Przeczytaj oficjalny opis

112357__APT8752.jpg

Planujesz rozpocząć program Executive MBA i szukasz odpowiedniego kierunku? Dołącz do nas na webinarium 26 marca o godzinie 17:00
Zarejestruj się tutaj - https://link.do/yKdSJ


O nas

Warsaw University Of Technology Business School należy do najlepszych polskich szkół oferujących wysokiej jakości edukację menedżerską. Szkoła działa od ponad 27 lat. Regularnie znajduje się na szczycie krajowych rankingów i stale poprawia swoją pozycję w międzynarodowych rankingach. Celem Szkoły jest kształcenie dzisiejszych menedżerów, którzy jasno rozumieją obecny świat, a także ich własną rolę liderów biznesu. Naszą misją jest pielęgnowanie odpowiedzialnych liderów, którzy potrafią kierować innymi i stale pracują nad własną wiedzą, umiejętnościami i talentami.

Naszą misją jest kultywowanie odpowiedzialnych liderów.

Szkoła dla liderów

Współczesna gospodarka i społeczeństwo potrzebują prawdziwych liderów - liderów, którzy potrafią planować strategicznie, działać odpowiedzialnie, skutecznie rozwiązywać problemy, podejmować obliczone ryzyko i dzielić się swoim entuzjazmem z innymi. Powinni rozwijać swoje umiejętności kierownicze i przedsiębiorcze oraz mieć głęboki wgląd w gospodarkę i własną organizację. Liderzy muszą także być otwarci, elastyczni i być w stanie dostosować się do zmian zachodzących w ich otoczeniu.

Szkoła Biznesu PW kształtuje ludzi, którzy rozumieją punkty widzenia innych, przekonują i prowadzą innych ludzi.

Europejski eksperyment

Warsaw University Of Technology Business School powstała w 1991 roku w wyniku śmiałego eksperymentu. Została założona wspólnie przez cztery instytucje: najlepszą polską uczelnię techniczną, Politechnikę Warszawską oraz trzy prestiżowe szkoły biznesu z Europy Zachodniej - HEC School of Management (Paryż, Francja), London Business School (Wielka Brytania) i NHH Norwegian School of Economics (Bergen, Norwegia). Dlatego też od samego początku Szkoła Biznesu PW miała prawdziwie międzynarodowy charakter, który z powodzeniem utrzymywał się dzięki ciągłemu zaangażowaniu założycieli. Od wielu lat Szkoła jest członkiem Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania stworzonej przez wiodące europejskie szkoły zarządzania.

110414_inauguracja2018-64.jpg

Najwyższa jakość edukacji

Warsaw University Of Technology Business School opracowała własny model edukacji , odpowiadający na złożoność współczesnego świata i wysokie oczekiwania, przed którymi stoją liderzy. Model opiera się na trzech filarach:

  • rozwijanie wiedzy i umiejętności
  • wykorzystanie wiedzy w praktyce
  • rozwój osobisty uczniów

Nasz model jest zorientowany na zrozumienie złożoności współczesnej gospodarki i społeczeństwa, związków między różnymi obszarami działalności oraz zrozumienia wyzwań, przed jakimi stają liderzy. Niezależne zespoły, składające się z polskich i zagranicznych naukowców i praktyków biznesu, dbają o to, aby programy nauczania pozostały najwyższej jakości.

Szczycimy się dostarczaniem edukacji, która spełnia oczekiwania naszych uczniów.

Alumni Network

Poza jakością edukacji, nasza sieć absolwentów programów MBA jest największą zaletą Szkoły Biznesu PW . Nasi absolwenci są rozproszeni po całym świecie, zajmują wysokie stanowiska w organizacjach i często mają własne firmy. Dzięki kooperatywnej sieci absolwentów nasi absolwenci tworzą unikalne możliwości biznesowe.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Warsaw University Of Technology Business School

Program Executive MBA oferowany przez Politechnikę Warszawską, najlepszą uczelnię techniczną w Polsce, cechuje się realnym podejściem połączonym z wybitnymi standardami a ... [+]

Prowadzenie do przyszłości dzięki nowym technologiom

Prestiżowy, międzynarodowy program studiów niestacjonarnych w języku angielskim

Program Executive MBA oferowany przez Uniwersytet Warszawski

of Technology, najlepszej uczelni technicznej w Polsce, charakteryzuje się podejściem realnym w połączeniu z wybitnymi naukowcami

standardy i głębokie zrozumienie technologii jutra. Projekt programu EMBA został opracowany w celu spełnienia oczekiwań menedżerów wyższego i średniego szczebla. Nasz program otwiera nowe horyzonty i pozwala zrozumieć najnowsze t

rends i wyzwania

szybko zmieniający się świat biznesu.

Nasz program MBA był ranking... [-]

Polska Warsaw
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Graduates' Opinions

Graduation Executive MBA Katalyst