Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Akademia Gospodarki Narodowej został ustanowiony w 1977 roku i od tego czasu stała się wiodącym ośrodkiem kształcenia i badań naukowych w Rosji w sferze edukacji biznesowej.

W sierpniu 2010 roku prezydent Federacji Rosyjskiej wydał dekret "O utworzeniu Rosyjskiej Akademii Gospodarki Narodowej i Administracji Publicznej przy Prezydencie FR" (RANEPA). Ta nowa instytucja edukacyjna i badania jest wynikiem połączenia dwóch największych rosyjskich uczelniach: Akademii Gospodarki Narodowej pod rząd RF (ANE) oraz Akademii Administracji Publicznej przy Prezydencie RF (Rapa).

RANEPA dostarcza programów biznesowych i edukacyjnych oraz szkoli urzędników, przedsiębiorców, menedżerów, finansistów i prawników.

Nauczanie excellence RANEPA 's przejawia się poprzez sukcesy jej ponad 100 tysięcy absolwentów. Wśród absolwentów Akademii są prezydenci nowych niepodległych państw na obszarze postsowieckim, premierzy i ministrowie, znani finansiści i liderami branży przemysłowej Rosja.

Domem dla przyszłych liderów w sektorze publicznym, jak i biznesowych w Rosji i za granicą, dziś Akademia stanowi badań wielowarstwową i kompleksu edukacyjnego, który realizuje ciągłą modelu edukacyjnego, którego ramy zawiera szkolnictwa wyższego i kształcenia podyplomowego, a także dostosowane szkolenia zawodowego.

Struktura Akademii ewoluowała z czasem o naniesienie 15 wydziałów, 3 instytuty badawcze, oddziały regionalne, a także wiele ośrodków badawczych i szkoleniowych. Wydział RANEPA 's jest tworzony przez wybitnych rosyjskich akademików reprezentujących bogactwo zainteresowań badawczych i tęczy z najbardziej zaawansowanych metod.

RANEPA posiada członkostwo z kilku międzynarodowych stowarzyszeń edukacyjnych biznesu, w tym IAU, AACSB, AMBA, EFMD, CEEMAN, między innymi.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Wykonawczy Master Of Business Administration

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry September 2017 Rosja Moskwa

IBS-Moskwa był pierwszy wprowadził program EMBA w Rosji w 2001 roku został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby rosyjskich właścicieli firm i menedżerów najwyższego szczebla. [+]

wykonawczy Master of Business Administration

Oferowane przez Instytut Business Studies (IBS-Moskwa)

Prowadzone w języku rosyjskim

IBS-Moskwa był pierwszy wprowadził program EMBA w Rosji w 2001 roku.

Został on zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby rosyjskich właścicieli firm i menedżerów najwyższego szczebla. Średnia wieku naszych studentów jest 38-40. Program koncentruje się na zarządzaniu strategicznym i przywództwa.

Celem programu jest pomoc kadry kierowniczej i właścicieli firm korzysta z pomysłów zarządzania włamania przez stosuje się swoim doświadczeniem w najbardziej efektywny sposób, i uwolnić swoje strategiczne możliwości zarządzania i przywództwa. EMBA zapisuje się ponad 250 uczniów. Ponad 800 już zakończono program.... [-]


MBA

Master Of Business Administration

Stacjonarne 1 - 2 lat September 2017 Rosja Moskwa

Nasz program MBA jest przeznaczony dla menedżerów średniego szczebla. Średnia wieku naszych studentów MBA jest 28-30. Głównym celem programu jest umożliwienie studentom "szybka [+]

Magisterskie Studia Menedżerskie MBA

 

Oferowane przez Instytut Business Studies (IBS-Moskwa)

 

Prowadzone w języku rosyjskim

 

Nasz program MBA jest przeznaczony dla menedżerów średniego szczebla. Średnia wieku naszych studentów MBA jest 28-30.

Głównym celem programu jest ułatwienie szybkiego rozwoju zawodowego i kariery zawodowej uczniów. Program jest podzielony na cztery główne firmy:

    • Przedsiębiorczość i Zarządzanie korporacyjne

    • Zarządzanie Marketingu i Sprzedaży

    • Zarządzanie zasobami ludzkimi

    • Zarządzanie tworzenia wartości... [-]