IBD Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Pierwsza szkoła

Dla ambitnych menedżerów z kraju i zagranicy

IBD Business School to szkoła biznesu oferująca najlepsze programy rozwojowe zarówno dla kadry polskiej, jak i międzynarodowej. Nowa nazwa (od początku 2015 r.) Jest kontynuacją poprzedniego - Instytutu Rozwoju Biznesu - "Instytutu Rozwoju Biznesu" w języku angielskim. Od 2013 roku IBD Business School została zaliczona do jednostek naukowych w ocenę parametryczną przeprowadzoną przez Komitet Ewaluacyjny Jednostek Naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Oferta Szkoła Biznesu IBD

Studia MBA

 • Executive MBA
 • Międzynarodowe MBA
 • MBA

Szkolenia i kursy certyfikowane programy rozwoju (otwarte i dla firm), realizowane w następujących centrach ekspertów:

 • Strategia i zarządzanie
 • przywództwo
 • Zarządzanie kapitałem ludzkim
 • Marketing i sprzedaż
 • Finanse i Ład Korporacyjny
 • Szkoła Coachingu IBD-NMC
 • Szkoła Coachingu IBD
 • Gry i zabawy

System coachingu

 • Coaching wykonawczy
 • Team Coaching
 • Trening sprzedaży
 • Wdrażanie kultury coachingowej

Doradztwo i badania organizacyjne

 • Konsultacje strategiczne
 • Konsultacja Biznesowa
 • konsulting HR
 • Doradztwo w zakresie sprzedaży i marketingu

UE i programy przetargowe

Nasze programy MBA są najlepsze w Polsce - wyróżniają się na rynku, zarówno pod względem przedmiotu, międzynarodowego wydziału, jak i kształcenia.

Executive MBA

Program Executive MBA został opracowany wraz z Ashridge Executive Education, gdzie studia są prowadzone wspólnie z SWPS na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym. Mają najlepszą kadrę międzynarodową w Polsce. Zajęcia odbywają się w języku angielskim.

Dyplom MBA wydany przez IBD Business School we współpracy z Ashridge i SWPS University. Dodatkowo absolwenci otrzymują certyfikat studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS.

Międzynarodowe MBA

Międzynarodowy program MBA jest oferowany we współpracy z Buckinghamshire New University skierowany do młodych menedżerów i specjalistów pracujących w międzynarodowym środowisku. Zajęcia odbywają się w języku angielskim.

Absolwenci otrzymują tytuł MBA wydany przez brytyjski uniwersytet.

MBA

Praktyczny program dla biznesu w Polsce, prowadzony wspólnie z SWPS na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym, ze szczególnym naciskiem na bieżące wyzwania związane z zarządzaniem. Liderami zespołu są cenni wykładowcy-praktycy. Zajęcia odbywają się w języku polskim.

Dyplom ukończenia MBA wydany przez IBD Business School i SWPS University. Dodatkowo absolwenci otrzymują certyfikat studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS.

Studia MBA są realizowane w formie zamkniętej.

Od lat konsekwentnie realizujemy tak szeroką ofertę w zakresie edukacji zasobów ludzkich dla biznesu. Od początku towarzyszyły nam polskie przemiany polityczne jako jedna z wiodących instytucji szkoleniowych. W latach 1990-1992 zainicjowaliśmy szkolenie doradców inwestycyjnych, dyrektorów finansowych, brokerów, członków rady nadzorczej. Byliśmy liderem w szkoleniu w zakresie marketingu, restrukturyzacji przedsiębiorstw, dzielenia się doświadczeniami z krajami sąsiednimi.

Obecnie oferujemy zaawansowane nowoczesne programy szkoleniowe w zakresie nowoczesnej działalności gospodarczej, kursy coachingu z międzynarodową akredytacją, a także wysokiej jakości doradztwo wraz z narzędziami autora oraz własne projekty badawcze realizowane wspólnie z Polską Fundacją Studiów Zarządzania.

Szkoła IBD Business School posiada dwa nowoczesne ośrodki szkoleniowe: Centrum Konferencyjne Green Park w Serock i Centrum Szkoleniowe Sienna w Warszawie.

Akredytacja i certyfikacja

IBD Business School, jako jednostka kształcenia ustawicznego (nr certyfikatu 12 / M / 10 [1], wydane przez Urząd Oświaty Miasta Stołecznego Warszawy), podlegające systemowi edukacji w rozumieniu systemu oświaty. Uczestnicy programów szkoleniowych otrzymują odpowiednie zaświadczenie o ukończeniu oraz zaświadczenie z IBD Business School, zobowiązane do udziału w 100% zajęciach.

Nasze usługi obejmują również:

 • znak jakości Małopolska Standardy Usług Edukacyjnych i Szkoleniowych
 • Certyfikat o f Międzynarodowego Stowarzyszenia Edukacji, oceniane A (programy z przywództwa i zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi, sprzedaży i negocjacji)
 • międzynarodowa akredytowana szkoła coachingu: NMC IIC & M, ILM (kursy coachingu)

Kadra

Eksperci, konsultanci, trenerzy i wykładowcy IBD to wysoko wykwalifikowani specjaliści posiadający międzynarodowe doświadczenie i badania naukowe oraz praktykę w biznesie. Łączna szkoła współpracuje z ponad 150-osobowymi pracownikami. Wiedza, bogate doświadczenie praktyczne, zdolność do tworzenia atrakcyjnych projektów edukacyjnych, doradztwa i badań to cenny potencjał intelektualny IBD, który umożliwia organizacjom oferowanie interdyscyplinarnych i spójnych programów rozwojowych, aby zaspokoić potrzeby współczesnego biznesu i biorąc pod uwagę najnowsze światowe trendy i wzorce.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć EMBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 19 miesięcy October 2018 Polska Warszawa Serock + 1 więcej

Program Executive MBA został zaprojektowany wspólnie przez IBD Business School i Ashridge Executive Educaton w Wielkiej Brytanii. Aktualnie program jest wspólnie oferowany przez IBD i SWPS Uniwersytet Nauk Społecznych i Humanistycznych. Stworzony z myślą o kierownictwie kierownictwa, Executive MBA jest przeznaczony dla osób, które kariery są już dobrze zaawansowane i którzy chcą osiągnąć więcej. Jest to dla doświadczonych profesjonalistów i kadry kierowniczej na szczycie kariery i menedżerów średniego szczebla, którzy chcą przyspieszyć swoją drogę do szczytu. [+]

Program Executive MBA został zaprojektowany wspólnie przez IBD Business School i Ashridge Executive Educaton w Wielkiej Brytanii. Aktualnie program jest wspólnie oferowany przez IBD i SWPS Uniwersytet Nauk Społecznych i Humanistycznych. Stworzony z myślą o kierownictwie kierownictwa, Executive MBA jest przeznaczony dla osób, które kariery są już dobrze zaawansowane i którzy chcą osiągnąć więcej. Jest to dla doświadczonych profesjonalistów i kadry kierowniczej na szczycie kariery i menedżerów średniego szczebla, którzy chcą przyspieszyć swoją drogę do szczytu.

Program nauczania tego programu obejmuje uzupełniające połączenie solidnych podstaw teoretycznych z praktycznymi doświadczeniami biznesowymi i dogłębną koncentracją na kwestiach osób w organizacjach. 12 modułów obejmuje wszystkie ważne funkcje zarządcze wbudowane w krytyczną analizę, globalizację gospodarki, strategię biznesową i innowacje. Moduły kończą się projektem magisterskim, stwarzając okazję do rozwijania dalszej wiedzy, syntezy, badań i umiejętności analitycznych oraz do zastosowania w sytuacjach biznesowych będących przedmiotem zainteresowania uczestników programu. Tymczasem, poprzez różne zajęcia z zakresu Personal and Leadership Development (P & LD) i Mentoring, uczestnicy otrzymują znaczne wsparcie w trakcie studiów, osiągając cele zawodowe poza programem MBA.... [-]


Zaoczne studia MBA

International MBA

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy October 2018 Polska Warszawa Serock + 1 więcej

Międzynarodowy program MBA jest oferowany we współpracy z Buckingamshire (Bucks) New University w Wielkiej Brytanii. Jest przeznaczony dla wymagających przywódców z globalnym umysłem, który chce z powodzeniem działać w różnych sytuacjach i pracować w międzynarodowym otoczeniu. [+]

Międzynarodowy program MBA jest oferowany we współpracy z Buckingamshire (Bucks) New University w Wielkiej Brytanii. Jest przeznaczony dla wymagających przywódców z globalnym umysłem, który chce z powodzeniem działać w różnych sytuacjach i pracować w międzynarodowym otoczeniu.

Program trwa przez 24 miesiące, osiągając 180 punktów w tym okresie. Studenci studiują 8 modułów - każda nosi 15 punktów. Wszystkie te moduły są obowiązkowe. Po nich następuje samodzielny moduł samokontrolujący, który zawiera 60 punktów: projekt doktorski lub konsultacyjny. Oprócz modułów zawierających akademickie kredyty, jest to składnik programu, który nie jest kredytowy, ale obowiązkowy: Personal and Professional Development (PPD). Absolwenci otrzymują dyplom MBA wydany przez IBD Business School i oryginalną nagrodę brytyjskiego MBA przyznawaną przez Buckinghamshire New University.... [-]


Filmy

Dr. Lorraine Watkins-Mathys

Kontakt

IBD Business School

Adres Panieńska 9
03-704 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Strona internetowa http://ibd.pl/
Telefon +48 (22) 618 85 83

Green Park Conference Center

Adres Green Park Conference Center at IBD Business School
05-140 Serock, Mazowieckie, Polska

Sienna Training Center

Adres ul. Sienna 73
00-833 Warszawa, Mazowieckie, Polska