Business & Public Policy ... [-]
Rumunia Bucharest
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku