EuroMBA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

Test EuroMBA jest więcej niż MBA. Oferuje on menedżerom możliwość rozwijania swoich umiejętności biznesowych podczas budowania międzynarodowej sieci obejmujących całą kulę ziemską. Od momentu powstania w 1996 roku, słowa kluczowe z EuroMBA obejmują silną międzynarodową sieć studentów, absolwentów i wykładowców, pokrycia międzynarodowego biznesu i zarządzania tematów, elastyczność poprzez połączenie nauki on-line i mieszkaniowej, wielokulturowych projektów zespołu, korzystanie z najnowszych technologii i międzynarodowych Akredytacja i uznanie.

Globalna sieć biznesowa

Z uczestnikami średnio 11 lat doświadczenia w pracy zawodowej, z ponad 20 różnych narodowości, a ponad 50% uczestników mieszkających poza swoim krajem pochodzenia, EuroMBA daje dostęp do prawdziwie globalnej społeczności.

W każdej chwili w dowolnym miejscu

EuroMBA oferuje menedżerom unikalną możliwość połączenia napięty harmonogram prac w wysokiej jakości MBA. Te kursy online daje pełną elastyczność do pracy wszędzie tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Program mieszkaniowy zapewnia budować tę podstawową sieć biznesu.

Siła Partnerstwa

Dlaczego warto studiować w jednej szkole biznesu, kiedy można uczyć się w sześciu? Partnerzy połączone zasoby dać uczestnikom niezrównane doświadczenie. Wzmocnić swoje umiejętności biznesowe i doświadczenie wiedzę i kulturę naszych sześciu miejsc w Europie. Zorganizowane wokół współczesnej temat w zarządzaniu, uczniowie uczęszczają sześć tygodni mieszkalnych w Europie, które łączą się z modułów podstawowych biznesowych internetowych dziesięciu.

Sześć Partners, jeden MBA.

EuroMBA jest prawdziwie globalny program dla zorientowanych międzynarodowo menedżerów i specjalistów, zaprojektowanych i zrealizowanych przez konsorcjum sześciu najlepszych europejskich uniwersytetów i szkół biznesu. Oceniono w top 4 światowej przez The Economist EuroMBA oferuje menedżerom możliwość rozwijania swoich umiejętności biznesowych podczas budowania międzynarodowej sieci obejmujących całą kulę ziemską. Dziesięć kursy online w połączeniu z naszych sześciu twarzą w twarz tygodni mieszkalnych, aby w pełni korzystać z nowoczesnej edukacji z elastycznością, że dzisiejsze zapotrzebowanie menedżerów. Sześć szkoły partnerskie oferują unikalne doświadczenie edukacyjne i kulturalne. Wielka w jednym programie, dzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i sieci, oferuje studia MBA, jak żaden inny.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

MBA Master Of Business Administration

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 24 miesięcy Niderlandy Maastricht Polska Warszawa Niemcy Lipsk Hiszpania Barcelona Francja Nantes Marsylia + 8 więcej

EuroMBA jest więcej niż MBA. Oferuje on menedżerom możliwość rozwijania swoich umiejętności biznesowych podczas budowania międzynarodowej sieci obejmujących całą kulę ziemską. [+]

Test EuroMBA jest więcej niż MBA. Oferuje on menedżerom możliwość rozwijania swoich umiejętności biznesowych podczas budowania międzynarodowej sieci obejmujących całą kulę ziemską. Z uczestnikami średnio 11 lat doświadczenia w pracy zawodowej, z ponad 20 różnych narodowości, a ponad 50% uczestników mieszkających poza swoim krajem pochodzenia, EuroMBA daje dostęp do prawdziwie globalnej społeczności. Moc partnerstwa Dlaczego warto studiować w jednej szkole biznesu, kiedy można uczyć się w sześciu? Partnerzy połączone zasoby daje uczestnikom niezrównane doświadczenie. Wzmocnić swoje umiejętności biznesowe i doświadczenie wiedzę i kulturę naszych sześciu miejsc w Europie. Zorganizowane wokół współczesnej temat w zarządzaniu, uczniowie uczęszczają jeden tydzień mieszkalnych na każdym z tej instytucji partnerskiej EuroMBA: Przedsiębiorczość w Aix-Marseille Graduate School of Management (Francja) Globalny Odpowiedzialność w Audencia Nantes School of Management (Francja) Cykl Biznes Życie w EADA Business School Barcelonie (Hiszpania) Strategie Innowacyjne wzrostu w HHL Leipzig Graduate School of Management (Niemcy) Zarządzanie rynkami wschodzącymi w Akademii Leona Koźmińskiego (Warszawa, Polska) Uczenia się i rozwoju w organizacjach w Maastricht University School of Business and Economics (Holandia) Curriculum: Wprowadzenie Seminarium: Warsztaty 4 dni zaprowadzi Cię do prędkości, z naciskiem na umiejętności pisania i prezentacji, komunikacji międzykulturowej, a także wprowadzane do środowiska uczenia się on-line: IBM Connections. Nasze sześć tygodni mieszkalnych w całej Europie obejmują szerokie spektrum zagadnień dotyczących kwestii zarządzania międzynarodowymi i bieżących. Wizyty w firmach i szkoleń kierownictwa dostarczyć praktycznych umiejętności i intuicji. Kursy online: Dziesięć podstawowych modułów firm online zapewnić Ci rozwinąć widok na dogłębną potrzebne do ogólnych stanowiskach zarządzających i daje szansę na zbudowanie solidnej sieci międzynarodowej... [-]

Filmy

EuroMBA in 2 minutes

EuroMBA Residential Week in Maastricht, January 2015

Happy EuroMBA

Kontakt

Euro*MBA

Adres EuroMBA desk Tongersestraat 49
6211 Maastricht, Niderlandy
Strona internetowa http://www.euromba.org/
Telefon +31 43 388 4619