Moscow Academy of Finance and Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

Historia, misja i wartości:

Moskwa Finanse i University Law (MFYUA) jest obecnie wiodącą uczelnią prywatną w Rosji. W 1995 roku, przy wsparciu rządu w Moskwie i Stowarzyszenie Edukacji Międzynarodowej powstała Akademia Moskwa Finanse i Prawo. W 2010 roku, na zlecenie Federalnej Służby Nadzoru w edukacji i nauki MFYUA przyznany status uniwersytetu, co potwierdza znaczne osiągnięcia w działalności edukacyjnej. MFYUA statusu akademickiego państwa.

Rosyjski rankingu niepaństwowych akredytowanych uczelni, MFYUA od 2003 1 miejsce.

Business School MFYUA została założona w 2010 roku, pod okiem specjalistów, którzy robią MBA w wiodących uniwersytetów w USA i Wielkiej Brytanii, i mają duże doświadczenie w globalnych firm IT finansowych i. Ich celem było stworzenie szkoły biznesu w Rosji skalę światową, wykorzystując doświadczenia rosyjskiego i międzynarodowego biznesu i ekspertów w dziedzinie edukacji. Szkoła Biznesu jest członkiem MFYUA RABE (rosyjski Stowarzyszenia Edukacji Biznesu), a od 2012 członkiem prestiżowego Stowarzyszenia Edukacyjnego EFMD (European Foundation for Management Development).

Misja i wartości:

Nasza Szkoła Biznesu oferuje niedrogie, wysokiej jakości edukacji i skupia się na rozwoju cech osobowych i potencjału naszych studentów. Dążymy do wzmocnienia bliskie więzi z firmy i stworzenie środowiska nauki światowej klasy.

Zdajemy sobie sprawę z naszej misji poprzez:

  • Zaangażowanie ekspertów biznesowych w procesie uczenia się, w tym wykładów, warsztatów, wizyt w firmach.
  • Aktywny udział w działaniach rosyjskich i międzynarodowych stowarzyszeń biznesowych, gier i konkursów, które biznesowych organizowanych wiodące na świecie firmy.
  • Nauczanie języków obcych, szkolenia i staże dalsze granicą przez naszych zagranicznych partnerów.
  • Integracja rozwoju jako lidera w profesjonalnych programów szkoleniowych oraz zapewnienie otwartego i prawdziwych informacji zwrotnej uczestnikom na ich rozwój osobisty.
  • Udział w projektach związanych świadomości społecznej i odpowiedzialności.
  • Inwestycje w jakość nauczania, a w tym samym czasie, efektywne zarządzanie kosztami administracyjnymi programu.

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

MBA «zarządzanie Międzynarodowe»

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin 8 - 24 miesięcy September 2017 Rosja Moskwa Szwajcaria Zurych + 2 więcej

Podwójny Degree Program umożliwia studentom MFUA Business School, aby uzyskać dyplom MBA w Międzynarodowej Szkole Zarządzania z SBS Swiss Business ... [+]

MBA «International Management»

 

Podwójny Degree Program umożliwia studentom MFUA Business School, aby uzyskać dyplom MBA w Międzynarodowej Szkole Zarządzania od szwajcarskiej firmy SBS po ukończeniu tylko 5 dodatkowych modułów. Program dostarczany jest w całości w Moskwie, przez szwajcarskich profesorów i ekspertów biznesowych.

 

SBS Swiss Business School

Znajduje się w Zurychu, stolicy finansowej świata Skupia się na programy akademickie w administracji biznesu Wystawione w rankingu Financial Times 14. najlepszy program MBA w Europie, według brytyjskiego magazynu CEO Akredytacja dla swoich programów biznesowych za pośrednictwem Międzynarodowego Zgromadzenia Collegiate Business Education (IACBE) i Radę Akredytacji Szkoły Biznesu i programy (ACBSP) - USA organizacji akredytacji oparte na uznanych przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (Chea) Certyfikowany przez EDUQUA - Szwajcarski Certyfikat Zapewnienia Jakości Zdobywca 2 nagrody kategoriach europejskich CEO Global Awards Edukacja 2012: Most Innovative Business School, Szwajcaria - 2012 Najlepsze Remote Program Learning, Europa - 2012 ... [-]