Przeczytaj oficjalny opis

Test Instytut Informatyki jest częścią Polska Akademia Nauk która jest w rankingu 33th w świecie w instytucjach Scimago Ranking. Dyrektor Instytutu Informatyki Polskiej Akademii Nauk (IPI PAN) jest Profesor Jacek Koronacki, Kolejnym organem Instytutu jest Rada Naukowa, która pod przewodnictwem profesora Andrzeja Tarlecki. Instytut uczy różnych programów podyplomowych w języku polskim, MBA - Program Innowacja i analiza danych prowadzony we współpracy z Woodbury Szkoły Biznesu w Utah Valley University (USA), w języku angielskim, a doktorat w programie Informatyki Współczesna, również w języku angielskim.

Instytut posiada dwa wydziały:

Departament Teoretyczne Podstawy Informatyki (Kierownik Zakładu prof Wojciech Penczek) oraz Departament sztucznej inteligencji (Kierownik Zakładu prof Jan Mielniczuk). Departament Teoretyczne Podstawy głównych działań badawczych Informatyki leżała w następujących obszarach:

 • Architektura komputerów
 • Technologia Web Services
 • Computing Systems Theory
 • Teoria systemów rozproszonych.
IPIPAN102

Departament sztucznej inteligencji specjalizuje się w dziedzinie

 • Analiza i modelowanie statystyczne
 • Inżynieria lingwistyczna
 • Podstawy sztucznej inteligencji
 • Teoria gier i decyzji.

główne typy Instytutu działań naukowych należą:

 • Projekty badawcze (np rozumowanie, nabywanie wiedzy i dowodowa reprezentacji, statystycznych i biologicznie zmotywowani paradygmaty nauki, teoria decyzji)
 • Konferencje (np Międzynarodowa Konferencja na temat przetwarzania języka i inteligentne systemy informacyjne, Międzynarodowy Wspólna Konferencja Bezpieczeństwa i inteligentne systemy informacyjne, International Conference on Computer Information Systems and Applications Zarządzanie Przemysłem)
 • Seminaria
 • Publikacje (ponad 150 artykułów, rozdziały książek, monografii i książek każdego roku).

Co zamierzamy zrobić

Instytut Informatyki Polskiej Akademii Nauk jest zdeterminowana, aby utrzymać wysoki poziom badań naukowych i działalności akademickiej, dla których jest uznaniem zarówno w kraju jak i za granicą. Szczyci się kategoryzację Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Rzeczypospolitej Polskiej. To jest również wymieniony jako H + (najwyższy) klasyfikacji uczelni w bazie niemieckiego Anabin. Instytut zamierza kontynuować współpracę międzynarodową w zakresie programów nauczania, a także wspólnych projektów badawczych i grantów.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

Institute of Computer Science - Polish Academy of Sciences (IPI PAN)

Instytut Informatyki Polskiej Akademii Nauk (IPI PAN) oferuje program MBA uczy przy wsparciu ze swoim partnerem, Woodbury School of Business na Uniwersytecie Utah Doliny ... [+]

Studia MBA w Instytucie Informatyki Polskiej Akademii Nauk prowadzonych przy wsparciu swojego Partnera, Woodbury School of Business na Uniwersytecie Utah Dolinie

Instytut Informatyki Polskiej Akademii Nauk (IPI PAN) oferuje program MBA uczy przy wsparciu ze swoim partnerem, Woodbury School of Business na Uniwersytecie Utah Doliny (USA). Jest to prestiżowe i satysfakcjonujące studia podyplomowe dla menedżerów i tych, którzy inspirują stać się liderami biznesu, jak również osoby pracujące w administracji publicznej i organizacji pozarządowych. Format programu MBA pozwala na pracę i studia jednocześnie.

Studia MBA zatytułowany "Innowacje i analiza danych" (nauczane w języku angielskim) są studia podyplomowe przekrojowe takich dziedzin jak informatyka, ekonomia i zarządzanie. Studia podyplomowe MBA trwają dwa semestry. Pod koniec studiów studenci bronić swoich projektów biznesowych (20 - 40 stron). Studia podyplomowe MBA są oparte na formacie niepełnym wymiarze godzin. Istnieją dwa moduły za semestr. Każdy moduł trwa od 11.00 do 12.30 w środę w niedzielę (plus dodatkowe zajęcia). Co do zasady, każdy kurs (z zastrzeżeniem) uczy się 8 godzin. Istnieją cztery wloty na rok akademicki: Do października styczniu, kwietniu i czerwcu. Instytut Informatyki Polskiej Akademii Nauk (w skrócie IPI PAN) jest instytucją zamawiającą. Woodbury School of Business na Uniwersytecie Utah Dolinie uczestniczy jako instytucji wysyłającej niektórych jej przedstawicieli do nauczania wybranych kursów / przedmiotów i środków zmierzających do poprawy proponując nauczania. Wykładowcy z Woodbury School of Business na Uniwersytecie Utah może nadzorować Doliny projektów biznesowych dostarczając będą studenci zainteresowani takiego nadzoru i przedstawiciele zgodzą się podjąć takiego zadania. ... [-]
Polska Warsaw
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Institute of Computer Science Polish Academy of Sciences
5 Jana Kazimierza St

Warsaw, Masovian Voivodeship, 01-248 PL
Social Media