Przeczytaj oficjalny opis

Suleman Dawood School of Business (SDSB) Na przestrzeni lat

Business School, założona w 1986 roku, był pierwszym ze szkół na Uniwersytecie Lahore Nauk Zarządzania (Lums).

Potrzeba trudnych i istotnych nauczania zaproponował wykorzystanie studiów przypadków zamiast tradycyjnych wykładów, aby przekazywać wiedzę. Decyzja ta była wspierana przez ścisłej współpracy z Harvard Business School oraz University of Western Ontario (UWO), z których oba są pionierami w tej filozofii nauczania.

Jednocześnie, zaangażowanie na rzecz doskonałości naukowej i zawodowej jest wspierany przez "Komitet vision", zawierający naukowców i administratorów od światowej sławy uniwersytetów i instytucji, w tym Harvard, UWO, IMD, Cambridge, Stanford, McGill oraz Instytutu Azji Zarządzania.

Szkoła oferuje szeroką gamę programów, w tym intensywny pełnym wymiarze czasu MBA, w week-end Executive MBA, doktorat zarządzania kursami i programów opartych licencjackich z kierunków w dziedzinie rachunkowości i finansów oraz zarządzania Nauki. Ponadto Centrum Rozwoju Rausing Executive (Red C) oferuje krótki czas trwania programów kierownictwo. Szkoła prowadzi również rygorystyczne badania gospodarczej i zarządzania poprzez strategiczne sektory Research Centre, Development Centre Przedsiębiorstwo Społeczne i Case Centrum Badawcze.

LUMS utrzymuje ścisłe kontakty ze światem biznesu, który działa jako źródło informacji i porad. Interakcja ta nie tylko pomaga utrzymać odpowiedni program nauczania do potrzeb organizacji biznesowych, ale również sprawia, że ​​uczniowie są narażeni na dynamikę świecie korporacji.

Liderzy biznesu aktywnie współdziałać zarówno z wykładowców i studentów poprzez częste wizyty, seminaria, jak i zaproszonych gości, a ich perspektywy wzbogacają doświadczenie klasie. Dodatkowo powiązania przemysłu zostały wzmocnione poprzez zaangażowanie wykładowców MBA w nauczaniu i szkoleniu w wykonawczych programów rozwojowych, które uczestniczą corocznie przez ponad 2000 menedżerów wyższego szczebla i ze świata korporacji.

Naszym celem jest zapewnienie dla różnych potrzeb edukacyjnych zróżnicowanym kulturowo i geograficznie rozproszonej studentów, przygotowując ich akademickim, osobiście i zawodowo oraz poprzez zapewnienie im dostępu do możliwości, by coś zmienić.

Trzy dekady i ponad 2000 absolwentów później jest uznana za jedną z najlepszych szkół biznesu w regionie. SDSB nadal pozostaje pierwszym wyborem uczniów w Azji Południowej. To jest to, co sprawia, że ​​partnerstwo z SDSB wartościowym przedsięwzięciu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Suleman Dawood School of Business

Masters of Business Administration (MBA) programu na Suleman Dawood School of Business (SDSB) w Lums zapewnia intensywny i wymagający doświadczenie akademickie, obejmując ... [+]

Dlaczego LUMS MBA?

"Dołączyłem Lums w lecie 1991 roku w starym kampusie. Dla naszej orientacji letnim między innymi, że zostały wprowadzone do komputerów i biorąc pod uwagę dwie dyskietki każdy! Jadąc od tła tradycyjnych klasach, metoda przypadku nauczania czuł zastraszające. Miałem szczęście nauczono przez wydział założycielskiego Lums, a mniej niż 100 studentów na kampusie. Zrobiłem się przez całe życie przyjaźnie podczas mojego pobytu w Lums. Podczas WAC był powrotem wyłącznik przynęty śniadaniu Halwa Puri dawały nam, aby nie zapomnieć o północy mecze koszykówki. Czy nie przeszkadza mi to jeszcze raz! "

Aali Shafi MBA 1993, wiceprezes i szef firmy, MCB Bank Ltd... [-]

Pakistan Lahore
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku