Przeczytaj oficjalny opis

Porto Business School jest Business School w największym portugalskim University, University of Porto. Jego zadaniem jest nauczanie i zaawansowanych kursów podyplomowych Executive szkoleń z zarządzania, działań uzupełniających ze stałego zaangażowania w dziedzinie stosowanych usług badawczych i biznesowych.

Porto Business School łączy umiejętności i doświadczenia byłego EGP-UP i ISFEP, wykonawczej projektu szkoleniowego, który został pomyślnie rozwijać w ramach Wydziału Ekonomii.

Jako podstawowy zasób, Porto Business School ma nauczycieli z długim doświadczeniem w nauczaniu i badaniach naukowych, z Uniwersytetu w Porto (Economics, technika, prawo i psychologię i edukacyjne Nauk wydziałach), do którego dodawane są dwie inne kategorie dydaktyczne: menedżerom kształcenie akademickie i stałe karier biznesowych, a nauczyciele z uczelni zagranicznych, a mianowicie te Północnej amerykańskich (Central Florida, Massachusetts, Miami i Nowy Orlean), jak i europejskich (London business School oraz Instytutu biznesowe, między innymi). Te połączenia do podobnych szkół zagranicznych, które istniały od 1988 roku, w niektórych przypadkach, zapewnienie wysokiego poziomu umiędzynarodowienia w swoich działaniach.

Porto Business School

Porto Business School ma nawet poparcie grupy spółek i innych organizacji referencyjnych z decydującym udziałem w tworzeniu organów zarządzających Uczelni (Zarząd i Zarządzania), i które zapewniają efektywne połączenie do szkoły z portugalską świecie biznesu , Zaangażowanie przedsiębiorstw w modelu zarządzania Porto Business School jest znacznie szerszy niż u jakiegokolwiek innego portugalski Business School.

Porto Business School ma obecnie następujące produkty jako odniesienia: międzynarodowa w pełnym wymiarze czasu MBA, Magellan MBA i Executive MBA. Inne niż te programy, Porto Business School nawet oferuje zestaw jednorocznych kursów podyplomowych, krótkich i średnich programów wykonawczych trwania, wyższych seminariów zarządzania, programów szkoleniowych w firmach i usługach biznesowych (selekcji i rekrutacji wykwalifikowanych pracowników, a badania stosowane i doradztwo zajęcia).

Wartości Porto Business School

  • Robi to dobrze
  • Robić różnicę
  • Dążenie do Więcej
  • Wychowywać dla Życia

Misja

Porto Business School ma misję do poprawy jakości zarządzania i promowania zmian w przedsiębiorstwach i innych organizacjach, za pomocą zaawansowanego szkolenia na stanowisku, ukończył poziomie, badania stosowane i doradztwo. Porto Business School zamierza zamierza rozwijać sieć wiedzy i kompetencji oraz wsparcie dla działań liderów i dla konkurencyjności przedsiębiorstw na rynkach globalnych.

Wizja

Naszym celem jest zdobycie pozycji liderów w executive szkolenia w zakresie zarządzania, firm wprowadzających i side-by-side Academy w toku procesu uczenia się i wzajemne uznanie jeden.

Partnerzy

Porto Business School jest obsługiwany przez 36 związanych ciał. Poniżej znajdują się obecnie partnerzy Porto Business School:

Akademicki

Porto Business School

Nieakademickie:

Porto Business School

AKREDYTACJE

Programy MBA w Porto Business School są nosicielami dwóch międzynarodowych Akredytacje: AMBA i EPA.

Porto Business School
Programy prowadzone przez:
Język angielski
Portugalski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Porto Business School

Magellan MBA jest dostosowane podróż od pierwszego dnia, doskonale tempie, aby zapewnić Państwu najwyższą ilością twardych i miękkich umiejętności, oświecenia i doświadcz ... [+]

Z Porto do świata

Twoje życie zmienia podróż zaczyna się tutaj.

Czasem podróż jest dopiero początkiem czegoś większego.

Miasto przedsiębiorców, Porto jest drugim co do wielkości miastem Portugalii i jeden z wiodącym ośrodkiem gospodarczym i przemysłowym kraju.

Silnie związana z handlem i umiłowanie wolności - tak bardzo, że jest on nazywany Cidade Invicta (Niepokonany City), Porto jest znany z uroków zabytkowego centrum miasta (światowego dziedzictwa UNESCO od 1996 roku), ale również przez jego dynamiki - w 21st- wiek Porto to nowoczesne i tętniące życiem miasto, które nigdy się nie kończy. Jej tereny zielone i tereny sportowe, jego wszechstronny system transportu publicznego i jego zajęty kultury i nocnego życia sprawia, że ​​to zabawne i ekscytujące miasto, 24 godziny na dobę.... [-]

Portugalia Porto
February 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Porto Business School | Institutional video

Make change happen

Location address
Avenida Fabril do Norte, 425
Matosinhos
Portugal

Porto, Porto District, 4460-312 PT
Social Media