Przeczytaj oficjalny opis

Lizbona

Wiadomość powitania Deana

To z wielką dumą i entuzjazmem, że zapraszamy do Lizbońskiego MBA.

Lizboński MBA jest wspólnym przedsięwzięciem pomiędzy Católica-Lisbon i Nova SBE - dwiema wiodącymi szkołami biznesu w Europie.

Partnerstwo to obejmuje dwuletnie Executive MBA niestacjonarne i międzynarodowe studia stacjonarne MBA, we współpracy z prestiżową uczelnią Sloan School of Management w MIT.

Zgodnie z 2017 Financial Times Top 100 globalnego rankingu MBA, Lizbońskiej MBA International Full Time jest 20. najlepszy program MBA w Europie. Jako jeden z naszych najważniejszych priorytetów wyróżniamy się również jako 1-sze MBA w Europie w dziedzinie kursów międzynarodowych.

Lizboński Executive MBA został uznany za 52 najlepszy Executive MBA w Europie, zgodnie z 2016 Financial Times European Business Schools Ranking.

Lizboński MBA oferuje platformę, w której utalentowani, ambitni i wysoko pływające studenci z całego świata mogą się spotkać i angażować się w aktywne uczenia się, nawiązując kontakt z najwybitniejszymi wykładowcami.

Dlaczego warto rozważyć platformę Lizbońskiej MBA jako swój wybór na MBA:

  • Oba programy posiadają prestiżowy organ wydziału, wyszkolony w najlepszych szkołach na świecie, głęboko zaangażowany w badania wysokiej jakości i zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w teorii i praktyce zarządzania;
  • Oba programy są najwyższymi rankingami portugalskich MBA w Rankingu Financial Times MBA;
  • Oba programy przedstawiają innowacyjny program nauczania, stymulują rygorystyczną analizę, wykorzystują umiejętności inteligencji emocjonalnej, odpowiedzialne społecznie zachowania i uczenia się. Program nauczania stanowiący pomost między środowiskiem akademickim a światem korporacyjnym, między teorią a praktyką, między zyskami a ludźmi, między lewą i prawą półkulami mózgu oraz między geografiami świata.
  • Zapewniamy silne powiązania ze światem korporacyjnym, z dużymi firmami ściśle związanymi z zarządzaniem i sponsoringiem oferującym sieć staży i połączeń.
  • Oba programy są oferowane w przytulnym, a jednocześnie kosmopolitycznym otoczeniu pięknej i przyjemnej Lizbonie. Tutaj studenci mogą mieszać pracę i przyjemność, jak w bardzo niewielu miejscach na świecie.

Daniel Traça - Dean Nova SBE i Francisco Veloso - Dean Católica-Lizbona

biznes

Korzyść z Lizbony MBA

Jeśli rozważasz MBA w Portugalii, prawdopodobnie skierowałeś się do głównych szkół biznesu w kraju i zdałeś sobie sprawę, że Católica i Nova nie oferują już oddzielnych programów MBA.

Podzielmy się, jak to się zaczęło ... Projekt rozpoczął się w 2006 roku, kiedy MIT Sloan School of Management odwiedziła Portugalię, mającą na celu nawiązanie współpracy i uruchomienie międzynarodowego MBA. Lizboński MBA powstał w 2007 roku jako joint-venture pomiędzy Católica-Lisbon i Nova SBE, dwie najlepsze szkoły w Portugalii. Oboje dołączyli do konkurowania na globalnym rynku, zaczynając od tego, że oferują program w niepełnym wymiarze godzin. Później, w styczniu 2009 r., Lizbońska Międzynarodówka Morska, z udziałem MIT Sloan, z zadowoleniem przyjmuje pierwszą klasę.

Oto, co można uzyskać z The Lisbon MBA:

Gdzie Talent i Rynek spotykają się

Lizboński MBA zmieni Ciebie, profesjonalnie i osobiście. Podczas kontynuowania lizbońskiego MBA będziesz częścią dynamicznej społeczności, która wierzy w pozytywny wpływ na świat poprzez przemyślane przywództwo i innowacyjne pomysły. Nasze programy MBA są przeznaczone dla utalentowanych profesjonalistów, którzy chcą podjąć kolejny krok w karierze zawodowej, a my pomożemy poprowadzić do ambicji kariery, ponieważ jesteśmy oddani Twojemu sukcesowi.

Dołączysz do elitarnego programu MBA

Nasze wspólne przedsięwzięcie pomiędzy dwoma wiodącymi szkołami biznesu w Portugalii - Nova SBE i Católica-Lisbon - jest uznawane na całym świecie i jesteśmy częścią elitarnej grupy szkół biznesu - mniej niż 1% na świecie - która posiada potrójną akredytację (AACSB , EQUIS i AMBA).

Lizboński program MBA w pełnym wymiarze godzin został uznany za jeden z najlepszych programów MBA w Europie w 2016 Financial Times Ranking Top 100 Global MBA - 20 najlepszych w Europie - i 1 na świecie w kategorii "International Course Experience".

Zostaniesz zauważony i będzie częścią naszej rodziny

W Lizbonie MBA nie będziesz "kolejnym zębem w maszynie" - nasz unikalny butikowy pomysł MBA ma na celu zanurzenie i spersonalizowanie doświadczenia MBA.

Zajęcia z lizbońskiego MBA są tak skonstruowane, aby zmaksymalizować Twoje doświadczenie w nauce, tworząc kameralny klimat w klasie, w którym uczniowie mogą współdziałać z najlepszymi wykładowcami i budować głębokie kontakty z innymi kolegami z klasy, pracownikami MBA i gości, które przynoszą z firmy Świat do naszych klas i wydarzeń.

Dajemy praktyczną i odpowiednią wiedzę

Lizbońskie programy MBA są budowane w partnerstwie dwóch najlepszych szkół biznesu w Portugalii - Católica-Lizbona i Nova SBE oraz przy współpracy z MIT Sloan School of Management - skupiającej prestiżową kadrę wydziału, wyszkoloną w najlepszych szkołach na świecie , Z silnym światłem rzeczywistym, oferującym innowacyjne, kompletne i transformacyjne kształcenie, które przygotuje do sukcesu.

Będziesz mógł ćwiczyć to, czego uczysz się w prawdziwych przedsięwzięciach biznesowych, ponieważ uważamy, że nasze praktyczne podejście jest najlepszym sposobem na zdobycie nowych umiejętności akademickich i ciągle związanych ze światem biznesu. Będziesz także narażony na kilka międzynarodowych perspektyw, różnych branż i osobiście rozpoznaje postępy w transformacji, gromadzi swoją wiedzę, doświadczenie analityczne i krytyczne rozumowanie w trakcie trwania programu.

Sprawiamy, że Twój rozwój przywódczy jest innowacyjny i osobisty

Uważamy, że przywódcy powinni mieć głębokie zrozumienie siebie i ciągle pracujemy nad najbardziej innowacyjnymi, twórczymi i inspirującymi metodami, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności przywódcze, które sprawią, że od teraz odniesiesz sukces. Koncentracja i personalizacja są kluczowe, więc będziemy blisko współpracować z Tobą, aby pomóc Ci rozwinąć plan rozwoju kariery, zwiększyć swoją świadomość, zrozumieć Twój potencjał i jak to osiągnąć.

Ułatwiamy Państwa sieci

Zapewniamy, że lizbońskie MBA ma silne powiązania z firmowym światem, a połączenia te wykraczają poza zorganizowaną obecność firm bezpośrednio zaangażowanych w programy MBA. Prowadzimy kilka ekskluzywnych sesji liderów z zewnętrznymi gośćmi, promuj regularne spotkania z przedsiębiorcami i starszymi kierownikami z różnych branż oraz tworzą możliwości współpracy dla wszystkich studentów z Lizbony - studentów, absolwentów, kadry i personelu.

Osoby, z którymi się spotykajesz podczas MBA w Lizbonie w Lizbonie, będą miały silny wpływ na Twoje życie i inwestujemy w wybór naszych studentów z różnych środowisk zawodowych, akademickich i międzynarodowych, osób, które będą Cię kwestionować i umożliwiałyby korzystanie z doświadczeń peer-to-peer.

Od kolegów z klasy, studentów Full Time International i Executive, naszej sieci absolwentów rozproszonych po całym świecie i pracujących w różnych gałęziach przemysłu, na naszych wydziałach i relacjach z firmą, zapewnimy Państwu sieć powiązań biznesowych, która pomoże Postępujesz w swoim życiu zawodowym.

Zapraszamy do wielkiego miasta, do podziwiania i inspirowania

Lizbona jest miastem przyjmującym zarówno dla naszych programów - jeśli wiesz, to wiesz, jak to miło i jeśli nie chcesz, spróbujmy odwiedzić nas!

Od dynamicznego rytmu nowoczesnego centrum miasta do inspirującej wibracji naszych historycznych zabytków Lizbona jest miastem pełnym energii i ekscytujących możliwości, łączących tradycje z Europy, obu Ameryk, Afryki i Azji. I z ponad 200 dni słońca rocznie i kilka minut od pięknych plaż i jednego z najlepszych miejsc na świecie, nie ma innego miejsca w Europie, jak Lizbona! W rzeczywistości, Lizbona MBA osiągnęła pierwsze miejsce na lokalizację, jakość i koszt zakwaterowania w najnowszym Financial Times alternatywnych badań MBA.Gdziekolwiek Twoje cele mogą Cię zabrać, Lizbona jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie przyszłej przygody!

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Portugalski

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

The Lisbon MBA

The Lisbon MBA International to roczny intensywny program, który ma zapewnić kompetencje potrzebne w dzisiejszym globalnym świecie biznesu. ... [+]

Dlaczego The Lisbon MBA International?

The Lisbon MBA International to roczny intensywny program, który ma zapewnić kompetencje potrzebne w dzisiejszym globalnym świecie biznesu.

Nic nie zmienia się szybciej niż sama zmiana. Oznacza to, że menedżerowie muszą być przygotowani na reagowanie na różne zmiany, które odbywają się w różnym tempie.

Dzisiejsze problemy różnią się od tych, które zostały wczoraj postawione, a także rozwiązania! Będziesz musiał dowodzić i łączyć różne zestawy umiejętności, aby być kreatywnym i elastycznym. Krótko mówiąc, będziesz potrzebować holistycznej edukacji biznesowej, w której będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności poznawcze, wykonawcze i emocjonalne.... [-]

Portugalia Lisbon
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Lead the Future with The Lisbon MBA

How can you apply to The Lisbon MBA?

Location address
Campus de Carcavelos
Rua da Holanda, n.1
2775-405 Carcavelos, Portugal

Lisbon, Lisbon, PT
Social Media