MIRBIS - Moscow International Higher Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Moskiewska Wyższa Szkoła Biznesu "MIRBIS" (Instytut) powstała w 1988 r. Na podstawie międzyrządowej umowy ZSRR i Włoch.

Instytut MIRBIS wdraża pełną gamę programów: szkolenia przeduniwersyteckie, studia licencjackie, magisterskie, Master of Business Administration (MBA), Executive MBA (dla top menedżerów i właścicieli firm), szkolenia korporacyjne, przekwalifikowania zawodowego, zaawansowane szkolenia, programy językowe, staże w Rosji i Prezydencki program szkolenia kadry zarządzającej.

Od czasu założenia Instytutu MIRBIS ponad 34 000 studentów i praktykantów zostało przeszkolonych w różnych dziedzinach.

Instytut MIRBIS ma:

 • Licencja Ministerstwa Edukacji Federacji Rosyjskiej, nr 2574 z 29 marca 2017 r.
 • Certyfikat certyfikacji instytucji edukacyjnej Izby Przemysłowo-Handlowej Federacji Rosyjskiej.

Programy edukacyjne MIRBIS są akredytowane:

 • narodowy (NASDBR), 2014
 • międzynarodowy (AMBA) od 2006 r., ponowna akredytacja została przyjęta w 2010 i 2014 r.
 • Stan (dla studentów i absolwentów), nr 2715 z 29 listopada 2017 r.

MIRBIS zgromadził doświadczony zespół nauczycieli dzięki 30-letniemu doświadczeniu na rynku, bliskiej współpracy z partnerami korporacyjnymi i absolwentami.

Program MBA ma kilka formatów i specjalizacji (funkcjonalne i przemysłowe).

Studenci mają możliwość wyboru specjalizacji, zaliczenia programu rozwoju kariery, a także udania się na zagraniczne staże (opcjonalnie).

Instytut MIRBIS wdraża pełen zakres programów edukacyjnych w oparciu o integrację nauki, edukacji, biznesu i współpracy międzynarodowej.

Szkolnictwo wyższe:

Instytut MIRBIS przygotowuje specjalistów w dziedzinie ekonomii i zarządzania na dwupoziomowym systemie szkolnictwa wyższego: tytuł licencjata jako pierwszy etap szkolnictwa wyższego oraz tytuł magistra.

Szkolenie w zakresie programów MIRBIS koncentruje się na rozwiązywaniu zadań nowoczesnego biznesu. Szczególną uwagę zwraca się na badanie zaawansowanych technologii zarządzania, języków obcych, kształtowania umiejętności przedsiębiorczości, pracy i prowadzenia działalności gospodarczej w różnych kulturach biznesowych środowiska międzynarodowego.

Program licencjacki

Absolwenci-licencjaci MIRBIS otrzymują wiedzę i kompetencje, które spełniają standardy ukończonego szkolnictwa wyższego. Szkolenie w zakresie programów MBA koncentruje się na rozwiązywaniu współczesnych problemów biznesowych. Szczególną uwagę zwraca się na badanie zaawansowanych technologii zarządzania, języków obcych, kształtowania umiejętności przedsiębiorczości, pracy i prowadzenia działalności gospodarczej w różnych kulturach biznesowych środowiska międzynarodowego.

Kształtowanie prawdziwych umiejętności biznesowych w świecie biznesu daje absolwentom-licencjobiorcom Instytutu MIRBIS dobre szanse na prestiżowe zatrudnienie.

Kierunki szkolenia:

 • Ekonomia, profil "Zarządzanie organizacją" i "Marketing"
 • Zarządzanie, profil Corporate Finance
 • Dziennikarstwo
 • Reklama i public relations

Formy szkolenia:

 • Pełny etat
 • Niepełny etat
 • Korespondencja

Po ukończeniu absolwenci otrzymują:

 • Certyfikat stanu licencjata
 • Suplement do dyplomu europejskiego - na wniosek ucznia
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Rosyjski

Widzieć EMBA » Widzieć MBA » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu Rosja Moscow

Program Executive MBA - mapa drogowa dla odnoszącego sukcesy lidera - koncentruje się na rozwiązaniu problemu "następnego kroku": w rozwoju firmy (biznesu) i wydajności menedżera [+]

Program Executive MBA - mapa drogowa dla odnoszącego sukcesy lidera - koncentruje się na rozwiązaniu problemu "następnego kroku": w rozwoju firmy (biznesu) i wydajności menedżera

Korzyści programu

Program Executive MBA jest rozwijany w oparciu o 30-letnią współpracę z ponad 125 rosyjskimi i zagranicznymi firmami, a także partnerskimi szkołami MIRBIS we Francji, Niemczech, Włoszech i USA.Program Executive MBA Instytutu MIRBIS jest wezwany do znalezienia odpowiedzi na pytania: Jaki jest skuteczny lider potrzebny dzisiaj, aby firma mogła efektywnie pracować jutro.Trzy interdyscyplinarne projekty grupowe (strategia, marketing, finanse), a także końcowa teza. W ten sposób menedżer "wypompowuje" nowe pomysły lub skuteczność obecnych projektów już w trakcie szkolenia.Grupa obejmuje menedżerów z doświadczeniem menedżerskim. Zapewnia to efektywną wymianę doświadczeń i doradztwo w grupie.Szkolenie obejmuje międzynarodowy moduł zagraniczny Global EMBA we Włoszech, USA, Brazylii, RPA, Chinach, Wielkiej Brytanii lub Indiach, co pozwala na rozszerzenie wymiany doświadczeń, wiedzy i osobistych powiązań.Program posiada międzynarodową akredytację AMBA, która mówi o międzynarodowej zgodności treści programu.Doświadczony zespół nauczycieli z doświadczeniem konsultacyjnym i praktyką nauczania w programach wykonawczych.... [-]

MBA

Master Of Business Administration

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 19 - 22 miesięcy Rosja Moscow

MBA (Master of Business Administration lub Master of Business Administration) to program przekwalifikowania menedżerskiego skierowany do przedsiębiorców, menedżerów średniego i wyższego szczebla w obliczu potrzeby: [+]

MBA (Master of Business Administration lub Master of Business Administration) to program przekwalifikowania menedżerskiego skierowany do przedsiębiorców, menedżerów średniego i wyższego szczebla w obliczu potrzeby:

Zwiększenie kapitalizacji w firmie lub na rynku pracy,zrobić nowy krok w rozwoju kariery,nowe spojrzenie na procesy biznesowe firmy,usystematyzować podstawową wiedzę z zakresu zarządzania,rozwijać umiejętności zawodowe.

W kontekście kryzysu program MBA jest również postrzegany jako dodatkowa ochrona dla menedżera: nowa wiedza i narzędzia do realizacji projektów i pomysłów na biznes pozwalają wyglądać bardziej konkurencyjnie niż współpracownicy, partnerzy biznesowi i przemysł.... [-]