Moscow Academy of Finance and Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

Historia, misja i wartości:

Moskwa Finanse i University Law (MFYUA) jest obecnie wiodącą uczelnią prywatną w Rosji. W 1995 roku, przy wsparciu rządu w Moskwie i Stowarzyszenie Edukacji Międzynarodowej powstała Akademia Moskwa Finanse i Prawo. W 2010 roku, na zlecenie Federalnej Służby Nadzoru w edukacji i nauki MFYUA przyznany status uniwersytetu, co potwierdza znaczne osiągnięcia w działalności edukacyjnej. MFYUA statusu akademickiego państwa.

Rosyjski rankingu niepaństwowych akredytowanych uczelni, MFYUA od 2003 1 miejsce.

Business School MFYUA została założona w 2010 roku, pod okiem specjalistów, którzy robią MBA w wiodących uniwersytetów w USA i Wielkiej Brytanii, i mają duże doświadczenie w globalnych firm IT finansowych i. Ich celem było stworzenie szkoły biznesu w Rosji skalę światową, wykorzystując doświadczenia rosyjskiego i międzynarodowego biznesu i ekspertów w dziedzinie edukacji. Szkoła Biznesu jest członkiem MFYUA RABE (rosyjski Stowarzyszenia Edukacji Biznesu), a od 2012 członkiem prestiżowego Stowarzyszenia Edukacyjnego EFMD (European Foundation for Management Development).

Misja i wartości:

Nasza Szkoła Biznesu oferuje niedrogie, wysokiej jakości edukacji i skupia się na rozwoju cech osobowych i potencjału naszych studentów. Dążymy do wzmocnienia bliskie więzi z firmy i stworzenie środowiska nauki światowej klasy.

Zdajemy sobie sprawę z naszej misji poprzez:

  • Zaangażowanie ekspertów biznesowych w procesie uczenia się, w tym wykładów, warsztatów, wizyt w firmach.
  • Aktywny udział w działaniach rosyjskich i międzynarodowych stowarzyszeń biznesowych, gier i konkursów, które biznesowych organizowanych wiodące na świecie firmy.
  • Nauczanie języków obcych, szkolenia i staże dalsze granicą przez naszych zagranicznych partnerów.
  • Integracja rozwoju jako lidera w profesjonalnych programów szkoleniowych oraz zapewnienie otwartego i prawdziwych informacji zwrotnej uczestnikom na ich rozwój osobisty.
  • Udział w projektach związanych świadomości społecznej i odpowiedzialności.
  • Inwestycje w jakość nauczania, a w tym samym czasie, efektywne zarządzanie kosztami administracyjnymi programu.

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

MBA Z Międzynarodowego Zarządzania

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin 8 - 24 miesięcy September 2018 Rosja Moskwa Szwajcaria Zurych + 2 więcej

Program Dual Degree umożliwia studentom MFUA Business School uzyskanie dyplomu MBA w dziedzinie zarządzania międzynarodowego w SBS Swiss Business School ... [+]

Dostępny online

Program Dual Degree umożliwia studentom MFUA Business School uzyskanie dyplomu MBA w dziedzinie zarządzania międzynarodowego w SBS Swiss Business School po pomyślnym zakończeniu tylko 5 dodatkowych modułów. Program jest dostarczany w całości w Moskwie, przez szwajcarskich profesorów i ekspertów biznesowych.

SBS Swiss Business School

Znajduje się w Zurychu, finansowej stolicy świata Koncentruje się na programach akademickich w administracji biznesowej W rankingu Financial Times 14 najlepszych programów MBA w Europie, według brytyjskiego magazynu CEO Akredytowana za swoje programy biznesowe za pośrednictwem Międzynarodowego Zgromadzenia Akademii Kolegium Biznesowego (IACBE) oraz Akredytowanych przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA) akredytowanych przez USA organizacji akredytacji akademickiej ds. Szkół biznesu i programów (ACBSP) Certyfikat EDUQUA - Swiss Quality Assurance Certificate Zwycięzca 2 kategorii nagród przez CEO Europejskiego Global Business Education Awards 2012: Najbardziej Innowacyjna Szkoła Biznesu, Szwajcaria - 2012 Najlepszy program nauczania zdalnego, Europa - 2012 ... [-]