Read the Official Description

109797_rsz_adobestock_112738589.jpg

O nas

Warsaw University Of Technology Business School należy do najlepszych polskich szkół oferujących wysokiej jakości kształcenie menedżerskie. Szkoła działa od ponad 25 lat. Jest regularnie notowany na szczycie krajowych rankingów i stale poprawia swoją pozycję w międzynarodowych rankingach. Celem Szkoły jest kształcenie współczesnych menedżerów, którzy jasno rozumieją obecny świat, a także swoją rolę liderów biznesu. Naszą misją jest kultywowanie odpowiedzialnych liderów, którzy są w stanie prowadzić innych i stale pracować nad własną wiedzą, umiejętnościami i talentami.

Naszą misją jest kultywowanie odpowiedzialnych liderów.

Szkoła dla liderów

Nowoczesna gospodarka i społeczeństwo potrzebują prawdziwych liderów - liderów zdolnych do strategicznego planowania, odpowiedzialnego działania, rozwiązywania problemów, podejmowania ryzyka i dzielenia się entuzjazmem z innymi. Powinni rozwijać swoje umiejętności menedżerskie i przedsiębiorcze oraz mieć głęboki wgląd w gospodarkę i własną organizację. Przywódcy muszą być otwarci, elastyczni i umieć dostosować się do zmian zachodzących w ich otoczeniu.

Szkoła Biznesu PW kształtuje ludzi, którzy rozumieją punkty widzenia innych, przekonują i prowadzą innych ludzi.

Europejski eksperyment

Warsaw University Of Technology Business School powstała w 1991 roku w wyniku śmiałego eksperymentu. Została założona wspólnie przez cztery instytucje: najlepszą polską uczelnię techniczną, Politechnikę Warszawską oraz trzy prestiżowe szkoły biznesu z Europy Zachodniej - HEC School of Management (Paryż, Francja), London Business School (Wielka Brytania) i NHH Norwegian School of Economics (Bergen, Norwegia). Dlatego też od samego początku Szkoła Biznesu PW miała prawdziwie międzynarodowy charakter, który z powodzeniem utrzymywał się dzięki ciągłemu zaangażowaniu założycieli. Od wielu lat Szkoła jest członkiem Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania stworzonej przez wiodące europejskie szkoły zarządzania.109798_rsz_adobestock_80501595.jpg

Najwyższa jakość edukacji

Warsaw University Of Technology Business School opracowała własny model edukacji , odpowiadający na złożoność współczesnego świata i wysokie oczekiwania, przed którymi stoją liderzy. Model opiera się na trzech filarach:

  • rozwijanie wiedzy i umiejętności
  • wykorzystanie wiedzy w praktyce
  • rozwój osobisty uczniów

Nasz model jest zorientowany na zrozumienie złożoności współczesnej gospodarki i społeczeństwa, związków między różnymi obszarami działalności oraz zrozumienia wyzwań, przed jakimi stają liderzy. Niezależne zespoły, składające się z polskich i zagranicznych naukowców i praktyków biznesu, dbają o to, aby programy nauczania pozostały najwyższej jakości.

Szczycimy się dostarczaniem edukacji, która spełnia oczekiwania naszych uczniów.

Alumni Network

Poza jakością edukacji, nasza sieć absolwentów programów MBA jest największą zaletą Szkoły Biznesu PW . Nasi absolwenci są rozproszeni po całym świecie, zajmują wysokie stanowiska w organizacjach i często mają własne firmy. Dzięki kooperatywnej sieci absolwentów nasi absolwenci tworzą unikalne możliwości biznesowe.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Warsaw University Of Technology Business School

Program Executive MBA oferowany przez Politechnikę Warszawską, najlepszą uczelnię techniczną w Polsce, cechuje się realnym podejściem połączonym z wybitnymi standardami a ... [+]

Prowadzenie do przyszłości dzięki nowym technologiom

Prestiżowy, międzynarodowy program studiów niestacjonarnych w języku angielskim

Program Executive MBA oferowany przez Politechnikę Warszawską, najlepszą uczelnię techniczną w Polsce, cechuje się realnym podejściem połączonym z wybitnymi standardami akademickimi i głębokim zrozumieniem technologii jutra. Projekt programu EMBA został opracowany w celu spełnienia oczekiwań menedżerów wyższego i średniego szczebla. Nasz program otwiera nowe horyzonty i pozwala zrozumieć najnowsze trendy i wyzwania szybko zmieniającego się świata biznesu.

Nasz program MBA zajął 1. miejsce w kategoriach "Opinia absolwenta" i "Jakość treści programu" w rankingu MBA Perspektywy w 2017 roku.... [-]

Polska Warsaw
October 2019
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku