University of Cape Town Graduate School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dołącz do nas na jednej z nadchodzących wirtualnych sesji informacyjnych, aby dowiedzieć się więcej o naszych programach. Dowiedz się więcej tutaj.

University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) cieszy się międzynarodową renomą jako jedna z nielicznych szkół biznesowych w Afryce z prestiżową akredytacją potrójnej korony z rekomendacjami EQUIS (Europejska Fundacja Rozwoju Zarządzania), AACSB (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business) oraz AMBA (The Association of MBAs).

Jako najlepsza szkoła z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem na rozwijającym się rynku, GSB ma obowiązek angażować się w kontekst społeczno-polityczny i gospodarczy. Jego nauczanie, uczenie się i badania są ukierunkowane na budowanie bardziej zasobnego ekonomicznie, bardziej sprawiedliwego i bardziej zintegrowanego kontynentu. Szkoła nieustannie inwestuje w wysokiej jakości stypendia i silne partnerstwa, aby wspierać te cele poprzez inicjatywy takie jak Allan Gray Centre for Leadership Leadership, Bertha Centre for Social Innovation and Entrepreneurship, Raymond Ackerman Academy of Entrepreneurial Development oraz The MTN Solution Space .

Nasze najwyżej oceniane programy akademickie są tak skonstruowane, aby udoskonalić profesjonalną wiedzę, zwiększyć zdolności przywódcze i dać jednostkom umiejętności i pewność potrzebną do rozwijania innowacyjnych nowych pomysłów w solidne finansowo, długoterminowe rozwiązania rozwojowe.

Nasza oferta obejmuje:

  • Dyplom studiów podyplomowych w praktyce zarządzania (PGDip)
  • Master of Business Administration (MBA)
  • Master of Business Administration specjalizuje się w zarządzaniu wykonawczym (EMBA)
  • Master of Commerce in Development Finance (MCOM)
  • Master of Philosophy specjalizujący się w Inclusive Innovation (MPHIL)
  • Doctor of Philosophy specjalizujący się w Business Administration (PhD)

Lokalizacje

Kapsztad

Address
GSB International Relations
Breakwater campus
8 Portswood Road
V&A Waterfront

8000 Kapsztad, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium